Акрилова стільниця з підсвіткою на кухні.
Сучасні тенденції предмети інтер’єру з підсвіткою неонового світла активно почалося приблизно в 2005 році. На той момент це було доступно тільки в багатих ресторанах і кафе. Дозволити виконати підсвітку у себе вдома могли далеко не всі і не тільки через високу вартість, але і просто через незнання про таку можливість. Сьогодні ситуація змінилася, тепер підсвітка різних предметів зустрічається нам повсюдно, але все одно викликає почуття захоплення. Використовувати підсвітку можна в побуті, особливо поширене її наявність в кухонних і декоративних столах. Про це і поговоримо.
Стільниця з підсвіткою на кухні.
Теоретично можна виконати стіл з підсвіткою своїми руками, хоча, зрозуміло, він не зрівняється з італійськими оригіналами. Для цього буде потрібно скляна кришка, звичайна гірлянда і власне стіл. Можна використовувати старий кухонний або купити абсолютно новий, який буде підходити під дизайн інтер’єру кімнати. У будь-якому випадку, стільниця з підсвіткою буде виглядати шикарно, особливо в темряві на свято. На цей випадок дуже цікавим і ефектним ходом буде застосування на кухні чорних стель. Виготовлення такого столу не потребує багато сил і витрат. Розберемо інструкцію з його складання самостійно.
- Скло повинно підходити за розміром стільниці. Воно (скло) має бути товсте і міцне, щоб запобігти можливості його пошкодження під час експлуатації. Приблизно 8 мм. Можна купити відразу матове скло. Однак цей крок можна виконати самостійно. Для цього одну зі сторін скла обробляється наждачним папером. Справа в тому, що матове скло дозволяє домогтися ефекту «розмитості», тобто буде видно тільки світло, але гірлянди під склом ми не побачимо.
- Рамка стільниці збирається з дощечок потрібного нам розміру. Закріплюються вони саморізами.
- Дерев’яну основу столу необхідно покрити лаком і дати йому висохнути.
- На дні стільниці розміщується гірлянда. Можна використовувати ялинкову на 200 лампочок. Також дизайнери рекомендують на дно стільниці насипати дрібної гальки.
Використання підсвітки на кухні.
Ми розглянули, як можна виконати стільницю з підсвіткою самостійно, проте не завжди виходить те, що очікувалося. Справа в тому, що виконати такий же стіл, які є у продажу дуже не просто. Особливо якщо мова йде про декоративний столик з штучного каменю. Використовувати на кухні підсвітки можна по-різному:
- Барна стійка з підсвіткою. Ефектно, красиво і має функціональне призначення. Так як барна стійка найчастіше використовується як межа між кухнею та їдальні, то підсвітка тільки акцентує увагу на поділ зон.
- Можна використовувати ілюмінацію для штучного каменю. Кухня – не виняток, проте частіше застосовується в вітальні і спальні.
- Підсвітка стінових панелей.
Велика перевага підсвітки полягає в тому, що цей елемент може прекрасно «влитися» в будь-який стиль дизайну та інтер’єру. Зробити вибір не завжди просто, так як варіацій дуже багато. Важливо не «переборщити» з підсвіткою у квартирі, інакше вийти ефект «навалу», занадто багато і некрасиво, буде тільки дратувати. Підсвітка в стільниці або підсвітка в барній стійці, в стінових панелях одній з кімнат, в вітальні досить невеликого декоративного столика буде більш ніж достатньо. Який колір вибрати предметів з підсвіткою – залежить від дизайну кімнати і квартири в цілому. У цьому питанні краще довіритися професіоналам або хоча б проконсультуватися з дизайнерами. Наприклад, використання контрасту не завжди буде виробляти очікуваний ефект, а навпаки. Тут все залежить від кольору підлоги, стін, меблів, стилістики, стелі і так далі.
# кухні львів, # підсвітка на кухні на кухні, # стільниця з підсвіткою на кухні