Меблі для маленької квартири.

 
 
Отже, ви нарешті стали щасливим володарем квартири. І зараз не має значення малогабаритної або просторій – головне, що нової, окремої і власної. Ну, скажімо, однокімнатної або студії. Меблі для маленької квартири, студії таки славної, затишній, довгоочікуваної, але поки ще необлаштованість з порожніми стінами, підлогою, стелею. Пройде пара-трійка місяців і ви, погладжуючи рукою свіжонаклеєні шпалери, перейдете до подальшого облаштування «новоспеченого гніздечка». А це саме подальше облаштування заняття не менш клопітке, але вже точно досить захоплююче для творчої натури.
Чого вже тут цікавого? Місця мало, розвернутися практично ніде. Звичайно, у власному заміському будинку або в просторій дво- і трикімнатній квартирі місця для польоту фантазії куди як більше, але повірте, що і в стандартних невеликих квадратних метрах можна зробити маленьке інтер’єрне диво. Потрібно тільки з розумом поставитися до питання вибору меблів для житлового приміщення, а також правильно виконати планування меблів, грамотно використовувати кожен куточок наявної у вас житлоплощі, функціонально розпланувати приміщення і підібрати відповідні стилістичні форми і кольору.
Для початку, необхідно задати собі найголовніше питання – якою буде моя квартира? Які цілі і завдання я ставлю перед нею? Так-так, саме так, ви не помилилися. Адже те, для чого і для кого вона призначена залежить подальший вигляд квартири. Припустимо, ви – молода людина, повністю занурений в думки про кар’єрний ріст і не планує обзаводиться родиною в найближчі десь 10 років. Тоді ви цілком можете не економити на просторі, а зробити з кухні – цілком пристойну кухню-вітальню, а з кімнати – повноцінну спальню.
 

Кухня для маленької квартири.

Якщо ж ви – сім’я з трьох, а то й чотирьох чоловік, з маленькою дитиною і ще одним постарше, то вигляд вашої кухні для маленької квартири може бути зовсім іншим. Тут вже ніяк не обійтися без так званого зонування житлового простору. Або поєднання різних зон, або навіть перепланування (наприклад, маленька кухня в 9 кв. метрів може вийде затишна спальня, а в вийшла за допомогою цього кімнаті можна з успіхом розмістити невелику кухню на замовлення, а також зону відпочинку і місце для дитячих ігор. По суті єдина кімната в однокімнатній квартирі – це і спальня, і дитяча, і кабінет, і вітальня.
 

Основні правила при облаштуванні невеликої квартири.

Нічого зайвого! З меблів і предметів інтер’єру залишаємо тільки ті, які дійсно нам необхідні, бажано, щоб всі вони були функціональні і, по можливості, мобільні. При цьому, не варто забувати про комфорт і єдності стилю. Навіть якщо ви дуже любите крісло-гойдалку вашої бабусі або “принадність який славний» торшер, або величезну підлогову вазу, ще раз подумайте чи варто перевозити їх з минулого інтер’єру. А вже якщо вам до сліз не вистачає «рідних речей» – пари порцелянових собачок з бабусиної серванта цілком вистачить – і місце мало займуть, і серце своєю присутністю зігріють.
 

Меблювання квартири.

Це ж правило відноситься і до меблювання квартири. Якщо ви ведете активний спосіб життя і рідко їсте будинку, не пам’ятаєте коли останній раз збиралися за столом всією сім’єю, то не обов’язково купувати великий обідній стіл – часто цілком достатньо його маленького прототипу, можливо навіть складного або у вигляді витонченої барної стійки.
 
