Стільниця з підвіконням.

 
 
Малогабаритна площа будинків старої споруди викликає у їхніх мешканців чимало проблем: на відміну від власників просторих новобудов, вони змушені максимально оптимізувати використання простору, за допомогою продуманого дизайну і різних інтер’єрних рішень збільшивши функціональність кожного приміщення. Одним з таких оригінальних способів організації додаткового робочого простору є стільниця з підвіконням зі штучного каменю, дерева або інших матеріалів.

Найбільш часто стільниця замість підвіконня монтується на кухні: це забезпечує створення додаткової робочої поверхні без шкоди для невеликої площі приміщення. Але дане інтер’єрне рішення може бути використано і в житлових кімнатах, наприклад, з метою організації робочого місця там, де недостатньо простору для установки комп’ютерного або письмового столу. Широкі віконні прорізи, а значить – і досить просторі підвіконня підійдуть для створення імпровізованої барної стійки, можуть перетворитися в оригінальну високу софу, де завжди можна затишно влаштуватися з улюбленою книгою, або стати прекрасною альтернативою письмового столу, за яким ваша дитина буде робити уроки. У будь-якому випадку, установка стільниці замість підвіконня для кухні – оптимальний варіант для економії місця в невеликому приміщенні і можливість підкреслити стиль будь-якого інтер’єру.
 
Стільниця з підвіконням львів
 

Переваги акрилова стільниця з підвіконням на замовлення.

 
Акрилове підвіконня-стільниця , ціна якого досить доступна, має безліч переваг перед робочими поверхнями, виготовленими з інших матеріалів. Для того щоб розібратися в його перевагах, необхідно з’ясувати, що являє собою акрил.

Даний матеріал, що складається з укладеного в акрилову смолу мінерального наповнювача, був винайдений в середині XX століття. Частка мінерального наповнювача, створеного з натурального каменю, при цьому становить до 70%, що робить поверхню акрилової стільниці не тільки вельми міцної, але і дуже естетичною. Акрилові смоли відрізняються пластичністю, що дозволяє створювати поверхні будь-якої форми і відтінку. Саме тому заміна підвіконня на стільницю дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї, підібравши колір нової робочої поверхні тон в тон до кухонного гарнітуру або інших меблів, можна експериментувати і з формою. Підвіконня, що переходить в стільницю, не обов’язково повинене бути прямокутним. Сучасні технології дозволяють зробити його округлим, додати поверхні неправильну форму. Також виконати таку стільницю у вигляді будь-якої фігури, будь то пляма або кленовий лист. Вирішивши замінити банальний підвіконня на більш функціональну стільницю, ви станете власником ексклюзивного інтер’єру.

Ще однією незаперечною перевагою, що дозволяє застосовувати акрилова стільниця на кухні, є повна відсутність швів, в яких можуть розмножуватися бактерії. Це дозволяє підтримувати належні санітарний стан в місці, де готується їжа, а значить – гарантує здоров’я всім мешканцям будинку. Створена з смоли і композиту, така стільниця стійка до побутової хімії, високих температур і зовнішніх пошкоджень. Якщо ж ви все-таки випадково подряпаєте акрилову поверхню або відколеться від неї невеликий шматок – усунути дефект не складе труднощів, а ремонт обійдеться в прийнятну суму.
 
Стільниця з підвіконником
 

Акрилові вироби від компанії «МЕБЛЯР».

 
Компанія МЕБЛЯР – це оригінальні інтер’єрні рішення для меблевих поверхонь, виготовлені з композиту. Займаючись виготовленням акрилових стільниць, підвіконників зі штучного каменю на замовлення. Ми з задоволенням втілимо будь-яку мрію господарів, навіть саму сміливу дизайнерську ідею. До ваших послуг – величезний асортимент типових проектів, але дизайнери компанії Мебляр працюють і з індивідуальними розробками замовників, а виробники, в свою чергу, з легкістю створять для вас стільницю-підвіконня самої нестандартної форми. Вибираючи МЕБЛЯР, ви віддаєте перевагу:

  • Найвищій якості. Ми працюємо з штучним каменем таких відомих брендів, як Corian , Staron , Hi-Macs , Bienstone , Tristone. Що гарантує неперевершену якість і надійність готових виробів.
  • Швидкому втіленню в життя ваших побажань. Над кожним замовленням працює злагоджена команда фахівців. Тому всі етапи роботи – від зняття розмірів і розробки дизайн-проекту до виготовлення готової стільниці, займають зовсім небагато часу.
  • Європейського рівня сервісу. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, пильну увагу до всіх побажань і якісний результат, який перевершить ваші очікування.

Стільниця з підвіконником від «Мебляр» зробить ваш інтер’єр стильним, а приміщення – функціональним!
 
 
# cтільниця з підвіконням