Модернізм в кухонних гарнітурах.

 
 
Останнім часом виробники кухонних меблів все частіше вдаються до модерністських рішень. Модернізм в кухонних гарнітурах один з яскравих прикладів котрого – гарнітур, ключовий родзинкою якого є те, що частина елементів виконані у вигляді корабля, наприклад, великий стіл з загостреним як у судна носом. Якщо доповнити картину кухонним фартухом з такою ж морською тематикою або ще якимись елементами інтер’єру, так чи інакше пов’язаними з водою, то вдасться створити єдину дизайнерську концепцію.
 
Модернізм в кухонних гарнітурах
 
Хай-тек технології – це словосполучення навряд чи комусь здасться невідомим. Вся наша сучасна життя заснована на технологіях. Тому немає нічого дивного в тому, що модернізм і технології проникають, а точніше, вриваються на кухню. І мова йде не про побутову техніку, що полегшує нам життя. А про кухонні меблі стилю модерн. Кухні модерн не залишають нікого байдужим: вони – або подобаються, або – не подобаються.

Стиль модерн сьогодні дуже популярний і часто використовується при створенні кухонних гарнітурів. Для нього характерні рівень опрацювання кожного елемента, грамотне використання наявного простору, висока функціональність, добре підібрані кольори. Виготовлені в цьому стилі кухонні гарнітури можна встановлювати в приміщеннях будь-якої площі, всюди вони будуть виглядати чудово.

Використовуються найрізноманітніші варіанти розстановки, в тому числі у вигляді літери «П», якщо звичайно площа кімнати це дозволяє. Бажано ще до покупки меблів продумати, як вона буде стояти, прорахувати її положення по відношенню до інших предметів інтер’єру.

Чи можна назвати модернізм синтезом різних стилів? В якійсь мірі, модернізм в кухонних гарнітурах можна так назвати, тому як тут об’єднані різні напрямки в дизайні. Більш того, його часто називають проміжним варіантом між класикою і хай-теком.
 

До інших особливостях модернізму можна віднести:

 

  • Наявність строгих ліній, за рахунок чого формується відчуття об’ємності простору.
  • Практично всі горизонтальні поверхні глянцеві і блищать, це зроблено для того, щоб підвищити ефект простору.
  • Часто застосовуються різні металеві елементи і скло.
  • Кухонні фасади нерідко виготовляються з акрилу, пластика або на них наноситься емаль або лак. У виробничому процесі також активно використовуються ДВП, ДСП і МДФ.

Меблева фабрика «Мебляр» здійснює виготовлення кухонних гарнітурів в різних стилях, в тому числі готова втілити в життя популярні модерністські рішення. Для обговорення проекту потрібно зв’язатися з фахівцем нашої компанії. Буде виготовлений ексклюзивний дизайн-проект.
 
 
# модернізму в кухонних гарнітурах