Фурнітура для кухні.

 
 
фурнітура для кухні
 
Тут можна глянути перелік основних компаній з котрими ми співпрацюємо по фурнітурі та комплектуючих для виготовлення кухонь, а також коротко ознайомитись із цими компаніями.
 

 

BLUM – фурнітура для кухні: петлі, направляючі, ящики, аксесуари.

 

blum

 
Уже понад 50 років – якість продукції компанії Blum захоплює і заворожує своїм досконалим рухом. Історія компанії почалася в 1952 році, коли Юліус Блюм заснував своє підприємство і виготовив перший виріб – шипи для підков. Julius Blum GmbH так і залишилося сімейним підприємством, яке перебуває в повній власності сім’ї Блюм.

А компанія успішно пройшла свій шлях від найпростіших залізних виробів до найдосконалішою фурнітури для меблів. І сьогодні понад 6800 співробітників Blum працюють по всьому світу, заводи компанії розташовані в Австрії, США та Бразилії, а представництва компанії є практично в будь-якій країні світу. Така популярність якості і досконалого руху Blum.

Фурнітура цієї компанії переконує бездоганним функціонуванням, чудовим дизайном і тривалим терміном служби. Вона захоплює і радує своїм досконалим рухом. Фахівці компанії висувають високі вимоги не тільки до продукції, а й до пропонованого спектру послуг.
 

HETTICH – фурнітура для кухні: петлі, направляючі, ящики, аксесуари.

 

hettich

 
На світовому меблевому ринку є знакові підприємства, які проходять через десятиліття розвитку галузі, зберігаючи традиції і знаходячи нові звучання. Одне з таких підприємств – це німецька компанія «Hettich» – найбільший виробник фурнітури для меблів.

Незважаючи на стрімкий розвиток меблевого ринку і зростаючу конкуренцію, компанія зуміла зберегти свої традиції та секрети виробництва. Це єдине підприємство, яке використовує всі складові німецького виробництва. Звідси така якість продукції і світова затребуваність.
 

Історія Hettich.

 
Історія Hettich включила в себе три важливих дати: 1888 1930 1966. Перший рік – заснування компанії Карлом Хеттіхом, в регіоні Шварцвальд. Друга дата – відкриття філії компанії і створення нового виробництва в місті Херфорд. У 1966 році підприємство переїжджає в сусіднє місто Кірхленгерн, де розміщується і до цього дня. Власниками концерну є сім’я Хеттих 3-го і 4-го поколінь. Сьогодні до складу холдингу входить 38 компаній, які розташовані в різних регіонах світу.
 

HAFELE – фурнітура для кухні: петлі, направляючі, ящики, аксесуари.

 

hafele

 
У 1923 р, коли інфляція в Німеччині досягла найвищої точки, молоді підприємці Адольф Хефеле і Герман Функ вирішили взяти долю у свої руки та 1 грудня відкрили спеціалізований магазин залізних товарів “Металеві вироби та інструменти” в Айлендорф, Вюртемберг.
 

HÄFELE сьогодні.

 
Через 90 років з моменту свого заснування сімейне підприємство HÄFELE стало лідером на світовому ринку меблевої і будівельної фурнітури, а також електронних запірних технологій. Сьогодні на 37 дочірніх підприємствах і в численних представництвах HÄFELE по всьому світу зайнято більше 6000 чоловік.
 

GTV – фурнітура для кухні: петлі, направляючі, ящики, аксесуари.

 

gtv

 
Компанія GTV створилась в половині 90-их років з імпорту простих механізмів для годиників. Згодом асссортімент збільшувався. З невеликої польської фірми GTV поступово перетворилися в міжнародного виробника нішевих для того часу продуктів ринку – меблевих аксесуарів та освітлення LED.
 

GTV – широкий асортимент.

 
У GTV найбільш повний асортимент продукції на польському ринку. Портфоліо продукції нараховує близько 8,5 тис. найменувань, серед яких Ви зможете знайти меблеві аксесуари, розсувні системи, а також меблеве та інвестиційне освітлення. GTV надає особливого значення як якістю виготовлення, так і функціональному дизайну. Також забезпечує високу якість продукції, яку можна придбати у офіційних дистриб’юторів або в інтернет-магазинах. Компанія постійно розширюємо асортимент, пропонуючи новинки відповідно до світових трендів в дизайні, спираючись на екологічні рішення.
 

LINKEN System – фурнітура для кухні: петлі, направляючі, ящики, аксесуари.

 

linken

 
Стильний дизайн, довговічність, високу якість, ідеальна функціональність – напевно, думаючи про бездоганну меблів, ви уявляєте собі саме це поєднання. Щоб отримати таку меблі, вам потрібно переконатися в якості використовуваної фурнітури.