Меблі для маленької квартири львів
 
Або, наприклад, якщо ви звикли працювати з ноутбуком на дивані, то нема чого купувати окремий комп’ютерний стіл. А для папок з документами цілком вистачить невеликої настінного полки. Ну а якщо ви все ж звикли працювати вдома «по-старому», то тут теж можливі варіанти: стандартний комп’ютерний стіл, маленький розкладний стіл або меблева секція, яка трансформується в робоче місце з комп’ютером. Наприклад, дуже зручно розмістити робоче місце в модульної стінки – сам комп’ютер встановити в ніші, а полку з клавіатурою при бажанні можна висунути. Якщо ж ви є щасливим володарем заскленого і утепленого балкона, то там цілком можна влаштувати собі скромний кабінет з повноцінним робочим місцем.
 

Наступна корисна порада.

Нічого громіздкого і вигадливого. Тобто якщо ваша мама, тітка або свекруха, горять бажанням вам допомогти і «зекономити» місце в кімнаті, настійно рекомендує придбати стінку, що займає півкімнати. Але яка на її думку «грунтовна така, до того ж вкрай вдало впишеться і все-все в неї влізе »- говорите категоричне «Ні!». Не радимо так сильно перевантажувати і без того маленький простір. Також, не варто захоплюватися меблями в стилі «ампір», навіть якщо вам дуже хочеться, щоб «було як у знайомого, з різьбленими ніжками і ангелятами». Звичайно, хочеться, але у цього знайомого заміський будинок більше 100 метрів, а у вас стандартна «одиничка». Ну зовсім ні один і той же.
При виборі меблів намагайтеся використовувати світлі, теплі тони. Але не перестарайтеся – надлишок білого пригнічує, створює стерильну лікарняне атмосферу. Якщо ж вам все-таки до душі «темненьке», ну скажімо, колір венге, то постарайтеся, щоб він мав радше акцентне характер в якомусь вдалому поєднанні. Наприклад, дуже ефектно і в той же час не перевантажено, буде виглядати темна модульна стінка з білими лаковими вставками. Відома істина – на темному тлі білі предмети зорово розширюють і подовжують простір. На кухні органічно виглядатиме стільниця в тому ж кольорі венге, поєднана з корпусами і фасадами світлого кольору, наприклад вибілений дуб. Все повинно бути гармонійно і як би «перетікати» з однієї «зони» в іншу. Ніяких різких переходів квітів і форм, інакше інтер’єр відразу стане естетично некомфортним.
 

Дзеркала.

Ще один досить відомий прийом збільшення простору – дзеркала. Дзеркала можуть бути самостійним елементом інтер’єру або вбудованими в шафу-купе, передпокій, стелажі, модульні секції. За допомогою сучасних технологій можна дуже красиво декорувати дзеркальні поверхні. Теж саме можна сказати і про освітлення. Якщо вікна в житловому приміщенні не дають багато світла, продумайте зручне точкове освітлення. Воно повинно бути розосереджених, наприклад, світильники на стінах краще направити променями вгору. Таким чином, стеля буде здаватися вище. Ну а поздовжнє освітлення може візуально «витягнути» невеликий простір.
 

Розширення простору.

Оптимальним для розширення простору, звичайно ж, є світлий відтінок, в який можна забарвити стіни і підлогу. Шпалери бажано вибирати з дрібним вертикальним малюнком. Тонкі вертикальні смуги зроблять вище низька стеля, а більш широкі горизонтальні зроблять стелю нижче, але при цьому простір кімнати стане ширше. Великий малюнок буде «обтяжувати» кімнату, а надто широкі смужки зорово «опустять» стелю. Добре виглядає легкий набивний малюнок з переплетених візерунків малих геометричних форм. В даному випадку, також дотримуйтесь почуття міри з кількістю малюнка на квадратні метри.
 

Кольори.

