Кухні білого кольору.

 
 
Білий асоціюється у людей з чистотою, свіжістю і досконалістю, тому багато господарів воліють використовувати саме цей колір в інтер’єрі кухні. І хоча він досить мазкий, його позитивні якості переважують цей єдиний недолік.

У цій статті ми розповімо, як правильно облаштувати сучасну кухню, які кольори краще всього поєднуються з білим, що важливо враховувати, розробляючи дизайн, і що потрібно для того, щоб створити інтер’єр на всі часи. Ми також продемонструємо вам фотографії прикладів облаштування приміщень, з яких ви можете почерпнути безліч оригінальних і простих у виконанні ідей.
 
кухні білого кольору
 

Біла кухня: всі за і проти.

 
Отже, ви вирішили зробити ремонт і кардинально змінити дизайн інтер’єру в своєму будинку. З чого почати? Звичайно, з порівняння достоїнств і недоліків обраного вами варіанту.

Але не поспішайте озброюватися аркушем паперу і ручкою, щоб виписати всі за і проти дизайна кухні білого кольору, ми все зробили за вас.
 
Отже, переваги:
 

  • 1. Це безпрограшний варіант для маленького простору, так як цей тон буквально стирає кордони, роблячи кімнату практично нескінченною.
  • 2. Це відмінний спосіб створити світле і затишне приміщення.
    3. Це зручно, так як навіть на глянцевих фасад не будуть помітні відбитки пальців.
  • 4. Інтер’єр білосніжного приміщення може бути виконаний в будь-якому стилі: як в класичному, так і в сучасному.
  • 5. Це ідеальна основа для яскравих акцентів.

Із серйозних недоліків можна назвати лише пару: необхідність регулярного прибирання і досить широку популярність. Але це можна вирішити, чи не так?
 

Кращі поєднання кольорів в класичному і сучасному інтер’єрі білою кухні.

 
Як вже було сказано, на такому тлі будь-яскравий або контрастний тон буде виглядати оригінально і виграшно. Але є найбільш вдалі варіанти поєднання відтінків, використовуючи які в оформленні меблів, текстилю, декору і навіть посуду ви зможете створити неймовірно красивий інтер’єр.
 
Дизайн кухні білого кольору може бути:
 

  • 1. монохромний, де все підпорядковано якомусь одному відтінку (від білосніжного до сіруватого) і де використовуються схожі тони теплої і холодної температури.
  • 2. Контрастним, де білий кухонний гарнітур може поєднуватися з чорним, темно-сірим, коричневим або синім тоном. У такому інтер’єрі світлі відтінки особливо виділяються, а темні виглядають благородніше.
  • 3. Яскравим. Блакитний, червоний, зелений, жовтий, малиновий – не бійтеся вибрати будь-який з цих та інших тонів для стін, стільниць або фасадів, і вам вдасться уникнути «лікарняного» ефекту.
  • 4. приглушені. Поєднуйте світлий відтінок з тоном дерева, і ви створите затишний і теплий інтер’єр.

 

Як створити унікальне оформлення інтер’єру?

 
Відповідь проста: не бійтеся експериментувати! Білосніжний тон – це справжнісінький полотно для тих, хто хоче створити приголомшливий інтер’єр. Але експериментувати варто не тільки з відтінками, які не обійдіть увагою і текстури. Поєднуйте гладкі і шорсткі, глянцеві і матові, рельєфні і рівні поверхні, створюйте обсяги і оптичні ілюзії, використовуйте тканини різних фактур, ліпнину, різний декор і навіть яскраву посуд, і тоді простір «оживе».

Подивіться на наші фото, і ви переконаєтеся, що кухні білого кольору поєднується практично з будь-яким кольором побутової техніки, фактурою стін, текстилю і меблів в їдальні групі. Ми наводимо для вас приклади робіт наших дизайнерів, які доклали всю свою багату фантазію, для того щоб оформити інтер’єри в відомих класичних і сучасних стилях.
 
 
# кухні білого кольору