Меблева фурнітура Linken system міцно завоювала ринок України. Торгова марка, що з’явилася в 2002 році, б’є рекорди популярності завдяки високій якості і доступній ціні.

Продукція компанії тестується не тільки в Україні. Її якість підтверджена сертифікатами відомих незалежних тестових агентств за межами країни. Втім, це не заважає розробникам постійно вдосконалювати фурнітуру.

Linken System – це високоякісні шарнірні петлі, системи висування, меблеві опори і багато іншого. Вся продукція компанії відповідає європейським стандартам і забезпечує бездоганну функціональність продукції, що виготовляється меблів.
 

FGV – фурнітура для кухні: петлі, направляючі, ящики, аксесуари.

 

fgv

 
Компанія FGV виробляє: комплектуючі для виробництва меблів, фурнітура кріпильна, металлобокси, тандембокси, рейлінги для металлобоксов і тандембокси, ящики, меблеві петлі: наружние, внутрішні, вкладні, накладні, фурнітура для скла та дзеркал: полкодержатели, Стеклодержателі, профілі для кріплення скла, колісні та роликові напрямні

Італійська компанія FGV входить в число світових лідерів по виробництву комплектуючих і фурнітури для кухонних та корпусних меблів.

Починаючи з 1947 року, компанія розробляє, виробляє і продає раціональні технічні рішення для виробництва меблів і кухонного обладнання.

Використовуючи сучасні ефективні технології, FGV розпорядженні портфелем продукції, яка повністю задовольняє потребам даної галузі.
 

Продукція FGV.

 

 • петлі
 • Напрямні для висувних ящиків (слайдінговие системи)
 • Підйомні механізми для меблевих дверей
 • настінні кріплення
 • Висувні ящики для меблів
 • Аксесуари для кухні серії DolceVita
 • доводчики SlowMotion
 • Системи відкриття без ручок OneTouch

 

GAMET – фурнітура для кухні: петлі, направляючі, ящики, аксесуари.

 

gamet

 
Компанія GAMET була створена 31.12.1987р. на умовах господарської діяльності фізичних осіб – власників невеликої слюсарський-гальванічної майстерні, що спеціалізується у виробництві та продажу меблевих ручок. Згодом марка GAMET SA стала відомою не лише в Польщі, а й закордоном. Наступні роки – це період значного зростання продажів, розширення пропозиції декоративних меблевих аксесуарів, а також кріплення фурнітури для внутрішнього наповнення меблів.

У 29.04.2015 власником 100% акцій, випущених компанією Gamet SA, стало акціонерне товариство Stalmot Wolmet SA.
 

Gamet в Україні.

 
Але чи довго будуть радувати вас красиві, але абсолютно непрактичні предмети інтер’єру? Мало хто з нас може дозволити собі часто міняти меблі, з цієї причини, облаштовуючи свій будинок, треба врахувати всі деталі. По-справжньому якісна фурнітура повинна поєднувати в собі зручність і красу. Виробники, піклуючись про стильний вигляді ручок Gamet, не забули і про комфорт споживача. Ручки Gamet приємний і зручний для руки і прекрасно доповнять собою найрізноманітніші інтер’єри. Їх якісне покриття дозволить без особливих зусиль надати їм первозданний вигляд під час збирання, а заощаджений час присвятити більше приємних речей. Елегантність ручок Gamet захоплює. Чи варто звинувачувати конкуруючі фірми, які намагаються скопіювати найбільш вдалі моделі?

На окрему увагу заслуговують також метабокси Gamet – зручні кухонні ящики, які однак можуть знайти застосування і в інших приміщеннях вашого будинку. Вони легко висуваються, а також плавно і безшумно закриваються. Крім того, метабокс продовжує довговічність шафи, в якому він встановлений, розвантажуючи його. Мінімум комплектуючих – і як результат, практичний і міцний ящик для зберігання необхідних речей.

Щоб познайомитися з товарами Gamet і придбати їх, вам не доведеться навіть виходити з дому – в нашому каталозі ви побачите широкий асортимент аксесуарів і зможете купити найбільш підходящий для вас. Різноманітність продукції дозволить задовольнити будь-який смак. Купуйте фурнітуру Gamet – приєднуйтесь до багатьох тисяч вдячних шанувальників цієї фірми. Також вас приємно порадує співвідношення ціна-якість. Крім того, наші менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання і допомогти визначитися з вибором. Також ми здійснюємо оперативну доставку по Києву, і в інші міста України.
 

REJS – фурнітура для кухні: петлі, направляючі, ящики, аксесуари.

 

rejs

 
Компанія Rejs була заснована в 1993 році. Є польською компанією, якій логотип більше, ніж просто бренд продуктів.

