Кухні коричневого кольору.

 
 
У прагненні створити затишну та комфортну обстановку в будь-якому приміщенні дизайнери розробили неймовірне безліч поєднань найрізноманітніших відтінків палітри. Незважаючи на мінливі модні тенденції і поява нових сміливих рішень, коричневий колір в оформленні інтер’єру кухні залишається серед найбільш популярних. Чим зумовлена ​​така популярність? Як, використовуючи цей колір, створити унікальний і красивий інтер’єр? Що важливо знати, облаштовуючи коричневу кухню і які колірні поєднання є найбільш універсальними і виграшними для приміщень того чи іншого розміру? У цій статті ми відповімо на ці та багато інших питань і запропонуємо кілька варіантів оформлення інтер’єру однією з найбільш відвідуваних кімнат вашого будинку.
 
Кухні коричневого кольору
 

Характеристика кольору.

 

 • 1. Вплив на людину. Коричневий колір і його відтінки в інтер’єрі кухні благотворно впливає на психіку: дарує відчуття затишку, тепла і захищеності, заспокоює, допомагає сконцентруватися. Таке приміщення виглядає солідно і благородно і ніколи не виходить з моди.
 • 2. Найбільше підходить: спокійним, врівноваженим, діловим людям, консерваторам і інтелектуалам.
 • 3. Найкраще виглядає в просторих приміщеннях з вікнами, що виходять на схід, захід або північ.
 • 4. Найчастіше використовується в оформленні інтер’єру в стилях: лофт, кантрі, африканський, класичний, англійська, рустикальний.

Оформляючи кухні коричневого кольору, дуже легко зробити помилку, в результаті якої приміщення вийде дуже темним, важким і нудним. Для того, щоб обстановка кімнати виглядала гармонійно і виграшно, необхідно правильно поєднувати кольори, матеріали, текстури і елементи освітлення. Про це – нижче.
 

Кращі поєднання.

 
Уникнути відчуття тяжкості інтер’єру можна, вибравши правильну палітру. Допомогти в цьому можуть фото-ідеї оформлення кухонь коричневого кольору і спеціальні сайти типу InColorBalance, що пропонують різні колірні поєднання.

 • 1. З бежевим. Ідеальний дует складають карамельні і кремові відтінки в поєднанні з шоколадним або кавовим кольором.
 • 2. З білим. Таке поєднання дуже контрастно. Його краще згладити за допомогою текстур, малюнків або комбінацією декількох темних відтінків.
 • 3. З жовтим і помаранчевим. Це соковите поєднання створює враження осіннього парку і дарує позитивні емоції.
 • 4. З зеленим. Така комбінація кольорів наблизить до природи і допоможе розслабитися.
 • 5. З червоним. У поєднанні цих квітів важливо використовувати третій – бежевий, білий, молочний або інший світлий відтінок. Інтер’єр кухні в коричневих тонах вийде одночасно і грайливим, і пробуджує апетит.

 

Кілька секретів органічного приміщення.

 
Отже, ви вибрали палітру і вже визначилися зі стилем інтер’єру. Однак цього мало для того, щоб отримати блискучий результат. Дизайнери, розробляючи інтер’єр кухні в коричневому кольорі, спираються на кілька простих правил, які дозволяють їм правильно комбінувати меблі, текстиль, обробку стін і декор. Дотримуючись їх, граючи з текстурами, унікальне і красиве приміщення зможете створити і ви. Ми поспішаємо поділитися цими секретами і підкріпити наші доводи фотографіями.

 • 1. Коричневі гарнітури і текстиль на кухні поєднуйте зі світлими стінами. Виняток – меблі вохристих відтінків.
 • 2. Використовуйте темний колір в обробці окремої частини коричневої кухні. Це підлогу, фартух, одна стіна, світильник тощо.
 • 3. Розбавте коричневий колір на кухні іншими тонами. Це не тільки перераховані вище кольору, але і відтінки блакитного, рожевого, бірюзового і бузкового.
 • 4. Використовуйте різні текстури. Це підлоги з масиву, фасади з дерева, плитка «кабанчик» на фартусі, шкіра на стільцях та ін.

 

Висновок.

 
Розробка концепції і втілення в життя дизайн інтер’єра Кухні коричневого кольору – процес захоплюючий і цікавий, що передбачає безодню найрізноманітніших варіантів. Оформлення приміщення в цій палітрі надає практично безмежний простір для фантазії, дозволяє йти на найсміливіші експерименти і немислимі комбінації.
Головне при створенні інтер’єру – дати волю своїй уяві, і тоді вам вдасться отримати «смачне» і затишне приміщення, яке буде залишатися актуальним і радувати своєю свіжістю довгі роки. Ви можете озброїтися нашими ідеями і втілити їх в життя у своїй квартирі. А всі необхідні меблі ви зможете замовити в нашій компані МЕБЛЯР.
 
 
# кухні коричневого кольору