Технологія реставрації меблів.

Заробити можна не тільки на продажу нових меблів, а й на реставрації старих меблів, повернувши їй прекрасний зовнішній вигляд, стиль і естетичність. Для цього вам знадобиться провести не надто складні дизайнерські операції.

Також після ремонту в своєму будинку хочеться бачити оновлений не тільки інтер’єр, але і всі предмети в ньому, особливо меблі. І зовсім не обов’язково бігти в магазин і купувати там нові меблі.

У нинішній час мода змінюється з такою швидкістю, що ви просто розоритеся, постійно купуючи нові моделі меблів.

Способи і технології реставрації старих меблів.

Існує досить багато способів відновлення старих диванів або шаф, які здатні вдихнути в них нове життя. Але робити це потрібно тільки з тими меблями, які надійно служить довгі роки і виготовлені ​​справжніми професіоналами.

Більшою мірою це стосується старовинних моделей меблів. Адже погодьтеся самі, що китайська продукція з МДФ або ДВП навряд чи потрапляє під це поняття. Її єдина дорога – це утилізація.

Головною технологією в реставрації меблів не є важкі фарбувальні роботи, а цікавий і легкий спосіб додання виробу кращого вигляду.

Старі меблі, в яку при її виготовленні була вкладена частинка душі, не повинна відправлятися на смітник! Такі речі зможуть стати елегантним прикрасою будь-якого будинку.

Правильно відреставрована дерев’яна меблі здатні стати основною частиною вашого інтер’єру, а також надихати вас на створення цікавих дизайнерських ідей, від класики до Провансу.

Як відбувається реставрація дерев’яних меблів?

У домашніх умовах самостійно можливо відреставрувати навіть найбільшу дерев’яні меблі. Для цього вам не потрібно мати під рукою спеціальні матеріали і обладнання. Обійдеться така переробка досить недорого.

Старі меблі, виготовлена ​​з фанери або масиву дерева, на порядок міцніше сучасної. У зв’язку з цим замість того, щоб купувати нові меблі, можна легко відреставрувати стару. Наприклад, візьмемо комод.

Технологія реставрації меблів в даному випадку досить проста. Насамперед необхідно позбутися від шару старого лаку або фарби. Робити це можна за допомогою наждачного паперу або ж стамески. Після цього поверхню слід прогрунтувати.

Потім її слід пофарбувати послідовно трьома шарами акрилової водної фарби. При необхідності можна провести заміну старих ручок і ніжок на нові. Внутрішню поверхню шафок для кращого відкривання можна змастити парафіном.

З глибокими подряпинами і тріщинами дуже легко боротися за допомогою меблевого воску. Зверху нього можна буде зафарбувати кольоровим лаком або емаллю.

Відколи й глибокі ямки закриваються за допомогою шпаклівки по дереву. Даний засіб необхідно наносити шарами, даючи кожному просохнути. Потім поверхня обробляється наждачним папером і покривається лаком.

Також реставрацію старого комода допоможе виконати досить відома технологія реставрації меблів – декупаж.

Здійснюється вона швидко, дешево і без істотних витрат часу і сил.

Покрокова технологія реставрації старих меблів складається з таких послідовних етапів:

  • Зняття старих петель, ручок і різних кріплень.
  • Видалення старої фарби.
  • Просушка.
  • Шпаклівка.
  • Фарбування.
  • Лакування.
  • Розпис (за бажанням).

Технології перетяжки оббивки при реставрації меблів.

Крім реставрації дерев’яних меблів можна здійснювати і відновлення м’яких меблів. Для цього слід виконати перетяжку її оббивки. Адже дуже часто через роки експлуатації тканинна поверхню диванів або крісел стирається і навіть рветься. Тут також не варто поспішати в магазин за новими меблями, якщо можна обійтися меншими витратами.

Плюс до всього, ви зможете зробити вашу меблі особливою на власний смак, підібравши найрізноманітніші відтінки і матеріали.

Сьогодні на ринку представлений просто величезний асортимент видів і відтінків тканин: велюр, жаккард, флок, гобелен і т.д. Є тканини з різними малюнками. Тут для дизайнерів обмежень немає. Як набивання можна використовувати поролон або синтепон.

Але якщо ви не можете виконати дані роботи самостійно, то раціональніше буде звернутися за допомогою до професіоналів з компанії МЕБЛЯР.