Замовити Кухню у Львові.

 

 

Кухня

Незважаючи на те що асортимент готових меблів в магазинах величезний, коли мова заходить про кухні, клієнти воліють звертатися до виробників і замовляти гарнітури за індивідуальним проектом. І причин тому безліч: бажання втілити власні оригінальні ідеї дизайну, нестандартне планування приміщення, необхідність приховати проблемні місця кімнати. Так, кухня на замовлення дійсно здатна вирішити подібні питання. І не тільки ці.

Ми поговоримо про те, що відрізняє кухні на замовлення від готових, які переваги дає виготовлення меблів за індивідуальним проектом і на що звернути увагу при такій покупці.

Що являє собою виготовлення кухні на замовлення?

 

Не всі розуміють різницю між купівлею готової кухні і створенням її «під замовника». У першому випадку клієнт вибирає і купує стандартні модулі (тому таку кухню також називають модульної), збирає і розставляє їх самостійно або за допомогою фахівців. Ніяких серйозних змін в меблі при цьому внести не можна. У другому випадку мова йде про повний цикл, що складається з багатьох етапів:

  • Проектування. Деякі абсолютно марно недооцінюють важливість цього етапу, хоча саме він визначає, наскільки естетичної зовні і зручною у використанні буде кухня. Перед створенням макета кухні виробляють завмер, який враховує всі особливості приміщення: нерівності стін, наявність коробів, труб і так далі. На підставі параметрів кімнати і бажань замовника дизайнер готує проект: креслення із зазначенням розмірів і типу кожного елемента;
  • Виготовлення. Проект відправляють на фабрику, де будуть проведені розкрій матеріалу для корпусу і виготовлення фасадів відповідно до замовлення. Не вдаючись в технічні подробиці, скажемо, що від якісного виготовлення (і використовуваних при цьому матеріалів) залежить термін служби меблів і її відповідність проекту;
  • Доставка. Підготовлені до збірки і упаковані елементи кухні привозять на місце установки;
  • Монтаж. Гарнітур привозять в квартиру або будинок в повністю розібраному вигляді, і настає завершальний етап – установка кухні. Монтаж кухні, як і попередні етапи, краще довірити фахівцям-представникам фабрики, інакше через помилки може постраждати і функціональність, і термін служби виробу.

Кухні на замовлення, переваги та недоліки.

 

Давайте розглянемо, які плюси і мінуси має кухня, виконана на замовлення, на відміну від готової.

 

Модна кухняРізноманітність матеріалів і розмірів.

 

Якщо модульні кухні мають стандартні типорозміри шаф, то при замовленні гарнітура ніяких обмежень немає. Це дозволяє створити меблі під приміщення будь-якої форми і врахувати всі особливості користувачів.

Наприклад, домашні кулінари обов’язково оцінять, наскільки зручно, коли робочі поверхні розташовані з урахуванням зростання кухаря. Те ж стосується і матеріалів: фасади модульних гарнітурів найчастіше виконані з ДСП з покриттям плівкою.Вибір виробів набагато ширше: МДФ з плівкою, з пластиком, з емаллю або масив дерева різних порід. Залежно від матеріалу відрізняються і зовнішній вигляд, і термін служби, і ціна кухні. Детальніше про відмінності ми поговоримо нижче.

Широка палітра кольорів.

 

Вибілений дуб або темна вільха? Або яскравий червоний пластик? А може бути, поєднання двох контрастних кольорів? При замовленні кухні можна вибрати не тільки потрібний відтінок з сотні варіантів на кожен вид матеріалу, а й фактуру – гладку, під дерево, під камінь, плитку або мармур, з блискучим глянцем або з ефектом «металік».

Функціональність.

 

Кухня на замовлення (при грамотному проектуванні) дозволяє ефективно використовувати кожен сантиметр приміщення. Досвідчений дизайнер обов’язково враховує як загальні правила розташування зон, так і індивідуальні побажання замовника. В результаті приміщення буде зручним для користувачів.

Якість.

 

Достатньо ознайомитися з асортиментом готових модульних кухонь, представлених в магазинах, щоб побачити, що в більшості своїй це тимчасові варіанти, призначені для дачі або на період ремонту. Якість такої продукції часто невисока, і презентабельний вигляд вона втрачає швидко. Деформація плівки, розбухання ДСП, дешева фурнітура – типові проблеми готової кухні. При замовленні кухонних меблів клієнт може вибрати більш якісні матеріали та комплектуючі, а також фабрику, яка надає гарантію на продукцію.

