Стільниця без швів та стиків: практичність і функціональність.

 
 
Завдяки високим експлуатаційним властивостям і численним достоїнствам популярність виробів зі штучного каменю стає дедалі більше. Надійність, гарний зовнішній вигляд, вражаючі декоративні можливості і різноманітність фактур роблять матеріал придатним для будь-яких сучасних інтер’єрів. Крім основних експлуатаційних властивостей, штучний камінь володіє ще однією незаперечною перевагою – можливістю виготовлення цільних деталей будь-якої форми, без швів і стиків. Стільниця без швів та стиків виглядають красиво і функціональні у використанні.

Безшовна технологія виробництва дозволяє виготовляти стільниця без швів та стиків всіляких форм і розмірів. Їм не страшна волога, вони зручні в догляді, на них не накопичується бруд, і не розмножуються мікроби. Цілісні стільниці виглядають розкішно в будь-якому інтер’єрі, будь то кухня або ванна кімната.
 
Стільниця без швів із штучного каменю
 

Процес створення безшовних стільниць зі штучного каменю.

 
Плити зі штучного каменю мають різні розміри, тому виготовити стільниці для кухні без швів можна без особливих зусиль. Особливо часто безшовна технологія використовується при створенні кутовий меблів для кухні. Залежно від обраного матеріалу – акрилу або кварцового агломерату – застосовується певна технологія.
 
1. Виготовлення стільниці для кухні без стиків з акрилового каменю.

Одним з видимих ​​переваг акрилового каменю є можливість створення невидимого шва. Процес склеювання акрилової стільниці досить простий:

  • підготовка торцевих поверхонь (обробка, шліфування);
  • монтаж спеціальних стяжок в торцях;
  • нанесення двокомпонентного клею і фіксація частин стільниці до повного висихання клею;
  • шліфування та полірування поверхні.

Якщо всі роботи проведені на високому професійному рівні з точним дотриманням технології, шов на стільниці неможливо побачити неозброєним оком.
 
2. Виготовлення стільниць з кварцового агломерату.

Процес підготовки і склейки стільниці для кухні без стиків з кварцового каменю більш трудомісткий і вимагає застосування спеціалізованого устаткування. Весь процес підготовки поверхонь проводиться на фабриці:

  • Обробка торців деталей;
  • підготовка посадочних місць для стяжок, проводиться на високоточному обладнанні;
  • нанесення поліефірного клею і монтаж, виробляються безпосередньо на місці установки стільниці;
  • максимально щільна стяжка склеюються до повного затвердіння клею.

Розглянути отримані шви можна тільки при ретельному розгляді поверхні.
 

Застосування безшовних стільниць у ванній кімнаті.

 
Безшовні Стільниці
 
Завдяки своїм високим експлуатаційними властивостями, довговічності і стійкості до зовнішніх впливів стільниці зі штучного каменю використовуються в найскладніших умовах експлуатації. Одним з найбільш поширених варіантів є стільниці для ванної без швів. Вони не бояться води, не схильні до цвілі, стійкі до хімічних чистячих засобів. Стільниці зі штучного каменю не сприйнятливі до перепадів температур і вологості.Відсутність швів робить їх практичними та функціональними, а бездоганний зовнішній вигляд дозволяє застосовувати для вирішення будь-яких дизайнерських задач в різних інтер’єрах.Імітують різні поверхні для ванної стільниця без швів та стиків поширені практично так само, як і моделі для кухонь.