Нові технології в меблях.

Меблі є невід’ємною частиною повсякденного життя. Меблі та інші деталі інтер’єру оформляють наше існування, створюють комфорт і затишок, дарують практичність і естетичне задоволення.
Технології меблевого виробництва налічують тисячоліття. Багато процесів залишилися без змін, щось пішло в минуле, поступившись місцем новому.
Найбільших успіхів в застосуванні матеріалів, створенні нових технологій і методів обробки вдалося домогтися в останні кілька років.
Що ж можна назвати новими технологіями в меблів сьогодні?

Нові технології «повітряних» меблів.

Мабуть, найбільш незвичайними випадками оформлення домашніх інтер’єрів можна назвати зразки «повітряних» меблів. У даній технології використовується досить старий принцип, який успішно реалізовувався у виробництві повітряних матраців протягом декількох десятків років. Відмінність тільки в складності конструкцій, інтенсивності їх використання і масштабах виробництва.
До речі, конструкції минулого мали один досить істотний недолік, який значно скорочував їх термін служби – вони виготовлялися з ПВХ (ще раніше – з щільної гуми) і мали зварні шви. При тривалій або неправильної експлуатації ці шви могли досить швидко вийти з ладу і почати пропускати повітря. До того ж такі вироби мали обмеження по вазі сидячого і були придатні до ремонту.
Сучасні моделі мають гарантійний термін служби – понад десяти років, вони виробляються безшовним методом, легко миються і ремонтуються. Крім того. Ви можете самостійно регулювати рівень пружності ваших меблів за допомогою регулювання тиску повітря всередині кожного її елемента.

Нові технології застосування універсальної ЛДСП в меблях.

Мабуть, найпопулярнішим на сьогоднішній день матеріалом для виготовлення меблевих конструкцій залишається ламінована деревинно-стружкова плита. Сам по собі матеріал теж добре відомий кожному професіоналу і споживачеві.
ЛДСП є дешевим аналогом натурального дерева і шпони. Завдяки різним технологіям фарбування поверхні, такі меблі може імітувати камінь, деревину будь-яких порід, пластик, кераміку і навіть метал. При цьому, шар ламінату надійно захищає будь-який виріб від впливу вологи, забезпечуючи екологічність і довговічність вашої домашньої обстановки.
Нові технології меблів дозволяють широко використовувати ЛДСП не тільки для виробництва меблів економ-класу, але і для складання гарнітурів, що мають більш високий споживчий клас.

Технічні хитрощі в технологіях виробництва меблів.

На жаль, більшість технічних новинок, які активно застосовуються у виготовленні м’яких та корпусних меблів були придумані за межами України, але це не заважає активно застосовувати їх у вітчизняному меблевому виробництві.
Серед найбільш помітних і популярних нових технологій меблів :

  • Використання високоточної лазера для міцної фіксації облицювальної кромки, підвищення вологостійкості і значного поліпшення естетичних характеристик.
  • Застосування технології нестінг, розробленої близько 20 років тому і заснованої на економічному розкрої крупномерних ДВП. Ця технологія істотно заощаджує час на підготовку деталей і дозволяє одержувати готові комплектуючі високого рівня точності.
  • До дизайнерських новинок, які досягаються сучасними технологічними засобами, можна віднести різноманіття видів старіння поверхонь. Це може бути фактурне структурування, ефектне брашірованіе, патинування за допомогою спецскладом. Для цього використовується як механічна, так і хімічна обробка. Особливо виграшно состаренная поверхню виглядає у виробах модного сьогодні стилістичного напряму прованс; а також імітація грубої обробки для додання інтер’єру брутального готичного вигляду.

Продовжуючи тему імітації старовинних меблів в сучасному виробництві, варто звернути особливу увагу на нові технології меблів, які дозволяють поєднувати в єдиному інтер’єрі елементи різних стилів і напрямків.
Еклектика придбала популярність завдяки широкому розповсюдженню колекціонування етнічних і субкультурних сувенірних предметів.
Щоб «трофеї» завзятих мандрівників виглядали органічно в єдиному просторі будинку, в багатьох колекціях використовуються модульні технології, що дозволяють комбінувати елементи в залежності від різноманітності колірної гами інтер’єрного фону і окремих акцентів.
 
 


 
 
# нові технології в меблях, # меблі львів

Відгуків: 62   Оцінка: 4.8/5
Call Now Button