Чи не скасовувати яскравих кольорів, якщо вони вам до душі. Офарбуйте в соковитий колір одну стіну – це додасть кімнаті емоційності і візуально «розширить» її. Але цей прийом для креативних людей і, можливо, припаде до душі не всім членам вашої сім’ї. Більш консервативний варіант – зробіть яскравими окремі деталі в інтер’єрі, наприклад, штори, або диванні подушки.
Крім того, не забувайте про основні помічників в боротьбі за оптимізацію простору. Про них потрібно подумати в першу чергу і неодмінно постаратися використовувати в інтер’єрі:
вбудовані шафи не займають «зайвого» місця, легко і гармонійно вписуються в будь-який простір. Бажано в обробці використовувати дзеркальні полотна, пластик, акрилове глянсове скло. Комори і антресолі можна зробити у вигляді закритих або відкритих ніш в коридорі, ванній кімнаті або на балконі
всілякі висувні ящики для зберігання речей. Вони вбудовуються в меблі і більшу частину часу залишаються прихованими (наприклад, висувні ящики під ліжками, тумби в столі, приховані панелі в шафах, стінках, комодах).
етажерки пересувні або складаються комоди легкого дизайну з ящиками для білизни, косметики, дитячого одягу. Однак не варто зловживати їх кількістю і розмірами. Якщо замовляєте комод, то нехай він буде один, але місткий – вам вдасться заощадити простір в невеликій квартирі і витрати на покупку декількох непотрібних предметів.
 

Розташування меблів.

Однак, всі старання будуть марними, якщо меблі розставлені неправильно. Правильне планування меблів в квартирі значно покращує не тільки умови проживання в ній і збільшує корисну площу, а й здатна зробити затишною і комфортною навіть найменшу кімнату. Трохи поговоримо про те, як правильно розставити меблі в однокімнатній квартирі, щоб зробити це максимально ергономічно, тобто найбільш ефективно.
Передпокій. Свого роду «обличчя» квартири, адже входячи в будинок, в першу чергу, людина потрапляє саме в неї. Та й випадково заглянувши за сіллю сусідка або колега, заскочив на хвилинку забрати робочі документи, не завжди бувають запрошені безпосередньо в кімнату або кухню, часто ми приймаємо їх в передпокої, на бігу. Але це не заважає їм вільно окинути поглядом ваш інтер’єр і скласти думку про квартиру і про вас в цілому. Тому важливо, щоб меблі в передпокої була презентабельною, стильною, ну і звичайно ж функціональною.
 

Меблі для маленької квартири – Передпокій.

Площа передпокої в невеликій квартирі завжди мала, тому не варто розміщувати в ній ніяких зайвих предметів. Шафа з поличками, на яких знаходяться головні убори і кофти, парасолі, може бути навіть сумка господині, і відкрита вішалка для розміщення верхнього одягу. Можна, звичайно, і закриту шафу, але все ж, відкрита вішалка виглядає «легше» і сприяє швидкому висиханню вологого одягу після дощу або снігу. А з огляду на особливості нашого клімату, робити це доводиться мало кожен день. Що стосується розміру, то він буде залежати не тільки від наявної вільної площі, а й від кількості людей, що проживають в квартирі. Поруч з шафою або на його дверцятах бажано встановити велике дзеркало.
Ще один необхідний предмет в передпокої – взуттєва тумбочка і невеликий пуфик для зручності зняття та одягання взуття. Для економії місця взуттєва тумбочка одночасно може служити пуфиком – в маленькому передпокої цей прийом зустрічається досить часто. Висота поличок залежить від розміру взуття, краще поділити тумбочку на дві різні по висоті полиці. Таким чином ви зможете розмістити туфлі або черевики, і високі чоботи.
 

Меблі для маленької квартири – Кухня.

