Види Стільниця зі Штучного Каменю.

 
 
У нас є власне виробництво стільниць з штучного каменю. Всі вироби виготовляються виключно за індивідуальними кресленнями і замовленнями. Таким чином, ми можемо врахувати всі ваші побажання і нюанси модифікації стільниці.

Наш досвід дозволяє реалізувати будь-яку ідею стільниці для кухні чи ванної, чи то додаткові елементи, кромки незвичайної форми або щось інше.
 

Нижче в статті Ви зможете ознайомитись із різними варіантами наших робіт.

 

Стільниця із врізаною раковиною.

 

Врізана

 

Раковина повністю втоплена в поверхню стільниці. Універсальне рішення, яке забезпечує комфорт і зручність експлуатації. Можна вибрати раковину будь-якої форми і габаритів, розташувати її в центрі стільниці або в бічній частині.

Врізна раковина також дозволять заощадити простір, тому підходить і для невеликих кухонь. За бажанням, стільниця може бути оснащена пристроями для оброблення м’яса та риби, сушки посуду і т.п.

 

Стільниця-острів.

 

Острів

 

Острів найчастіше розміщується в центрі кухні, представляючи собою самостійну робочу зону. Така стільниця може використовуватися для приготування страв, обіднього столу або барної стійки, місця для складування кухонного начиння.

Стільниця-острів можлива на просторих кухнях, площа якої дозволяє розміщувати конструкцію без втрати комфорту експлуатації приміщення.

 

Стільниця з підвіконням.

 

З підвіконням

 

Стіл, об’єднаний з підвіконням, дозволяє заощадити простір кухні, тому ідеально підходить для маленьких кухнонь.

Зсув стільниці в даному випадку проводиться в сторону вікна, що дозволяє забезпечити природне освітлення під час приготування їжі днем, і отримати досить широку і зручну робочу поверхню конструкції.

 

Стільниця з барною стійкою.

 

З барною стійкою

 

Різні варіанти облаштування стільниць зі стійкою дозволяють створювати стильні проекти в кухонному інтер’єрі, ідеально вписуються в сучасну концепцію мінімалізму.

Найбільш практичним є рішення, коли конструкція стільниці переходить в барну стійку на консольних ніжках. Такий елемент інтер’єру успішно замінює робочу зону і обідній стіл, а в квартирах-студіях може виступати умовним розмежуванням кухонного і житлового приміщення.

 

Стільниця з проточками для води.

 

з Проточками

 

Конструктивна особливість таких стільниць полягає в тому, що цей продукт має фрезерується поверхня, розташовану під ухилом. В результаті забезпечується швидке стікання назад в мийку в разі потрапляння води на поверхню.

Такий варіант виконання підійде для кухонь, при реалізації яких власник прагне забезпечити ергономічність інтер’єру + постійну сухість навколо мийки. Виріб стильно вигляди і прекрасно впишеться в дизайн приміщення в будь-якому стилі.

 

Стільниця з підставками під гаряче.

 

Під гаряче

 

Розташування поруч з варильною поверхнею спеціальної підставки під гаряче, вмонтованої в поверхню стільниці, забезпечить комфорт і безпеку експлуатації виробу зі штучного каменю, стане незамінним аксесуаром на кожній кухні.

Підставки можуть бути виконані в різній конфігурації і розмірах, для виготовлення використовується нержавіюча сталь високої якості.

 

Радіусна стільниця.

 

Радіусна

 

Виріб передбачає наявність у конструкції круглих або овальних елементів, опуклих і увігнутих форм, плавних перетікають ліній. Відсутність гострих кутів дозволяє виключити ризик отримання травм або ударів.

Радіусні стільниці обов’язково повинні поєднуватися з іншими предметами інтер’єру, відмінно вписується в дизайн кухні класичного стилю або модерн.

 

Кутова стільниця.

 

Г-подібна

 

Кутова конструкція стільниці дозволяє по максимуму задіяти дві робочі зони, підвищивши функціональність стільниці. Рекомендується для малогабаритних кухонь, конструкція може бути інтегрована в приміщення будь-якого стилю.

Так само, виріб дозволяє вписати функціональний предмет інтер’єру навіть в кухні маленької площі, економлячи корисний простір і візуально розширюючи його.

 

Стільниця П-подібної форми.

 

П-подібна

 

При П-образному варіанті виконання стільниці робочі зони і місця для зберігання кухонного начиння будуть розташовані уздовж трьох стін в приміщенні кухні.

Подібне планування дозволить ефективно розмістити всі побутові прилади, обідню зону і елементи інтер’єру в разі, якщо площа приміщення становить більше 10-12 квадратних метрів.

 

Стільниця з кромкою «непроливайка».

 

Непроливайка

 

«Непроливайка» – спеціальна кромка-бортик, яка захищає кухонних гарнітур від попадання води на його поверхню. Даний вид кромки розташований по всьому периметру стільниці, виконаний як незначне потовщення, що є частиною монолітної конструкції.

В результаті бортик виглядає органічно, а функціональність робочої зони значно зростає.

 

Стільниці з висувними розетками.

 

Стільниця із вмонтованими розетками

 

Установка висувних розеток в поверхню стільниці підвищує рівень безпеки експлуатації побутових приладів на кухні, дозволяє організувати електричну мережу максимально комфортним чином, ефективно використовуючи вільний простір.

 

Стільниця в тон з мийкою.

 

Лита з мийкою

 

Лита мийка в колір каменю, інтегрована в поверхню стільниці, дозволяє отримати унікальне інтер’єрне рішення, довговічна і практична в експлуатації.

Присутня можливість вибору широкого спектру відтінків, а також форм і розмірів мийки, умивальників на різний смак.

 

 

 


 

# види стільниць зі штучного каменя, # стільниця із врізаною раковиною, # стільниця-острів, # стільниця з підвіконням, # стільниця з барною стійкою, # стільниця з проточками для води, # стільниця з підставками під гаряче, # радіусна стільниця, # кутова стільниця, # стільниця п-подібної форми, # стільниця з кромкою непроливайка, # стільниці з висувними розетками, # стільниця в тон з мийкою, # види стільниць зі штучного каменя, # меблі на замовлення львів.