Великі стільниці для кухні.

Компанія Мебляр – активний і амбітний гравець на ринку високоякісних виробів зі штучного каменю у Львові і Львівській області. Наші фахівці готові працювати і з типовими, і з індивідуальними проектами, примножуючи асортимент стільниць, барних стійок, полиць, підвіконь, ресепшинів: області застосування штучного каменю практично необмежені!
великі стільниці для кухні

Стільниця зі штучного каменя – вибір нового покоління.

У кожному кухонному гарнітурі налічується пара-трійка стільниць, що забезпечують господинь великим простором для кулінарних експериментів. Для просторої кімнати замовляють великі стільниці для кухні, а в інтер’єрі маленької кухоньки добре виглядають компактні стільниці з етажерками, що дозволяють акуратно розмістити все необхідне на обмеженій ділянці простору.
На даний момент найкращим матеріалом для стільниць визнаний штучний камінь – сучасний композитний матеріал, що отримується з акрилових смол і завдяки відсутності пір володіє видатними експлуатаційними характеристиками:

  • великий запас міцності і довговічності;
  • стійкість до дії вологи і пара;
  • низька схильність до механічного зносу;
  • високі гігієнічні характеристики;
  • простота в догляді.

Потужна виробнича база компанії Мебляр забезпечує великий вибір штучного каменю для виробів домашнього вжитку. Виключне багатство забарвлень, фактур і конфігурацій дозволяє знайти індивідуальне рішення для будь-якого інтер’єру на будь-який смак і гаманець.

Стільниці великих розмірів: сучасний шик.

Щасливі власники великих кухонь зазвичай намагаються якомога швидше позбутися від друку побуту, відтворюючи будинку інтер’єри шикарних ресторанів. Ефектні великі стільниці з барною стійкою відмінно підходять для проведення демаркаційної лінії між робочою зоною і обіднім приміщенням.
Ідеальний варіант для створення концептуального інтер’єру кухні-салону – велика стільниця з акрилового каменю, зроблена на замовлення. Кращі сорти акрилового каменю, такі як Corian, Staron, Corian, Tristone, Hi-Macs і Bienstone, обходяться замовникові на порядок дешевше природного мармуру і граніту, хоча і перевершують натуральний камінь по функціональності. Особливо стильно виглядає велика стільниця для кухні оригінальної обтічної форми в поєднанні з підвіконнями з одного і того ж сорту штучного каменю, схожого по фактурі і відтінку.
Чим більше масштаби, тим більше можливостей у творчої уяви.

Кваліфіковані дизайнери з компанії Мебляр перетворюють стільницю зі штучного каменю для великої кухні у витвір мистецтва.

Дизайнери охоче поміщають велику стільницю і в ванну кімнату, завчасно оснащуючи конструкцію усіма потрібними технологічними. При достатній кількості простору велика стільниця для ванної кімнати може мати дві вбудовані або накладні раковини, позбавляючи велику сім’ю від необхідності вистоювати чергу, щоб спозаранку почистити зуби і прополоскати обличчя.
Витончені невеликі стільниці для кухні в будинку також можуть справити велике враження, якщо взятися за справу з вигадкою. Компанія Мебляр – ваш надійний партнер на шляху до реалізації заповітних бажань: союз професіоналізму і натхнення володіє неабияким творчим потенціалом!

# кухні львів, # великі стільниці для кухні, # великі стільниці