Ресепшн із штучного каменю, акрила.

 
 
Ресепшн із штучного каменю
 
Пропонуємо готелям, ресторанам, банкам та іншим установам, стильні та практичні акрилові ресепшн-стійки для адміністративних працівників. Якісно виготовимо та встановимо в короткі терміни.

Зовнішній вигляд акрилового ресепшн вельми вражає: гладка дзеркальна поверхня без швів, ідеальна геометрія, солідна товщина плити і текстура акрилового каменю. Матеріал виглядає багато при будь-якому освітленні.
 

Стійки-рецепції з акрилового штучного каменю:

 
Ресепшн із штучного камня львів
 
1. легко очищається від забруднень і полірується;
2. витримує великі навантаження;
3. придатний для ремонту – сколи та тріщини заповнюють агломератом під колір акрила і полірують;
4. біологічно і хімічно інертний матеріал;
5. не схильний до корозії;
6. не боїться вологи;
7. має відносно низьку вагу (в порівнянні з натуральним каменем);
8.не фарбується чорнилом і іншими хімічними барвниками.
 

Головною перевагою акрилового ресепшн стійки з штучного каменю є його довговічність. Штучний камінь зберігає свої властивості необмежену кількість часу.

 

Замовити ресепшн зі штучного каменю.

 
Стійки ресепшн зі штучного каменю мають поверхню без пор, тому мають підвищену гігієнічністю і стійкістю до забруднення. Вони дуже довговічні і прості в догляді. За декоративності штучний камінь не поступаються виробам з натурального каменю, при цьому тепліший та приємніший на дотик. Широкий діапазон кольорів цього матеріалу підходить для будь-яких дизайнерських рішень: від розкішної класики до сучасного хай-тек.
 

Ми надаємо комплексні послуги, по встановленні ресепшн стійок з штучного каменю:

 

  • безкоштовний попередній розрахунок вартості замовлення;
  • виїзд фахівця для виконання замірів;
  • розробку креслень за ескізами замовника;
  • виготовлення замовлення;
  • доставку і монтаж.

Ми маємо великий досвід з виробництва стійок ресепшн зі штучного каменю для банківських офісів, готелів, медичних та торгівельних центрів. Реалізовані нами проекти пройшли перевірку часом, підтвердили собою дотримання технології і високої якість сировини.

На виготовлення стійки ресепшн зі штучного каменю ми витрачаємо не більше 2 тижднів. Ціна виробу залежить від його розмірів і виду матеріалу. Для виробництва стійок використовується акриловий камінь провідних виробників. Колір і вид мінерального наповнювача можна підібрати по представленим на сайті каталогам. На стійки ресепшн зі штучного каменю надається 10-річна гарантія і сервісне обслуговування.
 
 
Категорія: Штучний камінь.
 


 
# замовити ресепшн з штучного каменю, # ресепшн стійка з акрила львів, # стійка ресепшн зі штучного каменя львів, # стійки-рецепції львів, # стійки адміністратора з акрилового каменю, # рецепції з штучного каменю львів, # меблі на замовлення.