Меблі з акрила: які елементи інтер’єру створюють зі штучного каменю?

Штучний мінерал, на відміну від натурального аналога, можна придбати без особливих проблем будь-яку необхідну фору. Вироби з нього завжди мають певні відмінності. Найчастіше це індивідуальні дизайнерські розробки, які створені для конкретного інтер’єру.

Меблі з акрила зараз користуються популярністю не тільки стільниці з акрилового каменю, але і підвіконня, раковини, а також різні аксесуари. Наприклад, отримали популярність масивні вази з акрилового каменю – це незамінний в інтер’єрі зимових садів і елемент оранжерей.

До речі, якщо у вашому будинку є вазон з акрилового каменю, ви теж можете застосовувати її за призначенням – рослини будуть відчувати себе в ньому досить комфортно. Оскільки матеріал термостійкий, такі вазони можна сміливо виставляти на тераси або балкон – вони не потріскаються, не вицвітуть і не лопнуть.

ЧОМУ АКРИЛОВИЙ КАМІНЬ ВВАЖАЄТЬСЯ ПРАКТИЧНИМ МАТЕРІАЛОМ?

Акриловий камінь дуже міцний – його важко подряпати або розколоти. Якщо навіть поверхню ви змогли якимось чином пошкодити, тобто можливість полагодити місце розлому – після шліфування вам важко буде визначити місце лагодження.

Крім того, композит не боїться ні світла, ні вологи, ні високих температур. Він не вицвітає, температура плавлення цього композитного матеріалу становить 300 градусів за Цельсієм. Тому на кухонні стільниці з акрилового каменю можна ставити гарячі каструлі і сковорідки, не побоюючись пошкодити поверхню.

На відміну від дерева або композитів на основі деревини, акриловий камінь не має порів, тому не може вбирати вологу. Виконана з нього меблі не деформується, а головне – не вбирає ніякі барвники. На такій поверхні неможливо залишити слід від пролитої кави, вина або йоду. Завдяки цій якості в приміщенні, обробленому акриловим каменем, дуже просто підтримувати чистоту – відсутність тріщин і пір не дає можливості розмножуватися бактеріям і накопичуватися бруду, тому очистити поверхню можна звичайною вологою губкою.

Велика кількість композиту в інтер’єрі дозволяє витримати певний стиль, тому, як уже зазначалося, не є рідкістю  барні стійки з акрилового каменю, підвіконня та інші елементи. Використання цього матеріалу жодним чином не шкодить атмосфері в будинку, адже композити такого роду не виділяють в повітря ніяких шкідливих для людини речовин.

Тож не дивно, що з кожним роком з’являється все більше оригінальних розробок з цього матеріалу. Наприклад, підвіконня з акрилового каменю , поєднаний з кухонною акриловою стільницею і раковиною, вже давно нікого не дивує, але як і раніше викликає захоплення.