Правильний догляд за дерев’яними меблями.

 
 
Тривалість життя і бездоганного зовнішнього вигляду будь-якої речі безпосередньо залежить не тільки від якості матеріалів, з яких вона була виготовлена, але і від правильної експлуатації. Ексклюзивні дерев’яні меблі та інші предмети інтер’єру, виконані з натуральної сировини, не є винятком. Дотримуючись простих і досить відомі всім правила експлуатації і догляду за улюбленими речами, які входять до складу інтер’єрної композиції, ви зможете з легкістю і без особливих витрат зберегти їх первинну красу. У цьому матеріалі ми постаралися зібрати воєдино найбільш ефективні правила експлуатації і догляду за дерев’яними меблями з різними зовнішніми покриттями.
 
Догляд за дерев'яними меблями
 

догляд за дерев’яними меблями полірованими і лакованими.

 
Дерев’яні меблі, покриті полірованою пастою або лаковими складниками, по праву займає велику нішу в меблевому виробництві і користується незмінним успіхом у покупців. Однак, ці типи покриття досить вибагливі і примхливі в експлуатації і догляді. Проте, знаючи певні правила, ви з легкістю збережете глянцеві поверхні в первісному вигляді.
 

Що слід пам’ятати власникам полірованої або лакованої дерев’яної мебелі:

 
– лакові склади і полірувальні пасти чутливі до впливу високих температур. На поверхнях, оброблених подібним способом, не рекомендується ставити гарячі предмети;

– лаковані меблі не любить прямих сонячних променів, тому варто уважно поставитися до місця її розташування;

– підвищена вологість, як і надмірна сухість повітря в приміщенні, може привести до деформації окремих елементів або вироби в цілому;

– глянцеві склади чутливі до зовнішніх фізичних дій і на їх поверхні при грубої експлуатації або догляді за допомогою абразивних чистячих засобів легко з’являються подряпини, тріщини.
 

Для збереження привабливого вигляду дерев’яних меблів слід:

 
– регулярно протирати видимі поверхні за допомогою м’якої дрантя або спеціальних серветок;

– з обережністю використовувати водні склади і негайно прибирати надлишок вологи з поверхонь;

– при необхідності використовувати спеціальні полірувальні, воскосодержащіе рідини і поліролі;

– виключити використання грубих порошкових засобів і рідин з агресивними хімічними речовинами і розчинниками, віддавати перевагу масляним складом.
 
Догляд за меблями в кухні
 

Догляд за фарбованими меблями.

 
Пофарбовані меблі не такий частий гість в наших будинках, але якщо ви є власником оригінального виробу, поверхня якого вкрита барвником, слід уважно і дбайливо проводити всі маніпуляції з підтримки охайного і привабливого зовнішнього вигляду.

Правила повсякденного догляду за меблями з пофарбованими фасадами не надто складні: – виключіть агресивні рідини зі складним хімічним складом, який здатний зруйнувати барвистий шар;

Не використовуйте грубі абразивні порошки, а зверніть увагу на «народні рецепти», які дозволять освіжити і очистити поверхню пофарбованої меблів. Так, забарвлену меблі можна обробляти теплою водою з додаванням нашатирного спирту.

Дотримуючись цих простих і зрозумілі правила, ви захистите улюблені речі від передчасного руйнування та втрати привабливого зовнішнього вигляду, а дерев’яні меблі не один рік будуть гідно прикрашати домашній інтер’єр.
 
 


 
 
# догляд за дерев’яними меблями.

Відгуків: 60   Оцінка: 5/5
Call Now Button