Потрібно знати про мийки.
Монтують мийки в кухонну стільницю або в процесі виготовлення, тоді вона називається вбудована, або накладають в заздалегідь підготовлений отвір в стільниці – це накладна мийка.
Природно, що монолітна конструкція захищена від будь-яких протікань апріорі. Але вона має істотний недолік – високу ціну.
Більш економічним і найпопулярнішим є варіант накладних мийок. Їх встановлюють так само ще на стадії виробництва, якщо замовити кухню або після покупки меблів монтують під ключ. Врізання і герметизація проходять дуже швидко і без шкоди якості мебелі.Среді накладних моделей можна виділити металеві, порцелянові і композитні. Металеві аксесуари кухонних меблів – це всім відомі нержавійки. Це раніше вони лякали своєю формою і поганий обробкою. Зараз нержавеющая мойка може бути абсолютно будь-якої форми, доповнена спеціальними пристосуваннями для контролю зливу, сушки овочів, а головне вони виробляються в хромованому форматі. Така модель завжди блищить як зеркальная. Головне не забувайте своєчасно очищати від жирового нальоту і протирати час від часу.
Кераміка відома нам по представниках фарфорового класу. Так, така конструкція виглядає витончено і ціна її доступна широкому соціальному класу. До всього, мийка з порцеляни дуже невибаглива в плані обробки. Вона не боїться бруду, абразивних і агресивних миючих засобів. Її головний недолік – крихкість. Використання порцелянової мийки в складі кухонних меблів невиправдане, адже кухня непередбачуване приміщення, тут є і гарячі сковорідки, і падаючі ополоники.
Мийка з композитних матеріалів, в плані практичності і ціни, є таким собі симбіозом перерахованих вище. Вона зручна і красива. Така модель може бути забезпечена будь-якої додаткової опцією, аж до подрібнювача відходів. Чи не боїться високих температур, так що, обпалюючись, можете спокійно кинути каструлю в раковину. Її важко пошкодити, подряпати або зіпсувати хімікатами. Зате вона може імітувати камінь або будь-яку необхідну фактуру, ідеально підходячи до загального інтер’єру. Потрібно знати про мийки котрі вона має форми, що зараз ми постараємось описати.
Форми мийки.
Для багатьох форма – чи не принципове значення. Але слід запевнити, що від форми раковини залежать багато моментів. Форма і розмір приймається з урахуванням особливостей кухні. Важливо, що кухонна мийка вільна увійшла в стільницю. З цієї причини рекомендується купувати вбудовану техніку, так як майстра самі вираховують розміри, погодивши кожен нюанс із замовником.
Якщо тема стосується мийки зі штучного каменю, то тут взагалі все набагато простіше. Раковина і стільниця можуть бути єдиним цілим. Хоча деякі віддають перевагу чашам. Однак чаші для миття посуду не годяться, оскільки, опуклі краю будуть заважати в процесі миття. Для кухні більш актуальні стандартні форми: круглі, квадратні прямокутні, овальні трикутні.
Мийка в кухню можна вибрати з однією або двома секціями. У маленьких кухнях часто дві секції вмістити ніде. Хоча, подвійна раковина зручна для миття посуду. В одну клітинку набирається вода з миючим засобом, в іншому відділі прополіскують посуд. Таким чином, заощаджується і миючий, і вода.
Звичайно, яку саме купити мийку – вирішувати покупцеві.
# потрібно знати про мийки