Маскуюча функція.

 

На жаль, навіть нові сучасні квартири не можуть похвалитися безпроблемними приміщеннями. Газові труби, виступаючі кути, індивідуальні котли опалення – все це здатне зіпсувати затишний вигляд кухні. Кухня виконана на замовлення, легко приховає ці огріхи, а іноді і дозволить обіграти їх як якусь родзинку приміщення. Те ж стосується і вбудованої техніки: наприклад, холодильник, що не вписується в стиль кантрі, можна перетворити в елегантний шафа-колону.

Можливість втілити будь-яку ідею.

 

Як ми вже сказали, кухня, виготовлена ​​за індивідуальним замовленням, може бути будь-якої форми, розміру, кольору і фактури. Все це дозволяє створити унікальну композицію, яка повністю відображає смак, бажання і потреби клієнта, враховує його фінансові можливості та особливості приміщення.

Тепер розглянемо мінуси кухні на замовлення. Основним недоліком прийнято вважати ціну: вона вища, ніж у готового набору.

 

Львівська кухня

Це важливо Більшість модульних кухонь не дозволяє використовувати вбудовану техніку, або дозволяє тільки за умови покупки продукції конкретних марок або певних моделей. Ще одна хитрість продавців готових меблів – включати в метраж продаваної кухні окремо стоїть плиту (зрозуміло, що не входить у вартість), невстраіваемую витяжку і навіть, часом, холодильник. Таким чином продавець створює у покупця враження дешевої ціни за погонний метр.

 

Що необхідно врахувати при виборі кухні на замовлення львів?

 

Ми поговорили про плюси і мінуси, але також є аспекти, які треба врахувати, перш ніж замовляти гарнітуру, щоб вона відповідала очікуванням клієнта.

Потреби. Досвідчений дизайнер, який готує проект, підкаже, як краще сформувати кухонний гарнітур, але ж кожна сім’я має свої особливості, які краще обдумати і врахувати заздалегідь. Деяким господаркам потрібні об’ємні міцні ящики для зберігання домашніх заготовок, іншим – довга стільниця для одночасного розміщення дегидратора, гриля, мультиварки і іншої техніки, а треті мріють про сучасну компактної кухні з великою барною стійкою, за якою зручно пити каву, працюючи з ноутбуком.

Фірма виробник. Після того як продумані необхідні параметри кухні, настає черга вибору місця для покупки. Звичайно, замовити кухню дешевше і простіше без посередників, безпосередньо у компанії, що займається виробництвом меблів. Деякі з них мають власні шоу-руми, в яких можна подивитися і оцінити якість продукції, побачити варіанти оформлення гарнітурів.

Гарантійний термін і сервісне обслуговування. І звичайно, важливою є гарантія виробника на кухню. Детальні умови зазвичай прописані в договорі, але частіше за все виробник зобов’язується безкоштовно усунути будь-які дефекти, якщо вони виникли протягом обумовленого терміну і не викликані порушенням правил експлуатації або зовнішніми впливами (пожежа, затоплення і т.п.).

 

Дизайн кухні

Хоча кухні під замовлення трошки дорожчі за готові кухні, в цілому перші вигідніші, оскільки дозволяють створити композицію, яка ідеально підходить під приміщення клієнта, ефективно використовує кожен метр площі, приховує недоліки планування і підкреслює достоїнства. Однак важливим є вибір виробника, тому що саме від фірми виробника залежить, наскільки якісний, красивий і довговічний продукт отримає замовник. Замовивши кухню від компанії Мебляр, ви отримаєте всі вище перелічені переваги.

 

 

 

 

 


 

# меблі, # кухні львів, # стінки, # меблі львів, # кухні на замовлення львів ціни, # меблі на замовлення львів, # кухні львів на замовлення, # кухні львів ціни, # сучасні кухні львів, # кухні на замовлення, # інтер єр кухні, # дизайн кухні, # столи кухонні львів, # львів меблі, # дешеві кухні львів, # кухні фото, # кухні, # кухонні меблі, # сучасні кухні.