Ми виготовляємо: мийки, підвіконня, стільниці з штучного каменю, акрила.

 
 

 
 

Штучний камінь від компанії Мебляр.

 
Штучний камінь – це унікальний композитний матеріал, який візуально практично не відрізняється від натурального аналога, а за експлуатаційними властивостями багато в чому його перевершує. Його застосування значно розширює можливості меблевих дизайнерів, дозволяє реалізувати будь-які, навіть найскладніші проекти. Одне з найбільш популярних рішень – стільниця зі штучного каменю на замовлення. Завдяки демократичній вартості вона доступна для широкого кола покупців. Такі стільниці встановлюють на домашніх кухнях і у ванних кімнатах, їх можна зустріти також в офісах, готелях, кафе і ресторанах. Їх конструкція включає такі елементи:

 • плиту;
 • пристінковий бортик;
 • лицьова і торцеві кромки (можуть бути різної форми);
 • фаски.

Виріб виглядає як єдиний моноліт, без єдиного стику і шва. При необхідності, в ньому можуть бути передбачені вирізи під чашу раковини, змішувач, варильну поверхню.
Замовити стільницю зі штучного каменю будь-якої конфігурації і відтінку ви можете в компанії «Мебляр». До переваг наших предметів інтер’єру відносяться:

 • висока гігієнічність поверхні не містить порів, щілин, стиків. Тому вона дуже легко миється, на ній не скупчуються бактерії, не утворюється цвіль;
 • екологічність – продукція відповідає діючим нормам екологічної безпеки, що підтверджується відповідними сертифікатами;
 • стійкість до впливу зовнішніх факторів. Стільниці не бояться вологи, навантажень, ультрафіолетового випромінювання, високих температур, термоперепадів, відносно стійкі до ударів і подряпин. Навіть в екстремальних умовах експлуатації, вони не деформуються, не тріскаються, не вигоряють;
 • тривалий термін служби. Якщо ви придбали в компанії Мебляр стільниці зі штучного каменю на замовлення, ви отримуєте вироби, які прослужать вам не одне десятиліття, зберігаючи свій первинний зовнішній вигляд;
 • догляд за штучним каменем – мити і чистити поверхню можна за допомогою звичайної побутової хімії, бажано, неабразивної;
 • ремонтопридатність. Навіть якщо пошкоджень уникнути не вдалося, вони легко усуваються. Прямо на місці майстер виконує склеювання елементів, шліфування, полірування. В результаті стільниця набуває первинний зовнішній вигляд;
 • відмінні естетичні характеристики. Ми може виготовити виріб з точною імітацією текстури натурального каменю, відтінок підбирається за бажанням замовника.

Стільниця із штучного каменю на замовлення.

 
Компанія «Мебляр» рекомендує оптимальний за ціною і якістю варіант стільниці на замовлення – вироби з акрилового або кварцового каменю. Ми пропонуємо:

 • стільниця для кухні на замовлення – пряма, кутова, П-подібна, радіусна і будь-яка інша форма;
 • стільниця для ванної на замовлення – традиційної форми (коло, квадрат) або нестандартної (наприклад, хвилеподібною);
 • стільниці будь-якої складності приміщень комерційного призначення.

Ми виконуємо весь комплекс робіт, пов’язаних з виготовленням і монтажем стільниці за індивідуальними розмірами:

 • виїзд фахівця компанії на об’єкт для проведення вимірів – у зручний для клієнта час;
 • створення ескізу майбутнього виробу, узгодження його із замовником;
 • підбір виду, відтінку і текстури каменю;
 • виконання необхідних розрахунків для обчислення вартості готової конструкції;
 • виробництво вироба (на це йде близько десяти днів);
 • доставка стільниці на об’єкт;
 • монтаж стільниці;
 • повна консультаційна підтримка клієнта в питаннях, що стосуються експлуатації стільниці, допомога в обслуговуванні.

Стільниці випускаються на сучасному обладнанні з високоякісного матеріалу. При їх виробництві ми дотримуємося загальноприйнятих технологій виробництва, використовуємо рекомендовані виробниками каменю витратні матеріали: спеціальні клейові склади, герметики і інші.
Якщо ви вирішили замовити стільницю з штучного каменю, крім розміру і дизайну, потрібно врахувати такі фактори:

 • тип установки раковини (накладна, підкладна);
 • тип установки варильної поверхні (накладна або врівень зі стільницею);
 • кількість і розташування отворів для змішувачів, розеток;
 • можливість установки інтегрованих підставок під гаряче.

Що стосується догляду за стільницею, достатньо води та звичайного миючого засобу, губки і сухої серветки. Оскільки поверхня ідеально гладка і не містить порів, всі забруднення залишаються зверху, не проникаючи всередину, а тому легко видаляються. Навіть проблемні плями від фломастерів, харчових барвників, лаку для нігтів, кави або чаю видаляються без проблем, не залишають слідів навіть на світлих поверхнях. Слідів від гарячої чашки також не залишиться. Однак розпечену сковорідку або каструлю краще ставити на спеціальну підставку.
 

