6 розумних варіантів оформлення кухні.

   
Якщо кімната в квартирі всього одна , а функціональних зон , які хочеться в ній розмістити , багато – можна перенести частину з них на кухню. Ми склали список найбільш практичних варіантів такого оформлення кухні та перерахували їх переваги і недоліки.
 

1 Кухня-їдальня.

 
Такий варіант найбільш підійде сім’ям без дітей і людям, часто приймають гостей. А також тим, хто вже вирішив питання з розташуванням зон вітальні, спальні та дитячої в єдиній кімнаті і не планує переносити будь-яку з цих функцій на приміщення кухні.

  Кухня-їдальня  
 

плюс.

 
Логічне об’єднання функцій кухні і їдальні в одному приміщенні. Крім того, при організації сімейних застіль вам не доведеться носити тарілки в кімнату і назад. А обідній стіл може служити додатковою робочою поверхнею при приготуванні їжі (актуально для невеликих кухонь).
 

мінус.

 
На єдину кімнату в квартирі лягає досить серйозна функціональне навантаження: там доведеться знайти місце для спальні, вітальні, робочого куточка , а іноді ще й дитячої.
 

2 Кухня-вітальня.

 
Один з найбільш універсальних і практичних варіантів, що дозволяє рівномірно розподілити функціональне навантаження між кухнею і єдиною кімнатою. Кухня у сучасних квартирах, як правило, досить велика, щоб без проблем розмістити там невеликий гарнітур і вельми простору зону їдальні-вітальні.

  Кухня-вітальня  
 

плюс.

 
На єдину кімнату лягає не така велика функціональне навантаження, і при бажанні там можна буде з комфортом розмістити і повноцінне двоспальне ліжко, і робочий куточок, і навіть дитячу зону.
 

мінус.

 
В однокімнатних квартирах з дуже маленькою кухнею такий варіант навряд чи вдасться втілити в життя.
 

3 Кухня-дитяча.

 
Досить смілива ідея, яка може «припасти до двору» сім’ям з дітьми. Додайте на кухні невеликий гарнітур, а на останньому просторі організуйте дитячу. Зонується приміщення або передбачте розсувні перегородки, щоб уникнути ефекту «спальні на кухню».

  Кухня-дитяча  
 

плюс.

 
У дітей буде свій куточок, а у батьків – простір для особистого життя.
 

мінус.

 
Повноцінну дитячу при такому розкладі отримати все ж не вдасться, та й зона готування вийде вкрай невеликий.

 

4 Кухня-спальня.

 
Ще один варіант, який підійде сім’ям з дітьми. В єдиній кімнаті можна організувати дитячу, а також передбачити зону їдальні-вітальні. А на кухні облаштувати зону готування і спальне місце для батьків.

  Кухня-спальня  
 

плюс.

 
У розпорядженні дітей буде власна повноцінна кімната, при цьому батькам не доведеться жертвувати особистим життям і зручним спальним місцем.
 

мінус.

 
Щоб піти від ефекту «спальні на кухні», буде потрібно продумане зонування, а можливо, і установка розсувних перегородок. При цьому на велику зручну зону готування розраховувати навряд чи доведеться.
 

5 Кухня-кабінет.

 
Ідея для тих, хто не обтяжений дітьми або виконує чималий обсяг роботи з дому і потребує персональному міні-офісі.

  Кухня-кабінет  
 

плюс.

 
У квартирі з’явиться комфортне і просторе робоче місце, де вас ніхто не потривожить (по крайней мере, поза періодів приготування і прийомів їжі).
 

мінус.

 
Їжа, напої і бризки жиру – не найкращий сусідство для комп’ютера і важливих документів.
 

6 Кухонний гарнітур в передпокої.

 
Ідея, яку оцінять сім’ї з кількома дітьми і яка буде цілком логічним ходом для володарів великих прихожих. Таке перенесення кухні має свої технічні нюанси і зажадає узгодження перепланування , однак не є чимось неможливим.

  6 Розумних варіантів оформлення кухні в однокімнатній квартирі  
 

плюс.

 
Замість однієї у вас з’являються дві повноцінні кімнати. Це дозволить з достатнім комфортом розмістити в квартирі інші функціональні зони.
 

мінус.

 
Облаштувати при такому розкладі велику зручну кухню навряд чи вийде (якщо, звичайно, ви не є щасливим володарем величезної передпокої). Крім того, зону їдальні доведеться організувати або в кімнаті, або в приміщенні колишньої кухні, тобто щоденного перенесення тарілок туди-сюди вам не уникнути.
 
 
# кухні львів, # 6 розумних варіантів оформлення кухні в однокімнатній квартирі, # 6 розумних варіантів оформлення кухні