Штучний камінь в інтер’єрі кухні.

 
 
Кухню, як приміщення, варто розглядати як цілісний об’єкт, в якому присутня гармонія між практичністю, надійністю і красою. Безперечно, кухня одне з найбільш відвідуваних місць в будинку.

Тут господиня чаклує над чудовими стравами, тут за обіднім столом зустрічається вся сім’я, тут влаштовують дружні посиденьки з чашкою кави і сигаретою. Всі ці заходи вимагають особливого затишку, але і, звичайно, не позбавлені дрібних неприємностей. Розлитий кави, недбало струсити попіл, гаряча сковорода – все це може істотно зіпсувати поверхню, як робочої, так і їдальнею зони. Особливу увагу хочеться приділити підвіконню – адже навіть у великих кухнях він часто грає роль «перевалочну базу», на ньому раз у раз виявляються якісь предмети. Природно, що страждає і його цілісність. Запобігти перерахованих неприємностей, при цьому зберегти естетику або навіть додати в інтер’єр фарб допоможе штучний камінь. Сьогодні з нього виконують не тільки стільниці, але і роблять креативні фартухи з штучного каменя, а також декоровані підвіконня з штучного акрилового каменя.
 
Штучний камінь в інтер'єрі кухні
 

У чому переваги штучного каменю?

 

  • Головний критерій на користь штучного каменю – ціна. Незважаючи на те, що він трохи дорожче пластику, в порівнянні з натуральним каменем, його ціна цілком доступна. А в порівнянні з терміном служби, так і зовсім незначна.
  • Термін служби штучного каменю обмежений, мабуть, тільки його фізичним зносом. А «зносити» його не вийде навіть запеклому холостяку. Справа в тому, що штучний камінь завдяки своїй структурі мало відрізняється від натурального. Це робить його надміцним і не боїться перепадів температур. Поставити на нього гарячу каструлю або відбивати на стільниці м’ясо – цілком можливо. Більш того, не залишиться слідів від ножа, якщо хтось із домочадців забуде скористатися обробною дошкою.
  • Краса і гармонія – ці епітети цілком підходять до штучного каменю. Штучний камінь в інтер’єрі кухні а саме на стільниці всіх кухонних зон можуть бути виконані в єдиній гаммі або доповнювати один одного, граючи відтінками. На додаток можна відзначити, що сучасний інтер’єр передбачає об’єднання або поділ функціональних зон. Для цих цілей як не можна, до речі, підійде обрамлення штучним каменем.
  • Зручність використання матеріалу – це його основний критерій. Штучний камінь обробляється і приймає будь-які химерні форми, роблячи ваш інтер’єр дійсно вишуканим.
  • За рахунок того, що поверхня є цілісною, без швів і стиків, а так само за рахунок того, що фарбування матеріалу йде в процесі виробництва на всю глибину – штучний камінь не вицвітає, не деформується, не забруднюється в стикових місцях.

 

Догляд за стільницею зі штучного каменю.

 
Основна перевага такого покриття – це відсутність будь-якого спеціального догляду. Щільна структура не дозволяє вбиратися в неї рідин або масел. Щільний і глибокої колір не змінюється навіть після використання абразивних чистячих речовин. Поверхня зі штучного каменю не боїться агресивного середовища, перепаду температур і сильних ударів. Мити її можна будь-яким миючим засобом, але часом досить звичайного мила.
 
 
# штучний камінь в інтер’єрі кухні, # штучний камінь львів