Підвіконня зі штучного каменю на замовлення.

 
Для виготовлення підвіконь використовується широкий спектр різних матеріалів, однак все частіше покупці вибирають підвіконня з штучного каменю на замовлення. Наша компанія випускає моделі з акрилового каменю. Акрил має досить високі характеристики міцності, однак більш чутливий до абразивного впливу. Клієнти цінують цей камінь за його теплоту, на нього завжди приємно спертися ліктем або посидіти.
Одне з основних переваг підвіконь на замовлення від нашої компанії – можливість виготовлення виробів будь-яких форм, обираючи класичний варіант, радіусну конструкцію під еркери або інші нестандартні геометрії. Ми пропонуємо:

 • замовити підвіконня, котре переходить в стільницю, або барну стійку, письмовий стіл – вироби виготовляються з урахуванням особливостей дизайну приміщення і можуть використовуватися в якості робочих поверхонь;
 • придбати низькі або високі підвіконня, які можна використовувати в якості полиць і багато інших рішень.

При замовленні підвіконь з штучного каменю слід врахувати, що виміри виконуються після демонтажу старої конструкції – пізніше виконання не можна змінювати розміри або форму віконного отвору. Із замовником узгоджується форма, вид каменю, відтінок вироби. Уточнюється також, чи планується розміщення під підвіконням радіатора.

Барні стійки з штучного каменю на замовлення.

 
Ще одна вигідна пропозиція від компанії Мебляр – барні стійки з штучного каменю на замовлення. Ще зовсім недавно ці вироби можна було зустріти виключно в кафе або ресторанах. Сьогодні ж вони стали популярним рішенням в інтер’єрі домашніх кухонь.
Стильна і оригінальна барна стійка з акрилового каменю для кухні стане справжнім центром тяжіння в вашому інтер’єрі. Вона наповнить вашу кухню сучасним звучанням, додасть приміщенню функціональності і підкреслить бездоганний смак господарів. Від традиційного столу вона відрізняється подовженою стільницею і підставою у вигляді тумби. У невеликому за площею приміщенні барна стійка цілком може замінити обідній стіл. Її можна розташувати перпендикулярно робочій поверхні або вздовж стіни. Часто ці конструкції служать для зонування простору. Наприклад, в квартирі-студії з їх допомогою відділяють кухонну зону від житлової.
Що стосується дизайну, то тут відсутні будь-які обмеження. Барні стійки з штучного каменю Мебляр, можуть мати будь-яку форму – від прямокутника до складної багаторівневої конструкції. Ми здатні створити рішення в єдиній стилістиці з робочою поверхнею і обіднім столом або ж барну стійку, яка буде відрізнятися від інших предметів меблів, а відповідно – стане акцентом інтер’єру.

Можливо замовити ресепшн стійки з штучного каменю для готелів, барів, кафе, ресторанів.

Мийка, умивальник зі штучного каменю на замовлення.

 
Бажаєте досягти ідеального зовнішнього вигляду вашої кухні або ванної кімнати? Тоді найкращим рішенням стануть інтегровані мийки і раковини з штучного каменю на замовлення. Наші фахівці використовують спеціальний метод безшовного склеювання, який дозволяє врізати раковину в стільницю з такого ж матеріалу так, щоб не залишалося жодного стику. Таким чином, робоча поверхня і мийка з штучного каменю стають монолітною конструкцією, раковина виглядає як органічне продовження стільниці. Умивальник зі штучного каменю особливо ефектно виглядає, якщо він разом з стільницею виконані в єдиному кольорі.
У нашій компанії ви можете замовити мийку з каменю для кухні або ванної кімнати також в накладному варіанті. Ми готові створити виріб різної форми. Особливо вигідно виглядає складна інтегрована раковина для ванної кімнати. Зазвичай в таких мийках не передбачено отвір під змішувач, а тому ви можете встановити цей елемент в будь-якому зручному місці.
Штучний камінь, крім розкішного зовнішнього вигляду до незаперечних плюсів мийок зі штучного каменю відноситься висока гігієнічність. Завдяки ідеально гладкій поверхні без стиків і орів вони не накопичують мікроби і відрізняються стійкістю до утворення цвілі. Але щоб вони прослужили якомога довше слід дотримуватися умов експлуатації. Не рекомендується піддавати раковину впливу окропу, хімічних барвників і абразивних миючих засобів. При виконанні цих простих правил раковина зі штучного каменю буде радувати вас своєю красою багато років.
 
 

Наш асортимент палітри штучного каменю.

 

 
 


 
# мийка з штучного каменю, # умивальник з акрилового каменю, # замовити стільницю з акрила, # раковина з штучного каменю, # ресепшн з штучного каменю, # замовити акрилову стільницю, # барна стійка з штучного каменю, # вироби штучний камінь # штучний камінь львів, # акриловий камінь ціна, # штучний акриловий камінь ціна, # меблі на замовлення.