Біла стільниця на кухні.

 
 
Зазвичай жінки проводять на кухні, займаючись приготуванням їжі, чимало часу і справедливо хочуть, щоб робочий простір було не тільки ергономічним, але і зовні привабливим. Домогтися цього можна різними способами, в тому числі і за допомогою декору, але перш за все грамотно підібравши фасад меблів. Біла стільниця на кухні завжди приковує увагу, проте багато домогосподарки і раніше вважають, що в цьому приміщенні він протипоказаний. А все тому, що він надмірно мазкий. Прийшла пора розвінчати цей міф.
 
Біла стільниця на кухні
 

Переваги білої кухні.

 

  • По-перше, вони дозволяють візуально зробити кімнату ширше і просторіше. Це цінна якість активно використовується не тільки в тутешньому інтер’єрі, але і в інших приміщеннях. Правда, для кухні воно набуває особливого значення, адже часто її планування і метраж, як небезпідставно вважають жінки, залишає бажати кращого.
  • По-друге, завдяки використанню білого кольору в кухні на замовлення стане істотно світліше. Всі робочі поверхні, які мають такий відтінок, чудово відбивають світло. Ця особливість важлива насамперед для міської нерухомості.
  • По-третє, незважаючи на білий колір фасаду, така кухня настільки ж практична, як і виконана в будь-який іншій кольоровій гамі. Є одне «але», і полягає воно в догляді за поверхнею шаф і зони готування. Будь-які плями і розводи на них слід видаляти відразу ж, як тільки вони виникли, в іншому випадку вихідний красивий відтінок швидко зблякне. Якщо ж регулярно проводити експрес-прибирання, білий фасад залишиться таким на весь період експлуатації меблевого гарнітура.
  • По-четверте, білий колір – це класика. Він популярний в усі часи, його можна зустріти практично у всіх інтер’єрних рішеннях. Який би стиль оформлення кухні не був у кінцевому підсумку обраний, білому відтінку завжди знайдеться в ньому місце. І нерідко – домінуюче. Він органічно виглядає в стилі хай-тек і прованс, є прикрасою класичних інтер’єрів. По праву вважаючись базовим, цей колір дозволяє візуально виділити якусь зону в приміщенні. Він поєднується з будь-яким колорит, переключає увагу в тому числі і на ніжні відтінки пастелі, робить їх яскравішими, помітніше. За словами дизайнерів, для білого кольору немає меж. Якщо в оформленні приміщення переважає даний колір, кімната здається просторішою, хоча насправді це може бути і не так.

 

Недоліки білої стільниці.

 
Мабуть, єдиний недолік, який є у білій кухні, – це зміна кольору з часом аж до жовтого відтінку. Щоб фасад не втрачав привабливості, слід максимально захистити його від сонячних променів. Це можна зробити, повісивши в кімнаті штори з щільної тканини. Ну і, звичайно, чим якісніше і довговічніше матеріал, обраний в якості фасаду меблів, тим довше вона прослужить.
 

Догляд за стільницею.

 
Щоб продовжити життя білої кухні, прислухайтеся до думки фахівців. Вони радять віддати перевагу матовим фасадам, а з усіх видів стільниць вибрати мармурову або зроблену з іншого натурального каменю. Бюджетний варіант – поверхня з ДСП.

Правила догляду за меблями, за великим рахунком, мало залежать від її відтінку палітри. У випадку з білим фасадом не слід використовувати жорстких губок, які можуть стати причиною появи на гарнітурі подряпин. А якщо жовтизна все-таки дала про себе знати, видалити її можна розчином, що складається з двох склянок трохи теплої води, в половину менше – оцту і 20-25 грамів соди. Цей народний рецепт поверне кухні колишню привабливість.
 
 
# біла стільниця на кухні