5 приладів-помічників, котрих Ви ще немаєте на кухні.

 
 
Хочете зробити свою кухню ще більш комфортною і технологічною? У нас є на цей рахунок кілька ефектних практичних ідей, про які ви напевно, ще не знаєте.
 
5 Приладів-помічників на кухні
 

1. Вакууматор.

 
Побутовий вакууматор – пристрій для вакуумної упаковки продуктів в домашніх умовах – найчастіше прилад на кухнях сучасних господинь. Адже цей пристрій дуже багатофункціональний. Основне його призначення – упаковувати продукти в спеціальні пакети, відкачуючи повітря і запечатуючи їх. Завдяки цьому багато продуктів харчування будуть зберігатися довше, та й готова їжа на більш тривалий термін збережеться свіжою і смачною.
Однак це, ще не все: наприлад вакууматор допоможе зайнятим сучасним господиням набагато більш ефективно планувати і розподіляти свій час. Можна заздалегідь нарізати овочі, упакувати і роздробити безпосередньо перед приготуванням супу, рагу, соте. Також ви можете навчитися маринувати м’ясо в вакуумі або освоїти метод приготування їжі су-вид (у вакуумі).
 вакууматор
 

2. Діспоузер.

 
Діспоузер (або подрібнювач побутових відходів) – звичний агрегат на західних кухнях. А ось в Україні цей прилад тільки недавно почав завойовувати популярність. Суть його роботи проста: всі дрібні харчові відходи перемелюють практично в порошок – і змиваються в каналізацію. Можна забути про чистку сифона, зливі залишків супу в унітаз, ситечко в раковині; при цьому потужні моделі справляються навіть з дуже твердими відходами (курячими кістками, риб’ячою лускою, картопляної шкіркою, насінням з кавуна і багатьом іншим).
Бонус: ваше відро для сміття стане набагато більш гігієнічним і стане наповнюватися куди повільніше.
 діспоузер
 

3. Змішувач з додатковими функціями.

 
Уявіть: прямо з-під вашого крана за бажанням може литися охолоджена або навіть газована питна вода. Більш того, відкривши кран, ви можете моментально отримати кип’ячену воду (для приготування їжі, підігріву напою або щоб просто простирилізувати дитячу пляшечку). Звучить фантастично, чи не так? Однак такі змішувачі з додатковими функціями існують – і радують багатьох господинь по всьому світу.
До слова, всі фільтри, нагрівальні елементи та інші частини конструкції компактно вміщаються навіть у невеликій шафці під раковиною. А система подачі окропу надійно захищена від самих маленьких членів сімейства.
 змішувач з додатковими функціями
 

4. Підігрівач для посуду.

 
У теплих чашках чай довше не остигає, а теплі тарілки допоможуть довше зберегти смак і зовнішній вигляд страв при подачі. Однак все це не дуже мотивує українських господинь придбати підігрівач для посуду. Можливо тому, що багато хто з них не в курсі про додаткові варіанти використання цього агрегату. Адже в ньому можна розморожувати продукти, готувати тісто … А ще, підтримувати готову їжу теплою, чекаючи приходу гостей або повернення чоловіка з роботи:).
 підігрівач для посуду
 

5. Витяжка у стільниці.

 
Витяжка в стільниці? Несподіване рішення, яке має декілька плюсів. По-перше, завдяки такому приладу можна не замислюючись розміщувати варильну поверхню на кухонному острові або біля вікна – там, де звичну витяжку розташувати буде вельми непросто. По-друге, виробники обіцяють, що агрегат, перебуваючи в максимальному наближенні до каструль і сковорідок на плиті, моментально поглинає пар і запахи, не даючи їм поширюватися.
Крім того, вбудована у стільницю витяжка займає зовсім мало місця і візуально майже непомітна (що особливо актуально, якщо зону кухні хочеться максимально розчинити в просторі).
витяжка в стільниці на кухні
 
 
# кухні львів, # 5 приладів-помічників, котрих Ви ще немаєте на кухні, # 5 приладів-помічників на кухні