Фабрика по виробництву меблів.

 
 
виготовлення кухні на замовлення у львові
 
Болісні пошуки виробника меблів можуть завести покупця в найнезвичайніші для нього місця. Життя влаштоване так, що ми іноді приймаємо абсолютно незрозумілі для себе ж рішення. Часто це відбувається з подачі досвідченого менеджера меблевого салону. Його типаж був нами розглянутий в публікації, присвяченій вибору виробника меблів на замовлення. Такі менеджери є в багатьох меблевих магазинах – як приймають замовлення на виготовлення нестандартних меблів, так і торгують виключно фабричними виробами. А це означає, що і тут нам з вами не можна розслаблятися, потрібно бути пильними і постійно тримати ситуацію під контролем. Бо нехлюйський підхід до бізнесу практикує не тільки «кустар-одинак», а й фабрика з виробництва меблів. І сьогодні ми з вами спробуємо визначити симптоми, які можуть вказувати на рівень якості меблів, виготовленої на фабриці. Не будемо втрачати дорогоцінний час і приступимо до огляду «пацієнта».
 
штучний камінь для стільниці
 

Візуальний огляд меблів, виготовленої на фабриці.

 
Отже, ви прибули в меблевий салон і беретеся за що? Правильно, ви починаєте вивчати вироби, виставлені в цьому магазині. Звичайно ж, процес проходить неспішно і дистанційно. Ви відходите на деяку відстань, щоб оцінити, як виглядає виріб і уявити, як воно буде виглядати в інтер’єрі вашого житла.

Протягом 15 хвилин вашого перебування в магазині, до вас вже встиг 24 рази підійти менеджер з лукавою привітною посмішкою і відданим поглядом кращого друга. Він задавав вам різні питання, на які ви, природно, відповідали йому мовчки. І ось, о щастя! Ви вже цілих три хвилини спокійно розглядаєте вироби, не відволікаючись на свого нового «друга». Стоп, що це? Так це ж, як раз те, що вам потрібно! Яка класна меблева стінка! А як вона органічно впишеться в інтер’єр!

Загалом, ви знайшли те, що шукали. Розглядаючи ці меблі з відстані 5 метрів, ви вже були готові дістати гроші і сплатити це чудове виріб. Але ваш мозок ретельно контролює весь процес. Він сказав вам: «Не поспішай, Хуаніто! Підійди ближче до своєї обраниці і ретельно вивчи її як зовні, так і зсередини! »

Бажання бажаннями, але: Мозок поганого ніколи не порадить, якщо він, звичайно, тримає за горло ваші емоції.

Загалом, ви йдете на зближення зі своєю майбутньою меблевою стінкою.

Опинившись на відстані 50 см від своєї «красуні», ви читаєте на ціннику наступне: Виробник: Меблева фабрика «неякіснімеблі» Ви, звичайно ж, дуже зрадієте прочитаному.

Ми звикли довіряти фабричним меблям. Зараз, ми знову і знову читаємо ярлик на меблях і слово «неякіснімеблі» все тепліше і тепліше гріє нашу душу. Адже це ж вам не який-небудь там гаражник Вася, це «неякіснімеблі» – найбільша фабрика по виробництву меблів, що входить до складу концерну «Тупа пила».

Дійсно, фабричні меблі – це добре. Але чи завжди вона має таке хвалена якість? Я не втомлюся вам нагадувати про те, як мені довелося просто кипіти від обурення при огляді своєї меблевої стінки, яка простояла в моєму будинку цілий рік і радувала мене до тих пір, поки я не почав займатися виробництвом меблів і не навчився розбиратися в її якості. Я зараз говорю ось про це і це обурливий неподобство. Не забудьте переглянути ці статті і при візуальному огляді перевірте, на всяк випадок, не заощадив виробник на вашій «обраниці» кілька метрів меблевої кромки. Якщо заощадив, тоді «весілля не буде»!

Також придивіться уважно до виробу. Чи немає на поверхні меблів дрібних подряпин? А може бути, конструкція розгойдується як маятник від одного тільки вашого дотику? Спробуйте відкрити двері шафи. Чи не відвалилася? Чи не впала вам на голову? Добре! Тоді відкрийте шухляду. Що, заїдає? Ні? Ну і чудово!

Загалом, ретельно протестуйте виріб на предмет його функціональності, а також проведіть уважний візуальний огляд його деталей. Якщо після огляду ви не втратили інтерес до своєї стінці, тоді кличте до себе менеджера меблевого салону, який вже тридцять хвилин пускає слину, дивлячись на вашу кишеню з якого стирчить гаманець. Зараз ми будемо його «катувати» з пристрастю!
 
Як правильно підібрати колір стільниці
 

Про що може нам розповісти ціна на меблевому ярлику?

 
Ну що? Менеджера вже покликали? Так? Скажіть, нехай ще погуляє трохи – він нам поки не потрібен. Чи не можете сказати? Що, каже і не зупиняється? Ось досада! Гаразд, нехай поки «поторохтіт», а ми тим часом проаналізуємо ті цифри, які зображені на ціннику, що висить на вподобаної вами меблевій стінці.