Особливістю кухні в однокімнатній квартирі є те, що вона умовно є другою кімнатою. Тут може бути кілька варіантів, в залежності від звичаїв і звичок господарів будинку. Хтось проводить на кухні більшу частину вільного часу, годинами стоїть біля плити, готує щось смачне і грунтовне. Ну а хтось забігає перехопити щось на швидку руку і у справах, по гостях, по вечірках. В даному випадку основною кімнатою буде спальня, а на кухні часто навіть немає духової шафи, немає в ньому необхідності і все. Однак, більшість жителів України все ж відносяться до першого типу і люблять приготувати що-небудь смачненьке і посидіти в приємній компанії з сім’єю або друзями.
Головним на кухні по праву вважається дотримання «правила робочого трикутника» – зонування робочої площі на кухні (стільниця з мийкою, електрична або газова плита, мікрохвильова піч і холодильник). Це забезпечить зручне і комфортне перебування на кухні з усім необхідним в крокової доступності. Далі – обідній стіл. Він може бути круглим або квадратним, при бажанні розкладається. Якщо ви не часто приймаєте у себе друзів, та живете удвох, розумно буде встановити маленький стіл, що заощадить простір кухні. Стільці також можуть бути складними і при бажанні їх можна прибирати. Популярним напрямом є поєднання кухня з вітальнею. В цьому випадку в кухні можна встановити невелику барну стійку, міні-бар і затишний маленький диванчик. зрозуміло, в цьому випадку від повноцінного обіднього столу краще відмовитися, щоб не перевантажувати приміщення.
 

Меблі для маленької квартири – Балкон.

Якщо вихід на балкон примикає до кухні, то його також можна задіяти. Якщо балкон засклений і утеплює, то за допомогою невеликої перепланування можна приєднати його до кухні, розмістивши там частину кухонного начиння. Якщо ж балкон, що називається, холодний, то можна розмістити невеликий стелаж для зберігання рідко використовуваних предметів – каструль, сковорідок. розмістивши там частину кухонного начиння (пара додаткових шаф для зберігання посуду або продуктів послужить гарною підмогою в боротьбі за дорогоцінні метри). Якщо ж балкон, що називається, холодний, то можна розмістити невеликий стелаж для зберігання рідко використовуваних предметів – каструль, сковорідок. розмістивши там частину кухонного начиння. Якщо ж балкон, що називається, холодний, то можна розмістити невеликий стелаж для зберігання рідко використовуваних предметів – каструль, сковорідок.
 

Меблі для маленької квартири – Житлова кімната.

Житлова кімната (спальня-вітальня-дитяча-кабінет). На жаль, в малогабаритній однокімнатній квартирі у єдиної кімнати дуже численні функції – це і місце для сну всіх членів сім’ї, для роботи за комп’ютером, відпочинку і прийому гостей, ігрова зона для малюків. Якщо вийшло викроїти на кухні місце і влаштувати маленьку вітальню зону, то однією турботою стає менше. Але все-таки є те, без чого неможливо обійтися – спальне місце. Це може бути диван, що розкладається або повноцінна ліжко. Перший варіант в даному випадку зустрічається набагато частіше, так як диван легко можна скласти, тим самим звільнивши простір. Зрозуміло, велике двоспальне ліжко зручніше і комфортніше для сну, але і місця вона займе багато. Це варіант для бездітної молодої пари з активною життєвою позицією, або літніх людей, діти і внуки яких мають власне житло. Якщо у вашій родині є маленькі діти, то для них також потрібно передбачити спальне місце.
Перший варіант в даному випадку зустрічається набагато частіше, так як диван легко можна скласти, тим самим звільнивши простір. Зрозуміло, велике двоспальне ліжко зручніше і комфортніше для сну, але і місця вона займе багато. Це варіант для бездітної молодої пари з активною життєвою позицією, або літніх людей, діти і внуки яких мають власне житло. Якщо у вашій родині є маленькі діти, то для них також потрібно передбачити спальне місце.
Шафа для зберігання речей може бути яким завгодно – окремо стоять або вбудованим, однак для невеликого приміщення все ж рекомендується вбудована шафа-купе. Конструкція виглядає значно легше за рахунок відсутності стінок і така шафа ширшими звичайної шафи.
 

Меблі для маленької квартири – Комод.

Цей предмет інтер’єру незамінний, якщо у вашому будинку маленька дитина. Він з легкістю вмістить в себе численні пелюшки, сорочечки, іграшки та книжки. До того ж перший час його можна використовувати як пеленальний столик, для цього достатньо передбачити зверху відкидну полицю.
 

Меблі для маленької квартири – Меблева стінка.

