Кухні чорно-білого кольору.
Чорно-біла кухня – це вибір сміливих людей, які люблять експерименти і бажаючих оточити себе розкішшю, хай навіть за невеликі гроші. Адже інтер’єр, оформлений в цій гамі, виглядає одночасно і строго, і стильно, і, разом з тим, багато. Однак далеко не кожен дизайнер зможе створити збалансований і затишний інтер’єр, використовуючи тільки ці два кольори. Але при належному ступені натхнення і знаючи кілька простих секретів, вдасться втілити безпрограшний, свіжий і грандіозний проект. Ми поділимося з вами нашими знаннями і допоможемо створити затишне і лаконічне простір, яке буде залишатися стильним, свіжим і актуальним протягом багатьох років.
Три кита ідеального інтер’єру.
- 1. Баланс. Навіть досвідчений дизайнер навряд чи зможе створити гармонійний простір, в якому обидва кольору використовуються в рівних частках. У цьому випадку важливо визначитися, який тон – світлий або темний – буде домінуючим.
ПОРАДА: При оформленні дизайну інтер’єру кухні чорно-білого кольору , візуально розділіть простір на смуги. Наприклад, темна підлога, фартух і світильники, і світлі фасади тумб і навісних шаф.
- 2. Яскраві акценти. Спробуйте оживити чорно-білу кухню такими квітами, як зелений, червоний, жовтий, бірюзовий і бежевий. Це можуть бути аксесуари, посуд, світильник, рослини та інші невеликі предмети.
- 3. Світло. Ми радимо оформляти в цій гамі тільки приміщення з природним освітленням. Якщо воно здається недостатнім, збільште вікна або позбудьтеся від штор, замінивши їх, наприклад, на тюль або жалюзі. Також ми рекомендуємо використовувати великі стельові світильники, локальну підсвітку гарнітура і софіти в їдальні зоні.
Пару слів про стилі.
Дизайн кухні чорно-білого кольору може бути виконаний в таких напрямках, як арт-деко, контемпорарі, хай-тек, ретро, мінімалізм, індастріал і навіть класика і скандинавський стиль. Кожен з цих випадків вимагає особливого підходу до вибору колірних поєднань, текстур, фактур і матеріалів. Адже тільки так можна створити світлий і стильний інтер’єр, в якому буде приємно перебувати.
Окрему увагу слід приділити підбору посуду. Як це не дивно, але вона служить завершальним акордом у справі формування повноцінного інтер’єру. Приділити увагу важливо не тільки стилю, але і кольором. Так, для чорно-білої кухні найкращим варіантом є білосніжний фарфор.
У наступному розділі ми розглянемо найбільш виграшні варіанти комбінацій. Керуючись нашої підбіркою, ви зможете без зусиль підібрати оптимальні меблі і матеріали для оформлення приміщення в будь-якому стилі.
Вибираємо оптимальну комбінацію.
- 1. Класика. Для оформлення чорно-білої кухні в цьому рішенні виберіть гарнітур або повністю світлий, або повністю темний. Стіни і стеля повинні бути однотонними, в ідеалі, контрастними з меблями. А на підлогу ви можете покласти плитку у вигляді шахової дошки.
- 2. Ретро. Як можна бачити на фото-прикладів ідей дизайнерів, можна створити чорно-білу кухню в дусі старих кінострічок. Доповніть інтер’єр декором, зробіть пару яскравих акцентів, і незвичайний інтер’єр готовий.
- 3. Модерн. Цей стиль любить строгість і поєднання різних матеріалів. В оформленні інтер’єру не бійтеся використовувати скло і метал. Це може бути посуд, декор та меблі.
- 4. Хай-тек і інші сучасні напрямки.Спробуйте контрастні поєднання, наприклад: пол у вигляді шахової дошки, фартух «кабанчик» і стіна з принтом «зебра».
- 5. Скандинавський стиль. У такій чорно-білої кухні переважає світлий колір, а темний проявляється в декорі і меблів. Також скандинавський стиль вітає застосування дерева.
Вибираємо меблі.
Ще пару десятків років назад особливого вибору у покупців не було. Сьогодні ж можна замовити унікальні гарнітури і, як наслідок, з’явився новий одвічне питання:
Які фасади вибрати? Матові чи глянцеві?
Щоб відповісти на це питання, слід визначити плюси і мінуси кожного варіанту. Як темні, так і світлі глянцеві фасади, при їх зовнішньому блиску, досить мазкі і вимагають постійного догляду. Такі меблі навряд чи підійде для оформлення кухні чорно-білого кольору в будинку, де є діти. Однак якщо ви педантичні і готові терпіти незручності у вигляді щоденного прибирання на користь стилю, вибирайте цей варіант.
Матові фасади більш практичні і невибагливі в догляді. Вони довгий час не забруднюються і зберігають свою свіжість. Але при виникненні необхідності в прибиранні, для їх очищення слід застосовувати спеціальні засоби, призначені саме для догляду за матовою поверхнею.
Підведемо підсумки.
Чорно-біла кухня – відмінне рішення для сміливих і сучасних людей. Ці кольори ідеально поєднуються як один з одним, так і з іншими відтінками палітри і відмінно виглядають як в класичному, так і в сучасному інтер’єрі.
Важливою складовою ідеального оформлення приміщення є освітлення. При розробці проекту, передбачте різні світильники в різних зонах, що дозволить вам перетворити монохромне простір.
Якщо ви вирішили оформити кухню в чорно-білому кольорі, ознайомтеся з ідеями інтер’єрів. А всі представлені на фото гарнітури ви зможете знайти в каталозі нашого інтернет-магазину.
# кухні чорно-білого кольору