Розумно використовуємо місце на кухні.

 
 

5 простих порад, як заощадити місце на кухні і зробити її більш організованою без перепланування та ремонту. Отже, розумно використовуємо місце на кухні.

 

Розподіляйте кухонне начиння рівномірно.

 
Якщо ви проаналізуєте свою кухню за чашкою чаю, то швидше за все зрозумієте, що найзручніші і легкодоступні місця для зберігання повністю забиті, в той час як далекі полки і останні ящички в високих шафах практично не завантажені або використовуються не зовсім оптимально. Додайте в далеких кутах речі, які ви не дуже часто використовуйте, таким чином ви заощадите місце.
 
розумно використовуємо місце на кухні
 

Більше не означає краще.

 
Мати море кухонної техніки на всі випадки життя дійсно приємно, але подумайте, чи дійсно ви потребуєте хлібопічці, яку використовуєте кілька разів на рік, або соковижималці, яка припадає пилом в дальньому кутку. Позбавтеся від техніки, в якій вони вам непотрібні, повірте, ви навіть не помітите її відсутності.

більше не означає краще
 

Продумане меню.

 
Не купуйте продукти, піддавшись швидкоплинному бажанню. Часто холодильник і кухонні полиці забиті продуктами, які були куплені, але так і не були використані. Купуйте тільки ті продукти, які ви дійсно будете використовувати в готуванні.
 
продумане меню
 

Контейнери і баночки.

 
Зберігайте продукти в спеціальних контейнерах і баночках, які не тільки герметично і надійно збережуть ваші продукти, а й здорово заощадять місце.
 
Контейнери і баночки
 

Рейлінги і кухонні магніти.

 
Невеликі кухонні рейлінги і магніти для ножів здорово економлять місце на робочій поверхні і на кухонних полицях. Замість того, щоб захаращувати стільницю кухонним начинням, розмістіть її на стіні.

 рейлінги і кухонні магніти
 

Декорування вікон і світло.

 
Дизайн кухні вважається завершеним тільки після додавання інтер’єру індивідуальності. Штори з тканини зі спокійним малюнком, жалюзі відповідного кольору створять комфортну обстановку: чи не буде засліплювати сонячне світло.

Рекомендація. Якщо підвіконня ширше отвору вікна, то штори треба робити короткими. Всі предмети на підвіконні зіграють роль функціонального декору.

Кімнатні квіти будуть найкращим декором невеликого кухонного простору. Відмовтеся від непрактичних речей, дрібниць місце в ящиках. Яскраві горшки для квітів, сучасні штори, мікрохвильова піч – інших предметів на підвіконні не повинно знаходитися.

Точкові світильники, розташовані в меблів і на стелі, повинні добре освітлювати усі куточки кухонного простору. Окреме освітлення кожної робочої зони: мийки, гарячої та холодної готування чітко розділить кордону цих областей. Люстра на маленькій кухні буде зайвою деталлю.
 
 
# кухні львів, # Розумно використовуємо місце на кухні, # лаконічно використовуємо місце на кухні