Встановлення мийки, раковини у стільницю.

 
 
До того, як буде розпочато встановлення кам’яної мийки, слід упевнитися у відповідності її габаритів розмірам стільниці і шафки. Для цього заміряйте глибину і ширину шафи, а також висоту сифона. Сама процедура зажадає наявності найпростіших інструментів: лобзика, дрилі зі свердлом, олівця, а також герметика.

Тепер саме час приступити до вимірів і крою. Більшість виробників сьогодні докладають до мийки спеціальний шаблон з відповідними відмітками. Однак встановлення раковини зі штучного каменя може бути проїдемо і без нього. Буде потрібно тільки перевернути мийку, правильно розташувати її на стільниці і обвести контур олівцем. При цьому необхідно відступити від зовнішнього краю на 5-6 см. В залежності від того, з яким бортиком буде здійснюватися установка, всередину відступають від 1,5 до 2 см. Отриманий контур і буде необхідною лінією для розпилу.

Після цього потрібно виконати отвори під мийку. За допомогою лобзика сверлится отвір з внутрішнього боку по заздалегідь зазначеної лінії. Щоб випилюваний елемент не випав випадково, поки встановлення мийки під стільницю ще не завершена, потрібно надійно зафіксувати розпил клинами. Стільницю від пошкодження можна захистити молярним скотчем, обклеївши їм майданчик лобзика. Після пропилювання по всьому контуру залишається тільки вийняти внутрішню частину стільниці. Вона більше не знадобиться в процесі монтажу.
 
Встановлення мийки чи раковини у стільницю зі штучного каменю
 

Що необхідно передбачити при монтуванні мийки?

 
Перед тим як буде проведена безпосередня установка мийки в стільницю, на спіл потрібно нанести тонким шаром силіконовий герметик. Це допоможе захистити ділянки, схильні до розбухання, при попаданні вологи. Щоб вода не просочувалася під мийку, внутрішню частину бортика покривають шаром силікону.

Залишається тільки перевернути мийку і вставити її в отвір. Тріски та обрізки стільниці, розкладені поблизу отвора від мийки, захистять ваші пальці від можливих травм. Тепер потрібно видалити надлишки силікону.

Якщо вами обрана самостійна установка мийки зі штучного каменя в стільницю, ціна роботи буде складатися тільки з витрат на витратні матеріали – герметика і силікону. Якщо ви хочете викликати фахівців, то вартість послуг буде враховувати роботи по стикуванні сифона з каналізаційною трубою.

На завершення гнучку проводку акуратно під’єднують до водопровідних труб – гарячим і холодним. Після цього можна в перший раз відкрити кран. Спочатку потрібно викрутити аератор в зливі змішувача, щоб система прочистити від випадкового сміття. Не забудьте встановити аератор на місце приблизно через хвилину після такого «прочищення». Тепер установка раковини в стільницю повністю закінчена.
 
мийка для стільниці зі штучного акрилового каменя
 

Звичайно, можна виконати всі роботи своїми силами, проте набагато надійніше буде замовити цю послугу у досвідчених фахівців, здатних надати гарантію на виконану роботу.

 
 
# встановлення мийки, раковини у стільницю