Обшивка стільниці каменем: практичність і бездоганний зовнішній вигляд.

 
 
Будь-яка стільниця – це не тільки робоче місце, але і один з основних елементів дизайну, який створює певний інтер’єр. Основні вимоги до стільниці – практичність і гарний зовнішній вигляд. Останній параметр з часом втрачається, проте обшивка стільниці каменем дозволяє створювати надійні, практичні стільниці, відповідні загальному дизайну і інтер’єру будь-якого приміщення, причому фахівці все частіше віддають перевагу штучним матеріалам. Широкий вибір кольорової гами, підготовка виробів будь-яких форм, екологічність і необмежений термін служби роблять його незамінним матеріалом при оформленні кухні.
 
Обшивка стільниці штучним каменем
 

Довговічний штучний камінь для обшивки стільниць.

 
Один з найбільш популярних і поширених матеріалів – штучний камінь для обшивки стільниці , який виготовляється із застосуванням новітніх технологій і демонструє широкий набір переваг. Композит застосовують у виробництві стільниць, підвіконь, раковин, барних стійок, столів, ступенів і інших виробів, що несуть підвищені навантаження. Якісна обшивка стільниці штучним каменем дозволить не тільки багаторазово підвищити експлуатаційні властивості і довговічність стільниці, а й, завдяки різноманіттю колірних рішень, гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр.
 

Види штучного каменю.

 
Штучний камінь, який використовується для виготовлення стільниць, – композитний матеріал, який можна розділити на дві основні групи:

 1. Акриловий камінь.
 2. Кварцовий агломерат.

За технологією виготовлення і властивостями це дуже різні матеріали. Крім основних переваг штучного каменю, таких як міцність, довговічність, надійність, вологостійкість, кожен з них має набір переваг.
 

Переваги виробів зі штучного каменю.

 
Акриловий камінь складається з порошку білої глини, полімерів, акрилової смоли і барвників, що дозволяють створювати будь-які кольорові відтінки. До переваг акрилового каменю можна віднести:

 • широку кольорову гаму виробів;
 • використання безшовною технологією;
 • легкість в очищенні і догляді;
 • виготовлення криволінійних виробів будь-якої форми і складності;
 • безпеку для людини.

Кварцовий агломерат складається з натурального кварцу, поліефірних смол використовуваних для зв’язки і барвників. За зовнішнім виглядом ідентичний натуральному каменю. Перевагами агломерату вважаються:

 • унікальну міцність;
 • опір механічних впливів;
 • стійкість до впливу високих температур;
 • легкість догляду;
 • пожежна безпека;
 • стійкість до впливу хімічних речовин;
 • не вбирає запахи, жир, воду;
 • необмежений термін експлуатації.

 
штучний камінь та його переваги
 

Використання штучного каменю.

 
Завдяки своїм унікальним властивостям, надійності, гігієнічності та простоті монтажу вироби зі штучного каменю застосовуються практично у всіх сферах. Композит прекрасно підходить для обробки приміщень з підвищеною вологістю, різкими температурними перепадами і підвищеними механічними навантаженнями.

Завдяки водонепроникності матеріалу і його міцності обшивка каменем ванної кімнати дозволить створити унікальний, неповторний дизайн. За своїми експлуатаційними характеристиками така вкладка перевершує керамічну плитку, традиційно використовувану для ванних. Мінімальна кількість швів та стиків додадуть приміщенню гармонійний вигляд.

Стає все більш популярна обшивка кухонного приміщення каменем . Матеріал не вбирає запахи, легкий і зручний в прибиранні, не боїться води і хімічний чистячих засобів, міцний і надійний. Все це робить його ідеальним варіантом при використанні в оформленні кухонного інтер’єру, дозволяючи освіжити інтер’єр швидко і з мінімальними зусиллями.