Замовлення на корпусні меблі.

 
 
Корпусні меблі є найбільш запотребованими на ринку меблів.
 
замовлення на корпусні меблі львів
 

Особливості замовлень на корпусні меблі.

 
Вся меблева продукція створюється з метою спрощення життя і внесення в неї додаткового комфорту. Головною особливістю корпусних меблів зі створення комфорту є розподіл речей по місцях.

У модульних шафах можна швидко знайти всі необхідні речі, тому що у кожної категорії є своє місце.

Корпусних меблями вважаються моделі, які складаються з окремих елементів.

Всі моделі корпусних меблів жорсткі і можуть існувати поза свого початкового зразка продукції.

До корпусних меблів відносять:

  • полиці і стелажі;
  • шафи і тумби;
  • комоди і трюмо;
  • столи та стільці.

Асортимент корпусних меблів на сучасному ринку досить великий. Однак навіть при наявності різноманітності не завжди вдається догодити смакам клієнтів. Одним не підійде колір, а іншим – матеріал або дизайн. Наявні зразки можуть просто не вписуватися в інтер’єр приміщення. Рішенням проблеми стало використання індивідуального підходу.

У наш час навіть в маленьких містечках існують меблеві майстерні, які приймають замовлення на корпусні меблі. У таких місцях допоможуть втілити в реальність всі фантазії за зовнішнім виглядом і функціоналом меблів.

Клієнтам надається можливість зробити самостійний вибір практично всього:

  • форми і розмірів;
  • дизайну і кольору;
  • типу оброблення та облицювання;
  • фурнітури і матеріалів.

В результаті можна отримати унікальний екземпляр, який стане ідеальним рішенням для конкретного випадку.
 
корпусні меблі на замовлення
 

Виготовлення корпусних меблів на замовлення.

 
Головними елементами всіх моделей корпусних меблів є облицювання і каркас.

При виробництві каркаса в основному використовують деревно-стружкові або деревоволокнисті плити.

Для міцності меблів товщина використовуваних матеріалів становить 2-4 сантиметри.

Розрізняють два види покриття, які використовуються при виготовленні корпусних меблів:

  • полімерне (меламін або більш міцний ламінат);
  • шпоноване (покривається лаком, який стійкий до вологи).

Всі краї корпусних виробів повинні обов’язково бути захищені кромкою ПВХ. Це допоможе уникнути проблем, які можуть виникнути при взаємодії вироби з водою.

Чи не втрачають популярності серед корпусних меблів і вироби зі сталі, алюмінію або скла. Головною особливістю таких меблів є її зовнішня краса.

Крім того, візуально така продукція виглядає ефектно і повітряно. Найпоширенішим вживанням даних матеріалів є виготовлення стелажів, невеликих столиків і варіанти в якості додатків.

При використанні у виробництві корпусних меблів металу або скла можна домогтися цікавих результатів. Наприклад, з’являється можливість візуального розширення приміщень або додаткового їх освітлення.

Коли йдеться про вибір стилю для корпусних меблів, то часто дивляться на загальну стилістику кімнат. Деякі роблять вибір на користь своїх особистих бажань і переваг. Одним з основних елементів, що дозволяють впливати на стиль приміщення, є стелажі. Грамотним їх розміщенням в кімнаті можна домогтися умовного поділу її на окремі зони.

Для любителів мінімалізму можна обмежитися одним стандартним стелажем і розташувати його біля ліжка або дивана. Якщо розглядати класичний стиль, то відмінним вибором стануть дерев’яні зразки.

Для модерну краще підійдуть вироби зі скла та пластику, а ось в стиль хай-тек ідеально впишеться корпусні меблі на замовлення з металевим каркасом.
 

Модульні зразки і догляд за корпусними меблями.

 
Часто зустрічається корпусні меблі, яка є і модульної одночасно. В основному це різні стінки, гірки та гарнітури.

Головним їх властивістю стає можливість переміщення. Тому не важко змінити кімнатний інтер’єр під настрій. Це властивість дозволить з легкістю міняти при потребі меблі не тільки в межах кімнати, але і всієї квартири.

Під час придбання меблів варто порадитися з фахівцем з приводу правильного догляду. Від нього будуть залежати як зовнішні якості купленої продукції, так і термін служби виробу. Одним з головних нюансів буде недопущення в кімнатах з корпусними меблями надмірної вологості.
 

Хочете отримати більше замовлень на корпусні меблі?

 
Щоб збільшити замовлення на корпусні меблі, компанії-виробники беруть участь у виставках. На них є можливість представити всі переваги своєї продукції перед широким колом людей.

Учасники виставки мають можливість представити свою продукцію для загального ознайомлення. Відвідавши цю подію, компанії отримують реальну можливість збільшити замовлення на корпусні меблі. Завдяки широкому колу бізнес-можливостей виставки виробники зможуть знайти нових клієнтів і укласти не один вигідний контракт.
 
 
# корпусні меблі на замовлення.