Втілення улюбленої кухні в реальність.

 
 
Багато людей мріють самостійно виготовити кухонні меблі, а не купувати вже готові фабричні моделі. Адже в цьому випадку вдасться не тільки трохи заощадити, але і втілити в життя найоригінальніші ідеї. Однак не все так просто, адже потрібно пропрацювати кожну деталь майбутньої меблювання, чітко візуально представляти всі її геометричні лінії. Крім того, придбати кухню від виробника простіше, ніж самому займатися створенням таких меблів, адже на це знадобиться багато часу і сил. Але якщо вже рішення прийнято, то відступати рано, пора братися за роботу.
 
Втілення улюбленої кухні в реальність
 

Перший етап – виконання замірів, складання ескізу.

 
Заміряється площа кухонного приміщення і висота стін. З урахуванням наявного простору визначається, скільки місця буде потрібно для столу, мийки, плити, яке планується кількість шафок, де буде стояти холодильник і т.д. На підставі всього цього складається начерк-ескіз.
 

Другий етап – складання дизайну і вибір матеріалу для меблів.

 
Тут потрібно вирішити, в якому стилі будуть виготовлені всі вироби, бажано орієнтуватися переважно на натуральну деревину і камінь або ж варто зробити ставку на скло, пластик, панелі МДФ і т.д. Велика увага приділяється пошуку відповідних відтінків – чи буде це коричнева кухня , а може бежева або навіть чорна, потрібно зважити всі «за» і «проти», щоб дійсно підібрати підходящий варіант. Паралельно з кольором йде пошук підходящої фурнітури.
 

Третій етап – виготовлення креслень, закупівля матеріалів.

 
Коли вже перед очима стоїть чітка картина того, якими будь сучасні кухонні меблі, то потрібно скласти креслення і по ним закупити матеріали. По суті, на цьому ж етапі складається кошторис витрат. Якщо зроблені розрахунки перевищують ваші фінансові ресурси, то доведеться від чогось відмовитися, а можливо навіть внести зміни в креслення. До речі, врахуйте, що, швидше за все, доведеться докуповувати відсутні інструменти, а це знову тягне за собою витрати.
 

Четвертий етап – виготовлення меблів і монтаж.

 
Робота виконується не поспішаючи, вироби порівнюються з тим, що позначено в кресленнях. Спочатку створюються всі деталі, в них просверливаются необхідні технологічні отвори, а потім йде збірка. Успішним можна назвати такий результат, коли меблі виходить не гірше, ніж фабричні модні кухні . Тоді ви точно не пошкодуєте про витрачений час.

 
 
# втілення улюбленої кухні в реальність