Кутова стільниця на кухні: стильне і функціональне рішення.

 
 
Облаштування кухні – особлива задача. З одного боку, потрібно зробити, щоб кімната була красивою і затишною, мала у своєму розпорядженні до спілкування, демонструвала смак господарів будинку і поєднувалася з інтер’єром іншої квартири. З іншого, так як це приміщення є перш за все «виробничим», його треба обладнати відповідно – зручно, функціонально і грамотно використовуючи кожен сантиметр простору. Господині має бути дійсно комфортно тут. Досягається потрібний ефект за рахунок поєднання багатьох деталей, однією з яких є кутові стільниці для кухні , виконані з штучного каменю. Вони виготовляються нашою компанією за типовими і індивідуальними розмірами.
 Кутова стільниця на кухні
 

Переваги кутових стільниць.

 
Кутова форма – одна з найбільш зручних конфігурацій кухонних Столешников, яка підходить для кухні будь-якого розміру. Її перевагами вважаються:

  • відсутність стиків і швів (відрізняє саме кутові стільниці зі штучного каменю), яке істотно спрощує догляд за робочою поверхнею, перешкоджає її швидкому виходу з ладу і розмноженню мікроорганізмів;
  • збільшення робочої поверхні за рахунок цілісності конструкції (при комбінації різних меблів все одно залишаються місця, які не можна або не дуже зручно використовувати за призначенням);
  • зручність повсякденного використання – все необхідне можна розмістити під рукою, не потрібно буде ходити по всій кухні, щоб взяти потрібну посуд або продукти;
  • багатофункціональність – кутова частина стільниці стане додатковою робочою поверхнею, місцем для установки кухонної техніки, посуду або декоративних елементів для прикраси кухні, в неї можна врізати мийку і придумати якесь ще застосування, яке підійде саме вам;
  • зекономити простір на кухні за рахунок корисного використання всієї її площі.

На додаток кутова стільниця з акрилового каменю для кухні у львові гармонійно поєднується з будь-якими стилями інтер’єру.
 

Чому саме стільниця з штучного каменя?

 
У каталозі компанії Мебляр кутові стільниці зі штучного каменю представлені в широкому асортименті. Ми віддаємо перевагу цьому матеріалу у виробництві кутових стільниць і рекомендуємо до установки його на кухні з кількох причин:

  • кращі експлуатаційні характеристики в порівнянні з іншими матеріалами. Штучний камінь стійкий перед механічними пошкодженнями, високими температурами, УФ-променями, підвищеною вологістю і утворенням плям, не вимагає спеціального догляду;
  • довговічність з можливістю реставрації. Акриловий штучний камінь не вигорає, не дряпається і зберігає свій первинний зовнішній вигляд протягом тривалого часу. При появі відколів або інших пошкоджень поверхню зі штучного каменю можна відреставрувати (відшліфувати), що також подовжує життя вироби;
  • можливість надавати стільниці найрізноманітніші і складні форми (прямокутні, округлі), робити монолітні конструкції навіть великих розмірів. Штучний камінь важить менше натурального, його просто обробляти, транспортувати і встановлювати;
  • зовнішня імітація натурального каменю. Сучасне виробництво стільниць з акрилового каменю для кутової кухнідозволяє отримати поверхню, зовні неможливо відрізнити від різних природних каменів: мармуру, граніту, онікса і ін.). При цьому штучний камінь можна отримати в практично будь-якому кольорі і відтінку;
  • екологічність і безпеку. Кам’яна стільниця відповідає всім параметрам екологічності. Вона володіє також додатковою перевагою – за рахунок непористій структури перешкоджає розмноженню шкідливих бактерій і мікроорганізмів.

Для кухні, де готується їжа, зберігаються продукти харчування і посуд, остання перевага акрилових виробів є одним з вирішальних при покупці стільниці.
 

Вибираємо стільницю правильно.

 
Перш ніж замовити стільницю зі штучного каменю для кухні , потрібно уважно ознайомитися з асортиментом виробників і підібрати оптимальний за всіма параметрами рішення.
При виборі стільниці, в першу чергу, потрібно звернути увагу на їх конструкцію. Бажано вибирати монолітні моделі без зовнішніх швів, вони менше забруднюються і забезпечують більш тривалий термін експлуатації виробу. Як правило, моделі зі штучного каменю не мають стиків, але такі варіанти можна зустріти на ринку.
 

Далі підбирається форма стільниці:

 
Тобто: довжина, ширина, розмір кутовий частини, прямі або закруглені краї. Тут потрібно відштовхуватися з розміру кухні, конфігурації дугою меблів (якщо край стільниці буде впиратися в стіну або холодильник, наприклад, закругляти його немає необхідності) і власних уподобань. Не варто також робити занадто вузьку стільницю, так як вона не буде досить зручною для готування. Ще одним важливим моментом є необхідність вбудувати в стіл інші поверхні – мийки, індукційну плиту і т. П. Можливість такого рішення потрібно обговорювати відразу, щоб уникнути складнощів з переробкою вироби після покупки.
Вибираючи стільниці кутові зі штучного каменю для кухні , враховуйте також їх зовнішній вигляд (колір, фактура, який камінь імітують). Тут ніяких рекомендацій немає. Головне, підтримати задану колірну гамму, стиль інтер’єру, отримувати задоволення від щоденного споглядання підібраного відтінку.
Уточнюйте товщину акрилового каменю, можливість його реставрації при появі подряпин або відколів. Чим товщі кам’яна поверхню, тим більшу кількість разів вийде повернути їй первісний зовнішній вигляд, а значить, піти від покупки нової кухонних меблів і непогано заощадити.
 

Виготовлення стільниць зі штучного каменю за індивідуальним замовленням.

 
На сайті нашої компанії представлено безліч моделей кам’яних стільниць, які можна замовити в типовому розмірі. Ми також виконує виготовлення кутової стільниці зі штучного каменю під замовлення за індивідуальними мірками і ексклюзивними проектами.
Щоб замовити такий набір стільниць потрібно зв’язатися з менеджером компанії і розповісти про свої побажання. Грунтуючись на них, ми допоможемо вибрати відповідні матеріали, кольору і розробимо проект стільниці. Виготовлення також відбувається за наданими замовником кресленнями будь-якої складності.
Фахівці компанії Мебляр у зручний для вас час виїдуть на місце, щоб зробити заміри приміщення і визначити точні розміри виробу. Після того, як всі нюанси будуть узгоджені, складається розрахунок вартості виробу і починається безпосереднє його виробництво.
Виготовляється кутова стільниця з каменю для кухні за індивідуальними розмірами максимально швидко і проходить перевірку якості перед передачею покупцеві. При необхідності ви забезпечимо доставку вироби за вказаною адресою і виконаємо його професійну установку. На всі моделі надається гарантія. Додатково можна замовити інші товари з композиту.
 
 
# кухні львів, # кутова стільниця на кухні: стильне і функціональне рішення, # кутова стільниця на кухні