Кухні бежевого кольору.

 
 
Привнести в приміщення тепло, гармонію і затишок, створити комфортну і заспокійливу атмосферу, облаштувати інтер’єр, в якому просто приємно знаходитися … Якщо ви ставите перед собою таку мету, то кухні бежевого кольору – то, що вам необхідно. Для тих, хто тільки перебуває на етапі планування дизайну приміщення або хоче кардинально щось змінити, ми підготували цю статтю.
 
бежеві кухні
 

Цей багатогранний беж: як вибрати потрібні відтінки?

 
Пісок, деревина, черепашки, наша шкіра – в діапазоні від кремових до коричневих тонів всього налічується більше 1000 варіантів. Це важливо враховувати при облаштуванні кухні бежевого кольору.
 
Як же вибрати потрібні відтінки? Все просто:
 

  • 1. Зверніть увагу на те, на яку сторону виходять вікна. Якщо на південь, краще вибирайте холодні відтінки, якщо на північ – теплі пісочні або кремові тони. Цим принципом ви можете керуватися при виборі меблів і шпалер для кухні бежевого кольору.
  • 2. Грайте з відтінками, візуально змінюючи простір. Для невеликих приміщень підійде світла гамма і гра контрастів.Експериментуйте, поєднуйте теплі і холодні тони, створюйте оптичні ілюзії, які наблизять або, навпаки, віддалить стіни.
  • 3. Використовуйте колірний круг і схеми. У Мережі ви знайдете сервіси, за допомогою яких зможете підібрати поєднання тонів. Ми рекомендуємо такі ресурси, як Color Palettes і In Color Balance.

 

Ідеальні поєднання.

 
Беж невимогливий до вибору відтінків-компаньйонів. Він поєднується практично з будь-яким тоном і однаково виграшно виглядає як з приглушеними, так і з яскравими квітами. Тому можна сміливо говорити про те, що він дає дизайнерам і проектувальникам безмежний простір для фантазії і творчості.

Але є і такі тони, які будь-яку кухню бежевого кольору перетворять на справжній витвір мистецтва, при цьому вони можуть бути присутніми як в елементах гарнітура, так і в оформленні стін, а також деталях декору.
 
Ми вибрали кілька, на наш погляд, ідеальних поєднань:
 

  • 1. Коричневий. Беж зіграє роль фону, а темні відтінки доповнять його.
  • 2. Блакитний. Згадайте море і пісок, і ви зрозумієте, чому ми пропонуємо цю комбінацію.
  • 3. Чорний. Зіграйте на контрасті, і ви отримаєте оригінальний нешаблонний інтер’єр.
  • 4. Червоний. Витримавши пропорції, ви створите яскравий дизайн.
  • 5. Зелений. У класичних інтер’єрах кухонь на замовлення цікаво виглядає поєднання бежевого гарнітура і стін оливкового кольору.

 
кухні бежевого кольору
 

Кращі варіанти для естетів.

 
Беж хороший у всіх своїх проявах. А особливо розкішно він виглядає в стилях бароко, ампір, ар-нуво і рококо. Але якщо ви хочете відступити від класичних канонів і отримати сучасний і стильний інтер’єр, беж також підійде. Він знайде застосування в таких стилях, як хай-тек, фьюжн, конструктивізм, лофт і навіть брутализм. Але відкриємо вам секрет: в цих випадках краще вибирати прохолодні відтінки.

На наш погляд, вдалі кухні бежевого кольору в інтер’єрі; всі меблі були замовленні в нашій компанії Мебляр. Для того щоб привести наочні приклади, ми вибрали варіанти оформлення приміщень в різноманітних напрямках. Зокрема, ви побачите затишний середземноморський стиль і зворушливий французький прованс.

За допомогою наших Фотоприкладів вам вдасться підібрати ідеальне поєднання кольорів меблів і стін і зрозуміти, який текстиль і декор краще використовувати.
 

Переваги та недоліки кухонь бежевого кольору.

 
До числа позитивних якостей таких інтер’єрів можна віднести:
 
• простоту прибирання;
• багату палітру відтінків;
• невимогливість до відтінкам-компаньйонам;
• універсальність;
• заспокійливу дію на психіку.

Крім того, використання бежевого кольору і поєднань його тонів в маленькій кухні дозволяє візуально розширити приміщення.

Мінус ми можемо назвати лише один – необхідність ретельного щоденного догляду. Тільки так вдасться зберегти свіжість забарвлення меблів на замовлення на довгий час.

Існує також думка, що кухня на замовлення бежевого кольору – це занадто просто і нецікаво. Однак правильна робота з тонами і фактурами дозволить створити неповторний і розкішний інтер’єр, який надовго залишиться актуальним.
 
 
# кухні бежевого кольору