Експлуатація, догляд за штучним каменем.

 
 
Штучний акриловий камінь, як один з кращих матеріалів для твердих поверхонь, вимагає мінімум догляду для підтримки своєї краси.

При належному догляді штучний камінь з плином часу залишається таким же гарним як і на початку експлуатації. Однак, як і будь-який інший матеріал, він не чиститься сам по собі і вимагає регулярного догляду для підтримки зовнішнього вигляду. Витирайте залишки їжі і напоїв. Для звичайного повсякденного чищення використовуйте воду з милом або засіб для чищення на основі аміаку – вони добре знімають жир і плями.

Здоровий глузд і дотримання нижчеперелічених правил догляду допоможуть Вам підтримувати бездоганний зовнішній вигляд і гладкість поверхонь штучного каменю, а також дозволять уникнути додаткових турбот. Штучний акриловий камінь являє собою інтер’єрний матеріал, стійкий до забруднення і утворення плям. Закладена в матеріал міцність, дозволяє йому бути гранично довговічним і стійким до будь-яких умов експлуатації, як в побуті, так і в суспільному середовищі.
 

Правила догляду за штучним каменем.

 

догляд за штучним каменем

Незважаючи на свою міцність і довговічність, акриловий камінь, як будь-який витончений матеріал, може бути пошкоджений при неналежному або недбалому використанні. Акриловий камінь не пористий, а значить, може начисто протиратися вологою ганчірочкою або губкою, змоченою м’яким миючим засобом або звичайним побутовими очищувачем. Очищайте забруднення відразу, не даючи їм засохнути!

При виведенні жирних плям краще користуватися засобом для миття посуду. Якщо жир або залишки їжі вже засохли, то слід скористатися рідиною для очищення твердих поверхонь на основі аміаку (наприклад, «Містер Мускул»). У разі потрапляння фарби, клею або парафіну на поверхню акрилового каменю необхідно використовувати ніжні дрібно-абразивні засоби (наприклад, «Chif»).

Для очищення важко виводимих плям фарби, використовуйте Уайт-Спірит, після чого вимийте всю поверхню рідким миючим засобом. Щоб підтримувати однорідність зовнішнього вигляду виробу, рекомендується періодично проходитися по всій його поверхні ніжним абразивним очищувачем або губкою Scotch Brite, роблячи кругові рухи.

Категорично забороняється!

 

Пошкодження штучного каменя

Для акрилового каменю, як і будь-якого іншого матеріалу, є свої протипоказання. Так, для видалення плям потрібно використовувати мякі губки.

Пам’ятайте: саме від того, як ми доглядаємо за стільницями і іншими поверхнями зі штучного матеріалу, буде залежати термін їх служби.

 

Усунення дефектів на поверхні штучного каменя.

 

усунення дефектів на штучному кемені

На жаль, будь-яка поверхня з часом перестає виглядати новою, проте не завжди це є приводом для зміни меблів з акрилу. Виробники акрилового каменю радять періодично проводити зачистку поверхні.

З’явилися подряпини можна видалити самостійно за допомогою наждачного паперу. Номер її потрібно підбирати в залежності від типу поверхні. Так, для зачистки матового покриття використовується №240, а для фінішної затирання і додання первісного вигляду – № 80. Напівматова поверхню передбачає використання відразу трьох типів наждачного паперу: 400, 600, 800. Останній необхідний для повернення вихідного зовнішнього вигляду.

Штучний камінь зі своєю глянцевою поверхнею вимагає більш делікатного поводження. Для усунення подряпин і додання їй блиску необхідно використовувати шліфувальну машинку з відповідними насадками.

Що ж стосується усунення значних дефектів, наприклад, відколів, то виконати такий ремонт стільниці своїми руками практично неможливо. Найкраще зателефонувати в нашу компанію Мебляр, і ми допоможимо вирішити проблему в лічені години.

 


 
 

# догляд за штучним каменем, # експлуатація штучного каменя, # чистка стільниці зі штучного каменю, # як доглядати за штучним каменем, # правильне користування стільницею зі штучного каменю, # як користуватись та доглядати за стільницею зі штучного кеменя, # догляд та чистка штучний камінь, # як чистити стільницю зі штучного каменя, # правильне користування виробами зі штучного каменя, # догляд за штучним каменем, # штучний камінь львів.