Взагалі, цінник може, багато про що нам розповісти, так і ввести нас в оману. Але, тим не менш, є загальні симптоми, які найчастіше свідчать про безпомилковість діагнозу. Щось я якось на незрозумілій мові заговорив. Загалом, давайте по пунктах:

  • Низька ціна – ознака низької якості меблів. Я відразу хочу вас застерегти – на одну тільки ціну орієнтуватися не можна. Я бачив в меблевих салонах вироби, на яких висіли дорогі цінники, але було видно, що це типова дешевка. Просто продавці меблів іноді множать ціну закупівлі не на 2, а на 5, наприклад. Ось подобається їм цифра 5 більше, ніж цифра 2. Ось все множать на 2, а цей ні – на 5 вирішив помножити. В результаті маємо високу вартість, яка властива якісним меблям, але фактично цей виріб – це всього лише дешевне якісний виріб, який по неділях в кінці дня на базарі безкоштовно на дрова роздають.
  • Висока ціна – ознака «зажерлися» виробника. Я коли заходжу в меблеві салони, які торгують виробами іменитих виробників, то постійно задаю собі питання: «І що, за такою ціною хтось купує ці меблі?» Ви не повірите, але її таки купують. Бо магазини ці працюють в моєму Мухосранске по 10 років і навіть не збираються закриватися. Але людина, яка знає ціну меблів, реально може зрозуміти, що точно таку стінку можна купити у менш розкрученого виробника, але за ціною в два рази дешевше. Навіщо переплачувати, скажіть мені, друзі?
  • Фабрика з виробництва меблів в середній ціновій категорії – це те, що нам потрібно. Не женіться за розкрученими брендами. Ось почули ви ім’я виробника, який крутить свою рекламу по всіх телеканалах, про який знімають передачі по телебаченню, про який пишуть всі газети і журнали, ім’я якого в інтернеті на першому місці в пошуку Яндекса, і що далі? А далі ви починаєте вірити в те, що він найкращий, і його меблі – це єдине, що є сенс купувати. А в той же час, дядько Ізя з Малій Арнаутській, клепає точно такі ж стінки на своїй меблевій фабриці і продає це добро в два рази дешевше. Ну і що з того, що дядька Ізю не показують по телевізору? Вам меблі потрібні або етикетка з гучним написом «неякіснімеблі»?

 

Якість матеріалів і фурнітури у виробах від меблевих фабрик.

 
Взагалі, меблі – це одночасно і складно, і легко. З одного боку, тут є маса нюансів, але з іншого боку в фабричних меблів найголовніше – матеріали і фурнітура, з яких вона зроблена. Адже ви побачили в салоні дизайн виробу, і прийшли в захват. Це означає, що конструктор розробив розумні меблі. Конструктору залік.

Далі – самі меблі є стандартними, отвори просвердлені на точному обладнанні, а це означає, що стінка не вимагає професіоналізму при її складанні. Отже, збирачі «з прямими руками» нам вже особливо й не потрібні. Ми можемо і своїми силами все зібрати, якщо треба. Залишаються матеріали і фурнітура.

Нам треба з’ясувати наскільки вони якісні і чи можна розраховувати, що вони прослужать років сто, а краще двісті – щоб і онуки могли ще користуватися цими меблями. Але щоб розібратися в цьому питанні, нам треба згадати про менеджера, який вже співає вам під гітару вашу улюблену пісню про волохатому джмелі, сів на духмяний хміль. Пора зупиняти цю самодіяльність і приступати до опитування головного свідка – менеджера меблевого салону.

Попросіть його розповісти вам про матеріали і фурнітуру, використовуваних фабрикою з виробництва меблів з гучним ім’ям «неякіснімеблі». Мовчить? Каже, що матеріали, як матеріали, а фурнітура, як фурнітура? Що ж, буває. Йдемо!

Немає сенсу далі продовжувати розмову. Зазвичай так відповідають виробники, які виготовляють меблі з дешевих матеріалів і використовують саму неякісну фурнітуру.

Хоча ні, іноді менеджер може віддано дивитися у ваші очі і говорити: «Це чудовий матеріал, виробництва заводу« набряклий ДСП », а фурнітуру виготовляють наші китайські брати Хрон Лі і обкурилася – це кращі фахівці з меблевої фурнітури в своєму кварталі» Загалом , менеджер може вам чесно називати виробників і брехати, що вони найкращі. Тому, перш ніж йти в меблевий салон, вирушайте на оптову базу з продажу меблевих матеріалів і фурнітури. І ось там не пошкодуйте часу на спілкування з менеджерами. Попросіть їх дати вам потримати в руках якісний продукт і дешевий. Тільки так можна реально зрозуміти і відчути матеріал для виготовлення меблів.

Отже, друзі, ось ми і трохи розібралися з питанням вибору фабрики з виробництва меблів. В цілому, тут немає нічого складного. Головне – бути уважним, зосередженим і контролювати свої емоції. Ну, а ще – не лінуватися! Адже лінь – це не тільки двигун прогресу, а й причина багатьох наших дрібних неприємностей. Майстри фірми Мебляр бажають вам успіхів, і залишайтеся з нами. Адже все, що ми тут робимо – тільки для вас!
 
 
# фабрика по виробництву меблів