Стільниця для кухні з штучного каменю, акрила.

 

 

Штучний акриловий камінь – це хороша альтернатива натуральному каменю, що дозволяє купити практичний і красивий виріб по максимально доступній ціні.

 

Стільниці для кухні

  • Дизайн – Колекції акрилу налічують сотні кольорів: спокійні однотонні, яскраві, «під мармур» або граніт. Виробу з акрилу можна надати будь-яку форму.
  • Догляд – Легко миється водою з милом, без застосування спеціалізованих дорогих засобів.
  • Довговічний – Акрил підлягає поліруванню, що поверне виробу первісний блиск.
  • Теплий – На дотик акрил не такий холодний, як природний камінь.
  • Легкий – Виріб з акрилу легший ніж з натурального каменю, що важливо при кріпленні на стіну або в підвісних виробах.

 

Стільниця з штучного каменю для кухні: секрет популярності.

 

В чому ж секрет популярності акрилових стільниць:

 
Стільниці для кухні зі штучного каменю
 
1. Відсутність швів – будь-який девайс зі штучного каменю виглядає як моноліт, поверхня відрізняється гладкістю і блиском.
2. Варіативність форм і кольору – важливий естетичний момент, що дозволяє створити неповторний шедевр за індивідуальним замовленням.
3. Гігієнічність – акрилова стільниця для кухні вологонепроникна, не містить порів і перешкоджає поширенню бактерій.
4. Здатність до реставрації – при появі подряпин або потертостей, поверхню легко відремонтувати, не залишаючи слідів.
5. Міцність матеріалу – купити столешня з штучного каменю, означає придбати довговічний та міцний продукт, приємний на дотик (тепла поверхня) і з легким доглядом.
 

Стільниця зі штучного каменю: ціна за погонний метр.

 

Серед стільниць з штучного каменю наша продукція вигідно виділяється доступною вартістю.

Ціна штучного каменю.

Розрахунок виробів складної форми проводитися за кресленням вироба, наші фахівці виїжджають на замір абсолютно безкоштовно.

Щоб розрахувати вартість стільниці Вам достатньо зателефонувати в нашу компанію (068)20-73-503 і повідомити розміри вашої стільниці. Якщо ви самі можете зняти розміри вашої стільниці тоді надсилайте їх на нашу електронну адресу: info@meblyar.lviv.ua

 

Якщо ви купуєте акрилову стільницю на кухню, не використовуйте грубі щітки – вони можуть подряпати поверхню – краще, протріть її м’якою губкою, а відполірувати подряпини допоможе звичайна зубна паста.

 

 

 

Категорія: Штучний камінь.

 


# стільниця, # гранітна стільниця ціна, # стільниці зі штучного каменю львів, # стільниці львів, # стільниці для кухні львів, # столешня з штучного каменю ціна, # стільниці з натурального каменю, # кухонні стільниці львів, # кухонні столешні, # стільниці кухонні, # стільниці зі штучного каменю, # штучний камінь на кухні, # стільниці зі штучного каменю ціна, # штучний камінь стільниця ціна, # стільниці з штучного каменю, # стільниці для кухні, # стільниця з штучного каменю ціна, # стільниця для кухні львів ціна, # меблі на замовлення.