Правильний дизайн коридора.

 
 
У коридорі ми проводимо мінімальну кількість часу. Тому багато хто практично не приділяють увагу оформленню цієї ділянки квартири або будинку. Тим часом саме це приміщення можна назвати візитною карткою житлового простору: воно може дати повне уявлення про дизайн всього житла, смаки та вподобання його господарів.

У більшій частині квартир (особливо малогабаритних) коридори вузькі, довгі і темні. Але практикуючі архітектори і дизайнери стверджують, що навіть таке приміщення можна зробити стильним, зручним і функціональним.

Дизайн коридора, що слід врахувати.

Розробляючи дизайн коридора, в першу чергу потрібно продумати його функціональне призначення. Визначте, яку функцію він буде виконувати – служити тільки «перехідною зоною» між іншими приміщеннями або також простором для організації систем зберігання, розміщення кімнатних рослин, живого куточка, а можливо, навіть і зони відпочинку.

Слід врахувати і такі нюанси:

  • габарити і конфігурація;
  • розташування – коридор, що з’єднує передпокій з іншими приміщеннями, «перехід» між кімнатами, між кухнею і кімнатами. Від розташування залежить рівень навантаження. Наприклад, вхідний простір схильне більшого забруднення і механічних навантажень в порівнянні з коридором, що веде зі спальні у вітальню;
  • наявність дітей дошкільного віку і домашніх тварин;
  • загальна концепція оформлення житла – для всіх приміщень підбирається єдиний стиль;
  • роль в дизайні – доповнення інтер’єру або його акцент.

Правильний дизайн коридоа

БАЗОВІ ПОРАДИ

Перш за все в оформленні коридору враховуються смаки і переваги господарів. Але є кілька базових порад, що стосуються дизайну:

  • Складіть список найнеобхідніших предметів інтер’єру, які повинні бути в коридорі. Від зайвого відмовтеся, залиште максимум вільного простору.
  • Якщо в коридор виходить багато дверей, замініть їх розсувними конструкціями, а по можливості – арочними проходами, це допоможе заощадити простір.
  • Для обробки невеликого коридору краще використовувати світлу колірну гамму. Якщо без темних тонів не обійтися, використовуйте їх поєднання зі світлими. Наприклад, темні відтінки внизу, світлі в верхній частині, або темні шпалери ближче до вхідних дверей, ближче до кімнат – шпалери кремових або золотистих відтінків.
  • У маленькому приміщенні підлога повинна бути темніше стін максимум на два тони.
  • Дзеркала візуально збільшують приміщення. «Подовжити» коридор можна за допомогою послідовно розташованих на стелі світильників, «розширити» – за допомогою рівномірно розподілених джерел освітлення.

ЯКИХ ПОМИЛОК СЛІД УНИКАТИ

Варіанти ремонту квартир часто передбачають об’єднання декількох приміщень, знесення стін. Якщо коридор служить і передпокоєм, цього робити не варто – вхідний простір повинен бути ізольованим від інших приміщень. Ось ще кілька помилок в дизайні:

  • установка тільки одного вимикача. Щоб увімкнути світло, доведеться йти через весь коридор. Краще встановити як мінімум два вимикача, наприклад, біля вхідних дверей і біля дверей в спальню;
  • колірне перенасичення – не забувайте про сумісність і гармонії. І обов’язково використання білого кольору. Наприклад, для фарбування стелі та декорування дрібних предметів інтер’єру;
  • дзеркало навпроти вхідних дверей – таке рішення візуально звузить простір і зробить коридор ще темніше. Краще повісити дзеркало на бічній стіні;
  • дизайн за шаблоном. Стандартне рішення може зробити безликим не тільки ваш коридор, а й все житло. Не бійтеся експериментувати, використовувати інноваційні матеріали, реалізовувати оригінальні ідеї.

При необхідності звертайтеся за допомогою до наших фахівців з компанії мебляр і ми з радістю створимо для вас цікавий інтер’єр прихожої на замовлення, передпокоя, коридору…
 
 


 
 
# правильний дизайн коридора, # меблі львів

Відгуків: 60   Оцінка: 5/5
Call Now Button