Радіусне підвіконня зі штучного каменю.

 
 
Сучасні дизайнери завжди намагаються запропонувати клієнтам щось нове і оригінальне. Під час чергового ремонту хочеться отримати інтер’єр, який кілька років буде стильним, незвичайним і актуальним. Останнім часом широкого розповсюдження набуло радіусне підвіконня . Вони дуже часто використовуються в приміщеннях з еркерами або просто відкритої віконної зоною. Наша компанія МЕБЛЯР пропонує на замовлення підвіконня зі штучного каменя з радіусним елементом в якості оптимального рішення для реалізації такої дизайнерської задумки.
 
радіусне підвіконня зі штучного каменю
 

Де застоовують радіуні підвіконня з каменю.

 
Радіусна стільниця, що переходить в підвіконня або просто радісний елемент на віконної конструкції допоможуть створити відчуття м’якого і плавного інтер’єру. Якщо ви хочете створити комфортну і затишну вітальню, то вкрай не рекомендується наповнювати приміщення строгими геометричними формами, які додадуть приміщенню занадто сильною різкості і суворості. Інша справа – відсутність зайвих кутів і строгих елементів. У відкритій віконної зоні звичайний прямокутний підвіконня буде виглядати занадто сіро або буденно. Радіусна конструкція, в той же час, виглядає стильно і красиво в будь-якому інтер’єрі, згладжує кути і колірні контрасти приміщення.

Тепер поговоримо про достоїнства самого штучного каменю на замовлення. У наш час радісне підвіконня,підвіконик з штучного каменю – це вже не елемент якоїсь недоступною розкоші. Сучасні виробники пропонують великий вибір матеріалів для виготовлення подібних конструкцій за розумною ціною, розвиваються і технології виробництва, що робить підсумкову вартість стільниці максимально доступною і виправданою.

У виробництві використовується кам’яна крихта і полімерні композити – матеріали абсолютно безпечні навіть при тривалій експлуатації і постійному впливі сонячних променів.
 
Переваги матеріалу:

  1. Не реагує на перепади температур. Це особливо важливо для підвіконь: з вікна надходить холодне повітря, знизу радіатор нагріває поверхню матеріалу. Саме камінь з крихти і композиту стійкий до будь-яких перепадів температур.
  2. Радісний підвіконня з штучного каменю не сприйнятливий до негативного впливу вологи. На відміну від натуральної деревини, штучний камінь не розбухає і не гниє від води.
  3. Несхильність біологічних пошкоджень і корозії зважаючи на особливості складу матеріалу.