Стільниці.

 
 
Тут можна ознайомитися із кольоровою гамою стільниць та компаніями виробниками з котрими співпрацює наша компанія МЕБЛЯР.
 

Постформінг.

 

 

Штучний камінь.

 

 

Натуральний камінь.

 

 

Висота кухонної стільниці від підлоги.

 
У більшості випадків розмір кухонної стільниці і її висота мають свої стандарти. Якщо кухонний гарнітур виготовляється за індивідуальним замовленням, то розміри можуть бути будь-якими. У будь-якому випадку потрібно знати параметри і критерії, за якими роблять розрахунки, виходячи з ергономічної зручності для господині.

Ваш зріст в сантиметрах
Висота стільниць в сантиметрах
150
805
155
832
160
859
165
885
170
913
175
939
180
966
185
992
190
1020
195
1047
200
1073

 

Як вибрати матеріал?

 
Стільниці мають різні види матеріалів для виготовлення. Особливо затребувані МДФ, облицьовані пластиком, штучний і натуральний камінь, керамічна плитка, скло, нержавіюча сталь, масив дерева. Але найпопулярнішими матеріалами для виробництва стільниці є пластик + ДСП. Вони недорогі, практичні і відрізняються акуратним виконанням.

Крім того, останнім часом набирає популярність на кухні штучний камінь. Володіючи непористій однорідною структурою, зовні він не поступається натуральному аналогу Стільниця зі штучного каменю витримає випробування на вологу, що запобігає появі бактерій і появі цвілі. Штучний матеріал – акрілат – має низьку теплопровідність, він приємний на дотик, завдяки різноманітності відтінків його відрізняє привабливий зовнішній вигляд.

Стільниця з інтегрованою мийкою зі штучного каменю відмінно замінює емальовану раковину, вона визнана відмінним сучасним рішенням в організації робочого простору на кухні. Ідеально підходить для кухонь, виконаних в різних стилях – від класики до модерну. Мийка встановлюється в стільницю без швів і стиків, візуально сприймаючись як єдине ціле. Вона виглядає акуратно і монолітно. Підвіконня плавно переходить у стільницю чи стільницю з мийкою, також можна замовити в компанії МЕБЛЯР.
 
 
# стільниця, # столешня, # стільниці