NEOMARM: чарівність італійського мармуру.

 
 

neomarm

 
Камінь штучного походження має цілий ряд переваг і переваг перед натуральним (природним) каменем. Серед різних видів подібних виробів особливо виділяється акриловий камінь NeoMarm . NeoMarm – це ексклюзивний продукт сучасної зарубіжної промисловості, в найтонших деталях передає колірну палітру кращих сортів італійського мармуру.

Купуючи стільниці , підвіконня , мийки і раковини , барні стійки з NeoMarm, ви отримуєте вироби, повністю ідентичні виробам з натурального каменю. При цьому їх експлуатаційні характеристики значно перевищують аналогічні характеристики і дизайнерські можливості італійського мармуру. А якщо врахувати, що штучний камінь NeoMarm повністю відповідає встановленим європейським стандартам міцності, довговічності, безпеки та екологічної чистоти, то його перевага стає безперечним. Даний факт підтверджений міжнародними та вітчизняними сертифікатами якості.
 

Палітра штучного каменю NEOMARM.

 

Основна колекція

 

neomarm NM 101
NM 101 Snow Queen
neomarm NM 102
NM 102 Desert blow
neomarm NM 103
NM 103 Spring daylight
neomarm NM 104
NM 104 Pearl drop
neomarm NM 105
NM 105 Sun eclipse
neomarm NM 106
NM 106 Kansas Tornado
neomarm NM 107
NM 107 Polar light
neomarm NM 108
NM 108 Petro bloom
neomarm NM 109
NM 109 Magic dust
neomarm NM 110
NM 110 Foggy shell
neomarm NM 111
NM 111 Flower cloud

 

Властивоті штучного каменя NeoMarm.

 
Дизайнери вибирають цей матеріал за його видатні дизайнерські властивості, здатні відмінно доповнити або навіть повністю видозмінити практично будь-яке приміщення. В даний час виробники пропонують більше десятка основних кольорів, в результаті чого вироби зі штучного каменю NeoMarm можуть легко вписатися в усі типи інтер’єрів: від класики до хай-тек.

Покупцям пропонується кольорова палітра від молочного шоколаду, насичених карамельних тонів і різних теплих відтінків топленого молока до благородного білого кольору. Структура каменю містить ніжні прожилки, що створюють єдиний і неповторний малюнок в кожному виробі. В результаті камінь з акрилу зовні нічим не поступається справжньому італійського мармуру.

При цьому він значно перевершує натуральний камінь за експлуатаційними характеристиками і з нього часто виотовляють до кухні стільницю з штучного каменя, підвіконня з штучного каменя, мийка з штучного каменя, барна стійка з штучного каменя, ресепшн з штучного каменя та різні поверхні у ванній кімнаті.

 

Характеристи штучного каменя NeoMarm:

 

  • Стійкість до механічних пошкоджень. Сколи, потертості, подряпини – ймовірність їх появи істотно нижче, ніж у природного каменю, що стало наслідком застосування сучасних технологій створення і обробки штучного матеріалу.
  • Невелику масу. Штучний камінь вдвічі легше натурального, що дозволяє застосовувати його в поєднанні із звичайними меблями. Крім того, це позначається на зменшенні витрат при виготовленні, транспортуванні і установці виробів.
  • Технологічну поверхню, яка не вбирає вологу і хімічні речовини, що виключає її руйнування і поява неприємних плям.
  • Стійкість до нагрівання. Акрил є термостійким матеріалом, який здатний не втрачати експлуатаційних характеристик в умовах впливу високих температур.
  • Простоту догляду. Будь-які забруднення з поверхні штучного каменю легко видаляються звичайними засобами збирання. Масло, жир, харчові та хімічні реагенти можна легко витерти губкою.
  • Гігієнічність. Ідеальна гладка поверхня не має порів, що не дозволяє накопичуватися на ній шкідливим мікроорганізмам.
  • Можливість реставрації. На відміну від натурального каменю при виникненні відколів акрил може бути легко відновлений до первісного вигляду.

 
 
# штучний камінь львів, # неомарм, # neomarm