Чорні кухні в інтер’єрі.

 
 
Якщо провести соціологічне опитування з метою з’ясування ставлення до кухонного гарнітуру чорного кольору, то більшість людей вважатимуть такі меблі дуже похмурими. Насправді ж таке судження більше навіяні асоціаціями і, як показує практика, робляться занадто поспішні висновки. За фактом же чорні кухні в інтер’єрі виявляються досить привабливими і можуть навіть стати головною прикрасою в квартирі. Потрібно тільки грамотно підібрати модель.

Більшість дизайнерів вважають, що чорна кухня повинна мати глянцеві фасади, а не матові, тому що це додасть їй більшої виразності за рахунок гладких дзеркальних поверхонь. Щоб якось урізноманітнити зовнішній фон таких меблів, можна додати золотисті або срібні елементи, а також застосувати технологію патинування.

Фасади сучасних чорних кухонь не обов’язково повинні виготовлятися з МДФ або ЛДСП, нерідко використовують і загартоване скло, яке фарбують в колір «ночі», що надає йому злегка фіолетовий відлив. У моделях економ-класу зазвичай застосовується ламінована плівка, в більш дорогих – фарба напилюється безпосередньо на скляну поверхню.
 
Чорні кухні в інтер'єрі
 

Секрети дизайну чорної кухні:

 

  1. Грамотно виберіть матеріал. Натуральна деревина завжди виглядає чудово, на ній, незважаючи на темне забарвлення, добре проглядається текстура. Пластик менш вимогливий до відходу – таку поверхню легко мити. Загартоване скло довговічне і здатне підкреслити витончений стиль замовленої кухні чорного кольору в компанії Мебляр.
  2. Кухонні шафи повинні відповідати стилю інтер’єру. Шанувальникам мінімалізму рекомендується уникати багатої обробки – прості гладкі фасади і не більше того. А ось тим, хто вибрав ар-деко, варто звернути увагу на фільончасті фасади, так як вони пожвавлять обстановку в приміщенні.
  3. Красиві стільниці – головна прикраса вашої чорної кухні. Вони можуть бути білими або молочного кольору, що створить оптимальний контраст. Як матеріал для стільниць слід вибрати мармур.
  4. Чорна кухня і плитка на підлозі повинні гармоніювати. Підберіть керамограніт світлих тонів, це дозволить візуально розширити простір. Ще одне гідне рішення – викласти підлогу чорно-білою плиткою по типу шахової дошки.
  5. Встановіть хромовану техніку. Чорна кухня на замовлення оптимальніше всього з нею поєднується. Металеві відтінки на темному тлі підкреслюють виразність меблів.
  6. Не бійтеся експериментувати з фарбами. Чорна кухня під замовлення гармонує з різними кольорами, а особливо з червоним. Переставляйте предмети в кімнаті, поки не побачите їх найкращу сполучуваність.

 
 
# кухні львів, # чорні кухні в інтер’єрі, # чорні кухні,