Чим приваблює споживача акриловий камінь?

 
 
За останні роки акриловий камінь практично витіснив традиційні оздоблювальні матеріали – дерево і натуральні мінерали. І це не дивно. Розібратися, ніж привабливий для споживача акриловий штучний камінь, нескладно. По-перше, він міцний і практичний. Виріб, виконаний з цього матеріалу, прослужить багато років і при цьому не втратить своїх початкових характеристик. До того ж, на відміну від натурального каменю, акриловий коштує відносно недорого.
 
чим приваблює споживача акриловий камінь
 
При цьому варто врахувати, що структура у натуральних матеріалів пориста, а значить – легко забруднюється і складно очищається, що сприяє скупченню грибків і бактерій. Поверхня акрилових виробів непориста і водостійка, тому бруду, бактерій і жиру просто ніде сховатися. Виріб легко почистити, при цьому воно не виділяє ніяких токсичних речовин і не вбирає сторонні запахи.

Предмети інтер’єру, виконані з композиту, зберігають колір і форму протягом багатьох років. Штучний камінь легко монтується і демонтується, а сучасні технології дозволяють створювати безшовну поверхню.

Практично всі інші матеріали в разі пошкодження дуже складно, а часом і неможливо відновити. Штучного каменю в разі механічного пошкодження буде нескладно повернути виробу первісний вигляд – ремонт займе менше півгодини.
 

Що можна зробити з акрилового каменю?

 
Сьогодні з акрилового каменю виготовляють безліч предметів інтер’єру і обробки квартири, будинку або офісу. Цей матеріал використовується при створенні підвіконь, кухонних стільниць, декоративних панелей, барних стійок, в оформленні ванних кімнат і мийок.

Справа в тому, що композит може бути абсолютно будь-якого кольору, розміру і форми – все залежить від потреб замовника. Великою популярністю користуються акрилові стільниці, так як матеріал дозволяє втілити в життя будь-яку фантазію дизайнера. Можна навіть скомбінувати стільницю зі шматочків різного кольору і фактури. Після полірування стики будуть зовсім непомітні.

На питання, що можна зробити з акрилового каменю, майстри, як правило, відповідають: все що завгодно. Це, мабуть, єдиний оздоблювальний матеріал, який дозволяє розвернутися фантазії. З композиту доступні не тільки функціональні предмети інтер’єру, але і декоративні елементи, які надають приміщенню індивідуальність і вишуканість.
 

Поради по догляду за виробами з акрилового каменю.

 
Доглядати за штучним каменем не складає труднощів. Він легко відмивається за допомогою будь-яких миючих засобів. При цьому не варто боятися, що побутова хімія зашкодить поверхню – композит стійкий до кислот і лугів. Ось найпростіші поради по догляду за виробами з акрилового каменю, які можуть бути корисні господаркам.

Бруд і жир можна видалити мильною водою. Мильна вода також допоможе, якщо ви пролили на штучну поверхню ацетон або роз’їдає кислоту. Не використовуйте металічні губки для видалення бруду. Детальніше ви зможете почитати в нашій статті Експлуатація та догляд за акриловим штучним каменем.
 
 
# штучний камінь львів, # акриловий камінь, # чим приваблює споживача акриловий камінь