REJS є однією з провідних компаній в секторі меблевої фурнітури в Європі. Вона спеціалізується на виробництві обладнання з дроту, сталі та алюмінію для сучасних кухонь і шаф. 25 років досвіду, стабільної організації (понад 700 осіб) і «ноу-хау» забезпечує безперервний розвиток і постійне вдосконалення продукції та послуг.
 

Rejs – комплектуючі.

 
У сучасній кухні, сушка для посуду є одним з необхідних елементів. Якщо вам, наприклад, потрібно вимити невелику кількість посуду або просто сполоснути кухоль, то ви не будете користуватися посудомийній машиною. Після ручного миття зручно використовувати сушку для посуду. Великий асортимент виробника Rejs дозволить вибрати вам потрібний варіант – одне і дворівневі сушки, без рами або на рамі, сушки в кутові шафи, підлогові, окремі. Сушка Rejs виробляється з високоякісних матеріалів, зручна в експлуатації.

Ще один необхідний кухонний елемент – карго. Це металева корзина для зберігання посуду і інших кухонних приладів. Карго Rejs виробляються різних форм і розмірів. Ви зможете підібрати потрібний в залежності від розмірів кухонного ящика, в який буде вбудовуватися карго. Також карго Rejs відрізняються різним матеріалом виготовлення, мають різні покриття і системи кріплення, різну кількість поличок.

Важливо, щоб простір кухні було комфортним. Ідеально вписуються в кухонні гарнітури висувні корзини. У них можна зручно розмістити посуд і різні кухонне приладдя. Залежно від їх призначення, кошики Rejs виробляються різних конструкцій. Це компактні кошика для економії простору, різні спеціалізовані системи зберігання, полки-кошики, каруселі, системи послідовного відкриття.

При виборі кухонної фурнітури слід звертати увагу на її якість, призначення, дизайн, зовнішній вигляд. Вона повинна ідеально вписатися в обстановку, полегшити щоденну кухонну роботу, бути простою в експлуатації і прослужити довго. Таким вимогам відповідає фурнітура для кухні Rejs – великий і якісний вибір необхідних кухонних предметів для вашої зручності і комфорту.
 

AMIG – фурнітура для кухні: петлі, направляючі, ящики, аксесуари.

 

amig

 
Компанія Amig заснована в 1940 році, з тих пір впевнено крокує і не відступає від своїх принципів, тому і знайшла масу шанувальників. Цьому сприяла постійна модернізація виробничих процесів, поліпшення якості продукції, використання в розробках інноваційних технологій і матеріалів. Зараз можна купити декоративну фурнітуру Amig для встановлення на меблі, двері, вікна. Значна надійність, функціональність і прекрасні зовнішні характеристики, сприяють популяризації продукції бренду Amig, придбати його продукцію можна в більш ніж 80 країнах світу.

Вироби виробляються з високоякісних матеріалів, у виробництві використовується латунь, нікель, нержавіюча сталь. Фурнітура покривається спеціальними складами, завдяки яким підвищується міцність і захищеність від негативного впливу навколишнього середовища. Це також збільшує зносостійкість виробів. Вироблений систематичний контроль запобігає випуск неякісних механізмів, а постійне оновлення модельного ряду дозволяє крокувати в ногу з часом, випускати якісну декоративну фурнітуру, що користується високим попитом.
 

Переваги виробів бренду Amig:

 

 • Розширений асортиментний ряд;
 • Оригінальна виконання;
 • Присутність різних стилів (обробка під старовину);
 • Естетичність і ергономічність;
 • Стійкість до вологи і механічних пошкоджень;
 • Висока якість виконання;
 • Довгий період експлуатації;
 • Відповідність ціни і якості.

 

Купити декоративну фурнітуру Amig.

 
Ціна декоративної фурнітури Amig не така висока, купити її може будь-хто, хто хоче внести в інтер’єр своєї квартири нотку аристократизму. Особливо механізми елегантно виглядають на вхідних і міжкімнатних дверях, додають значущості і величі. Крім естетики і зовнішнього лиску, фурнітура Amig виділяється універсальністю.

Це дозволяє безпроблемно підібрати варіант для металевої та дерев’яної двері, а також встановити фурнітуру на металопластик. Найчастіше намагаються замовити фурнітуру Amig наборами, щоб встановити її на всі двері в квартирі, обладнати вікна, балкони або оснастити меблевий гарнітур в одному стилі.

Фурнітура Amig несе в собі одночасну елегантність і оригінальність, вона органічно вписується в класичний і сучасний інтер’єр, але особливо органічно виглядає в Кантрі, Провансі, ну і звичайно класичному стилі. У категорії дверний декоративної фурнітури Amig представлені різні елементи і механізми.
 
 
# кухні львів, # фурнітура для меблів, # меблева фурнітура, # комплектуючі для кухні, # фурнітура для кухні, # кухонна фурнітура, # комплектуючі для меблів