Акрилова стільниця з підсвіткою на кухні.

 
 
Сучасні тенденції предмети інтер’єру з підсвіткою неонового світла активно почалося приблизно в 2005 році. На той момент це було доступно тільки в багатих ресторанах і кафе. Дозволити виконати підсвітку у себе вдома могли далеко не всі і не тільки через високу вартість, але і просто через незнання про таку можливість. Сьогодні ситуація змінилася, тепер підсвітка різних предметів зустрічається нам повсюдно, але все одно викликає почуття захоплення. Використовувати підсвітку можна в побуті, особливо поширене її наявність в кухонних і декоративних столах. Про це і поговоримо.
 


 

Стільниця з підсвіткою на кухні.

 
Теоретично можна виконати стіл з підсвіткою своїми руками, хоча, зрозуміло, він не зрівняється з італійськими оригіналами. Для цього буде потрібно скляна кришка, звичайна гірлянда і власне стіл. Можна використовувати старий кухонний або купити абсолютно новий, який буде підходити під дизайн інтер’єру кімнати. У будь-якому випадку, стільниця з підсвіткою буде виглядати шикарно, особливо в темряві на свято. На цей випадок дуже цікавим і ефектним ходом буде застосування на кухні чорних стель. Виготовлення такого столу не потребує багато сил і витрат. Розберемо інструкцію з його складання самостійно.

  1. Скло повинно підходити за розміром стільниці. Воно (скло) має бути товсте і міцне, щоб запобігти можливості його пошкодження під час експлуатації. Приблизно 8 мм. Можна купити відразу матове скло. Однак цей крок можна виконати самостійно. Для цього одну зі сторін скла обробляється наждачним папером. Справа в тому, що матове скло дозволяє домогтися ефекту «розмитості», тобто буде видно тільки світло, але гірлянди під склом ми не побачимо.
  2. Рамка стільниці збирається з дощечок потрібного нам розміру. Закріплюються вони саморізами.
  3. Дерев’яну основу столу необхідно покрити лаком і дати йому висохнути.
  4. На дні стільниці розміщується гірлянда. Можна використовувати ялинкову на 200 лампочок. Також дизайнери рекомендують на дно стільниці насипати дрібної гальки.

 

Використання підсвітки на кухні.

 
Ми розглянули, як можна виконати стільницю з підсвіткою самостійно, проте не завжди виходить те, що очікувалося. Справа в тому, що виконати такий же стіл, які є у продажу дуже не просто. Особливо якщо мова йде про декоративний столик з штучного каменю. Використовувати на кухні підсвітки можна по-різному:

  1. Барна стійка з підсвіткою. Ефектно, красиво і має функціональне призначення. Так як барна стійка найчастіше використовується як межа між кухнею та їдальні, то підсвітка тільки акцентує увагу на поділ зон.
  2. Можна використовувати ілюмінацію для штучного каменю. Кухня – не виняток, проте частіше застосовується в вітальні і спальні.
  3. Підсвітка стінових панелей.

Велика перевага підсвітки полягає в тому, що цей елемент може прекрасно «влитися» в будь-який стиль дизайну та інтер’єру. Зробити вибір не завжди просто, так як варіацій дуже багато. Важливо не «переборщити» з підсвіткою у квартирі, інакше вийти ефект «навалу», занадто багато і некрасиво, буде тільки дратувати. Підсвітка в стільниці або підсвітка в барній стійці, в стінових панелях одній з кімнат, в вітальні досить невеликого декоративного столика буде більш ніж достатньо. Який колір вибрати предметів з підсвіткою – залежить від дизайну кімнати і квартири в цілому. У цьому питанні краще довіритися професіоналам або хоча б проконсультуватися з дизайнерами. Наприклад, використання контрасту не завжди буде виробляти очікуваний ефект, а навпаки. Тут все залежить від кольору підлоги, стін, меблів, стилістики, стелі і так далі.
 
 
# кухні львів, # підсвітка на кухні на кухні, # стільниця з підсвіткою на кухні