Бажано, щоб вона була не перевантажена зайвими елементами і не займала більше однієї третини вільного простору. Телевізор можна повісити прямо на стіну, а під книги, диски та інші предмети цілком вистачить двох-трьох підлогових секцій. Верх краще не обтяжувати – його або взагалі не повинно бути, або використовуйте відкриті секції.
 

Меблі для маленької квартири – Робоче місце.

В даному випадку бажано обійтися без окремого комп’ютерного столу. Якщо у вас ноутбук, то тут взагалі немає питань – його можна зберігати де завгодно, а при необхідності працювати на кухні, дивані. Якщо ж працюєте вдома на звичайному комп’ютері або в будинку є дитина-школяр, то замовте максимально компактну модель комп’ютерного столу, або встановіть його в меблевій стінці.
Колірна гамма меблів повинна бути гармонійною і єдиної по стилю. Не варто влаштовувати з маленької кімнати виставку з усіх наявних на сьогоднішній момент меблевих тенденцій. Зупиніться на одному стилі і продумайте все до найдрібніших деталей – має бути затишно. Вікна прикрашають легковажні фіранки у квіточки, а може строгі жалюзі, на підлозі лежить килимок з хитромудрим малюнком, а на полицях смішні картинки, намальовані дітьми. У кімнати є характер, вона не схожа ні на одну іншу.
 

Меблі для маленької квартири – Санвузол.

Тут все гранично просто – душова кабіна або ванна, унітаз, невеликий підлоговий або підвісну шафу з раковиною, навісний шафка з дзеркалом або без; на полицях в шафці зручно зберігати різні дрібниці.
Бажано, щоб меблі були на ніжках, а не стояла прямо на підлозі – тим самим буде забезпечена вентиляція її нижній частині, однак і прибирання приміщення буде більш трудомісткою, адже під нею буде накопичуватися більше бруду і пилу.
Так як у ванній кімнаті досить часто встановлюється пральна машина, то і без того невеликий простір стає ще менше. Якщо ванна кімната суміщена з туалетом, то можна спорудити щось на зразок короба, куди будуть заховані труби і комунікації, а в отриману таким чином нішу встановити пральну машину. Місце над пральною машиною також можна використовувати як пару неглибоких полиць під рушники та інші лазневі приналежності. Оскільки санвузол є приміщенням з постійно підвищеною вологістю, необхідно, щоб меблі була виготовлена ​​з матеріалів, найбільш пристосованих до вологості повітря – водостійка ДСП, а якщо дерево з обов’язковою просоченням від вологи.
 

Підсумок.

Але це все вже нюанси, з якими вас неодмінно ознайомлять фахівці-професіонали в області виробництва меблів, які працюють в нашій фірмі, яка займається виробництвом якісної, стильної і красивих меблів багато років років і на рахунку вже сотні клієнтів – власників неповторних і функціональних інтер’єрів. Ми допоможемо вам визначитися з матеріалами, розмірами, дизайном меблів. Намалюємо проект 3D картинку вашого майбутнього інтер’єру, щоб ви побачили в кольорі, як буде виглядати кімната.
Дизайнери компанії MEBLYAR із задоволенням поділяться своїм досвідом, знаннями і натхненням, розкажуть, як краще організувати саме ваш простір, запропонують оптимальну планування меблів. Окрім того, повністю розроблять дизайн-проект всього приміщення, який ми з задоволенням втілимо на нашому власному виробництві.
У висновку, хочеться сказати ось що: любіть своє житло, адже ви вклали в нього стільки сил і душі. Бережіть ваших близьких і друзів, частіше говорите їм, що ви любите їх і дорожите ними. Адже не так важливо, наскільки велика ваша квартира і скільки в ній кімнат. Головне, щоб ця квартира, нехай і маленька, стала «своєю» – теплою і домашньою. Саме таке місце і називають будинком.
 
 


 
 
# меблі для маленької квартири, # меблі львів

Відгуків: 60   Оцінка: 4.9/5
Call Now Button