Правильні меблі для кухні.

 
 
Меблі для кухні, виготовлені на замовлення, повинні не лише тішити свого господаря оригінальним і привабливим зовнішнім виглядом. Практичність, міцність, функціональність і простота догляду є не менш важливими факторами, на які варто звертати увагу при виборі конкретної моделі або розробці власного проекту кухонного гарнітура з натурального дерева.
 
меблі на кухні львів
 

При розробці ексклюзивних меблів варто звертати увагу на наступне:

 

  • Матеріал, що використовується в якості покриття робочих зон. Сучасні акрилові суміші в цьому випадку будуть більш виграшним варіантом, ніж натуральний камінь. Акрил більш пластичний, що дозволяє створювати складні фігурні полотна, а по зовнішній красі такі стільниці не поступаються природним мінералам, а, часом, і перевершують їх.
  • Особливості розташування кутових ящиків. Варто пам’ятати, що виступаючі ручки на їх фасадах можуть перешкодити повному розкриттю дверцят, що утруднить доступ до внутрішнього простору.
  • Захисне покриття дерев’яних елементів. Якщо є можливість, зробіть вибір на користь матеріалів, зовнішня поверхня яких затягнута ПВХ-плівкою. Це дозволить захистити фасади кухонних меблів від впливу вологи, а також дозволить уникнути пошкодження поверхні і передчасної появи на ній подряпин.
  • Фурнітура. Допоміжні елементи неймовірно важливі в оснащенні якісних і практичних кухонних меблів. У складі гарнітури частка фурнітури може перевищувати 30%. Дверні петлі, ручки, доводчики, різні системи зберігання незамінні в конструкції ергономічної кухні. Економити на таку важливу складову не має сенсу, оскільки саме вона є гарантом того, що експлуатація меблів буде простою і приємною, а сам виріб вірою і правдою прослужить вам не один рік.
  • Внутрішнє наповнення навісних і підлогових шаф. Якщо ви хочете, щоб все необхідне було під рукою, любите впорядковане зберігання предметів, віддайте перевагу висувним ящиків, а не глибоким містким полкам. У ящиках кожен предмет знаходиться в зоні безпосередньої видимості, а от вміст полиць часто перетворюється в хаотичне нагромадження разносортних речей.

 
Меблі на кухні
 
Звертаючи пильну увагу на подібні дрібниці, ви гарантовано станете власником по-справжньому зручних меблів для кухні.

Фахівці з компанії Мебляр з радістю готові надати своїм замовникам всебічну допомогу. Професійні дизайнери допоможуть з вибором стилю, кольору, матеріалу і розстановки майбутнього гарнітура. Грамотні майстри-заміряють безпосередньо на місці знімуть потрібні виміри, що дозволить ексклюзивні меблі ідеально вписати у приміщення з найскладнішою геометрією. Після закінчення процесу виготовлення виробу, ми дбайливо доставимо його до вас, та дбайливо зберемо елементи конструкції в єдине ціле і встановимо згідно дизайн-проекту в установлені терміни.

Єдине, що залишиться вам, насолоджуватися красою і зручністю ексклюзивною, красивою, по-справжньому якісних меблів.