Правила експлуатації кухонних меблів.

 
 
Загальні рекомендації по експлуатації кухонних меблів, гарантія якості від виробника меблів. Як і будь-який виріб, кухонні меблі на замовлення мють свої правила експлуатації, а також гарантії фірми виробника. При дотриманні правил експлуатації, правильному і дбайливому зверненні, дотриманні всіх рекомендацій виробника меблі прослужить Вам довгі роки. Нехтування правилами експлуатації за кухонними меблями може призвести до її псування, порушення технологічних і експлуатаційних характеристик, втрати зовнішнього вигляду.

Для збереження кухонних меблів протягом тривалого часу і по попередженню передчасного псування:
 
правила експлуатації кухонних меблів
 

Виріб повинен використовуватися тільки за призначенням.

 
При експлуатації кухонних меблів рекомендуєм не створювати в приміщенні різкі перепади температур, що мають опалення та вентиляцію, з температурою повітря не нижче + 10С і не вище + 30С з відносною вологістю повітря 45-70%. Істотні відхилення від зазначених режимів призводять до значного погіршення споживчих якостей меблів.

Не рекомендується встановлювати нагрівальні прилади (печі, плити, духовки, світлові елементи і ін.) Поряд з фасадами, так як контакт з поверхнями або повітрям, температура яких перевищує + 80С може привести до деформації і відшарування плівки ПВХ від основи. Розташування не якісних кухонних меблів які розташовані ближче одного метра від опалювальних приладів і інших джерел тепла, а також, під прямими сонячними променями, викликає поступову деформацію меблевого каркаса і покриття.

Не рекомендується знімати захисну плівку з фасадів, покритих глянцевою плівкою, до закінчення процесу виконання робіт – тільки після встановлення кухонних меблів.

Слід оберігати поверхню кухні і її конструктивні елементи від механічних пошкоджень, які можуть бути викликані впливом твердих предметів, абразивних порошків, а також надмірними фізичними навантаженнями.

При використанні кухонних меблевих виробів не слід докладати надмірних зусиль для відкривання дверей, висувних ящиків і інших рухомих частин. Їх належна робота забезпечується шляхом регулювання петель, або мастила направляючих рейок парафіном або аналогічними за своїми фізико-хімічними якостями неагресивними засобами. Щоб уникнути перекосів дверей і ящиків виробів їх рекомендується тримати закритими.
 

Кухонні меблі та їх експлуатація

 
На поверхню виробу не слід ставити гарячі предмети без термоізоляційних підставок.

Поверхню меблів слід оберігати від попадання вологи, щоб уникнути розбухання каркасів, фасадів і стільниці. Неприпустимо попадання на поверхні води і рідин, що розчиняють лакофарбові плівки (спирт, ацетон, бензин та ін.).

Догляд за кухонними меблями слід здійснювати із застосуванням тільки якісних, спеціально призначених для цих цілей для чищення та полірування, відповідно до доданих до них iнструкцiй виробників про спосіб і області (поверхні, матеріали) їх застосування. Пил віддаляється чистою, сухою і м’якою тканиною (фланель, сукно, плюш) Рекомендується очищати будь-яку частину кухонних меблів якнайскоріше після того, як вона забруднилася. Якщо Ви залишаєте забруднення на деякий час, то помітно підвищується небезпека утворення розлучень, плям і пошкоджень кухонних меблевих виробів та їх частин.

Під час експлуатації слід перевіряти місця гвинтових з’єднань, в разі ослаблення їх необхідно дотягнути до упору. Виробник гарантує відповідність меблів вище викладеним характеристикам при дотриманні умов транспортування, зберігання, збирання та експлуатації.

При дотриманні зазначених правил кухонні меблі прослужить довгі роки. Гарантійні зобов’язання дотримуються за умови виконання перерахованих правил експлуатації і правильного догляду за кухонними меблями. Претензії за якістю кухонних меблів приймаються в межах гарантійного терміну за місцем придбання. У разі недотримання інструкції по експлуатації виробник відповідальності не несе, і гарантійні зобов’язання анулюються.
 

