Стільниці.

 
 
Тут можна ознайомитися з кольоровою гамою стільниць та виробниками з котрими співпрацює наша компанія МЕБЛЯР.
 

Постформінг.

 

Luxform
Luxform
Swiss Krono
Swiss Krono
Egger
Egger
Arpa
Arpa

 

Штучний камінь.

 

Tristone
Tristone
Staron
Staron
Hi-Macs
Hi-Macs
Bienstone
Bienstone
Grandex
Grandex
Hanex
Hanex
Corian
Corian
Montelli
Montelli
Neomarm
Neomarm
Getacore
Getacore
Antarrid
Antarrid
Krion
Krion
Akrilika
Akrilika
Polystone
Polystone

 

Натуральний камінь.

 

Мармур
Мармур
Граніт
Граніт

 

Висота кухонної стільниці від підлоги.

 
У більшості випадків розмір кухонної стільниці і її висота мають свої стандарти. Якщо кухонний гарнітур виготовляється за індивідуальним замовленням, то розміри можуть бути будь-якими. У будь-якому випадку потрібно знати параметри і критерії, за якими роблять розрахунки, виходячи з ергономічної зручності для господині.

Ваш зріст в сантиметрах
Висота стільниці в сантиметрах
150
805
155
832
160
859
165
885
170
913
175
939
180
966
185
992
190
1020
195
1047
200
1073

 

Як вибрати матеріал?

 
стільниці
 
Стільниці мають різні види матеріалів для виготовлення. Особливо запотребовані МДФ, облицьовані пластиком, штучний і натуральний камінь, керамічна плитка, скло, нержавіюча сталь, масив дерева. Але найпопулярнішими матеріалами для виробництва стільниці є пластик + ДСП. Вони недорогі, практичні і відрізняються акуратним виконанням.

Крім того, останнім часом набирає популярність на кухні штучний камінь. Володіючи непористою та однорідною структурою, зовні він не поступається натуральному аналогу. Стільниця зі штучного каменю витримає випробування на вологу, що запобігає появі бактерій і появі цвілі. Штучний матеріал – акрілат – має низьку теплопровідність, він приємний на дотик, завдяки різноманітності відтінків його відрізняє привабливий зовнішній вигляд.

Стільниця з інтегрованою мийкою зі штучного каменю відмінно замінює емальовану раковину, вона визнана відмінним сучасним рішенням в організації робочого простору на кухні. Ідеально підходить для кухонь, виконаних в різних стилях – від класики до модерну. Мийка встановлюється в стільницю без швів і стиків, візуально сприймаючись як єдине ціле. Вона виглядає акуратно і монолітно. Підвіконня плавно переходить у стільницю чи стільницю з мийкою, також можна замовити в компанії МЕБЛЯР.
 
 
# кухні львів, # стільниця, # столешня, # стільниці