Акриловий камінь MONTELLI: особливості та сфера застосування.

 
 

montelli

 
Представлений DuPont в 1995 році як бюджетний родич Corian Montelli (штучний камінь) нітрохи не поступається в якості і технічних характеристиках своєму більш дорогому побратиму. Він представлений широкою гамою кольорів, великою різноманітністю фактур. Наповнення каменю також може бути різноманітним, що дозволяє створити унікальний візерунок поверхні.

Не дивно, що цей штучний мінерал активно використовується в якості оздоблювального матеріалу. Якщо раніше виготовляли тільки стільниці зі штучного каменю Montelli, то сьогодні сфера його застосування значно розширилася.
 

Палітра штучного каменю МОНТЕЛЛІ (MONTELLI).

 

Ігра Фантазій

 

igra/DuPont_Montelli_Vesuvio
Vesuvio
igra/DuPont_Montelli_Taormina
Taormina
igra/DuPont_Montelli_Sorrento
Sorrento
igra/DuPont_Montelli_Siracusa
Siracusa
igra/DuPont_Montelli_Siena
Siena
igra/DuPont_Montelli_Sanremo
Sanremo
igra/DuPont_Montelli_Ravenna
Ravenna
igra/DuPont_Montelli_Portofino
Portofino
igra/DuPont_Montelli_Pompei
Pompei
igra/DuPont_Montelli_Palermo
Palermo
igra/DuPont_Montelli_Padova
Padova
igra/DuPont_Montelli_Murano
Murano
igra/DuPont_Montelli_Milano
Milano
igra/DuPont_Montelli_Ischia
Ischia
igra/DuPont_Montelli_Etna
Etna
igra/DuPont_Montelli_Cortina
Cortina
igra/DuPont_Montelli_Carrara
Carrara
igra/DuPont_Montelli_Capri
Capri
igra/DuPont_Montelli_Bellagio
Bellagio
igra/DuPont_Montelli_Amalfi
Amalfi

 

Кристальний пісок

 

rossip/DuPont_Montelli_Arno
Arno
rossip/DuPont_Montelli_Aspromonte
Aspromonte
rossip/DuPont_Montelli_Cervino
Cervino
rossip/DuPont_Montelli_Elba
Elba
rossip/DuPont_Montelli_Montebianco
Montebianco
rossip/DuPont_Montelli_Monterosa
Monterosa
rossip/DuPont_Montelli_Stelvio
Stelvio
rossip/DuPont_Montelli_Stromboli
Stromboli
rossip/DuPont_Montelli_Tevere
Tevere
rossip/DuPont_Montelli_Vulcano
Vulcano

 

Де використовують камінь MONTELLI?

 
Перевага акрилового композиту полягає в тому, що всі стики абсолютно непомітні на поверхні. Немає ніякого порушення малюнка, вся площа виглядає єдиним цілим. Саме тому акрил широко використовується для виготовлення барних стійок, підвіконь та інших декоративних елементів.

Можна зустріти навіть торгові і бізнес-центри, облицьовані штучним каменем. Ресепшн та барні стійки часто виготовляють зі штучного акрилового каменя так як їм можна надати будь-яку форму. Цей мінерал стійкий до агресивного впливу навколишнього середовища, має чудовий зовнішній вигляд, його практично неможливо деформувати. Якщо на поверхні все ж виникнуть пошкодження, відреставрувати її дуже просто – достатньо звичайного шліфування.
 

Кухонні мийки.

 
Кухонні раковини Montelli, мийки заслуговують на особливу увагу – вони являють собою зразок якості і довговічності. Тут композит з честю витримує щоденне вплив гарячої води, жиру, агресивних миючих засобів. Все це нітрохи не шкодить каменю і його зовнішнім виглядом, ніяк не впливає на його міцність. Не можна обійти увагою і той факт, що стільниці з штучного каменю, умивальники та підвіконня з цього матеріалу не вимагають спеціального догляду – їх досить протирати вологою тканиною.
 

Штучний камінь у ванній кімнаті.

 
Також використовується штучний камінь у ванній кімнаті, де будь-який виник забруднення видаляється просто за допомогою води і мила. Непориста структура матеріалу перешкоджає утворенню цвілі, нальоту і неприємного запаху. Згодом колір штучного каменю не тьмяніє, сам масив не кришиться і не тріскається. Саме якість Montelli, ціна, яка порадує покупців, екологічність і легкість в експлуатації роблять його таким популярним на ринку оздоблювальних матеріалів.
 
 
# штучний камінь львів, # монтеллі, # montelli