Гарантія не поширюється на несправності та дефекти, викликані наступними причинами:

 
* Удар блискавки, пожежа, затоплення та ін. Стихійні лиха;
* Несправності, що виникли внаслідок перевантаження;
* Механічні пошкодження, попадання сторонніх предметів в механізми, попадання великого обсягу рідини на меблі і т.д .;
* Несправності, що виникли внаслідок нормального зносу вироби;
* При наявності на меблевих поверхнях механічних пошкоджень, термо-впливів або слідів впливу хімічних речовин;
* Використання не за призначенням;
* Навмисне псування вироби;
* При неграмотно виконаної самостійній збірці вироби;
* При порушенні правил експлуатації.

До складу наборів кухонних меблів входять елементи: фасади, корпусу, стінові панелі, стільниці, карнизи, цоколі, декоративні елементи і ін., Виготовлені з масиву, шпону натурального дерева, ламінованого ДСП, МДФ пофарбованого емаллю, покриті плівкою ПВХ та інші. Всі ці матеріали не терплять постійного впливу води, тому рекомендуємо Вам уникати попадання води, негайно видаляти її з стільниць, стінних панелей, полиць, ящиків та інших елементів кухонних меблів. Особливу увагу приділяти стиках на кухонних меблях.

При складанні стикуються торці стільниць (при кутовому розташуванні кухонного гарнітура) обробляються спеціальним клеєм – герметиком, але, тим не менш, це з’єднання є найбільш вразливим, тому уникайте впливу попадання води.
 

замовити кухонні меблі львів

 
Уникайте як механічних впливів (удари, тертя, вібрація), так і хімічних (попадання на поверхню кислот, лугів та інших активних реагентів) на предмети меблів (фасадні елементи, стільниці, каркаси, фурнітуру).

Не слід протирати деталі з натурального масиву, шпону вологою губкою, намагайтеся застосовувати засоби по догляду за матеріалами з дерева, що містять віск.

При експлуатації кухонних меблів з фасадами з масиву натурального дерева не допустимо перепад температур і вологості в приміщенні, де встановлені кухонні меблі (теплі підлоги, батареї опалення, повітроводи) Різкі коливання температури в приміщенні можуть привести деформації фасадних частин меблів і їх розсиханню.

Найбільш сприятливий кліматичний режим приміщень, в яких знаходяться кухонні меблі: температура повітря не нижче + 20’С; відносна вологість 70%.

Захисну плівку з фасадів ПВХ глянцевих видаляйте тільки після складання меблів. У догляді за поверхнею застосовуйте нижче згадані кошти або тепла, але не гаряча вода. Звичайні ганчірки і серветки не повинні використовуватися, тому що вони завдають глянцю подряпини. Рекомендовані або спеціальні серветки для догляду за глянсовою меблями з плівковими фасадами або серветки для догляду за автомобілями (Автолак).
 

Правила експлуатації кухонних меблів при максимальному навантажені на одну внутрішню полицю:

 
з горизонтальним розміром 15-30 см становить 15 кг
з горизонтальним розміром 45-60 см становить 12 кг
з горизонтальним розміром 90 см становить 10 кг
максимальне навантаження на висувні елементи 15 кг

Не рекомендується застосування стінових панелей і пристінкових бортиків при використанні газових плит без захисного кожуха, який запобігає контакт розпечених продуктів горіння з поверхнею стіновий панелі і пристінкового бортика.

Щоб уникнути перекосів не рекомендується залишати двері відкритими. При необхідності можна провести повторну регулювання петель, на які навішені двері. Не слід ставити на поверхню кухонних меблів гарячі предмети без теплоізолюючих підставок. На лаковані поверхні не рекомендується ставити гарячі і мокрі предмети, необхідно оберігати поверхні від попадання на них розчинників (спирту, бензину, ацетону та ін., Кислот, лугів). При різанні використовувати обробні дошки, щоб уникнути подряпин на стільниці з робочою поверхнею з пластика або штучного каменю. Щоб уникнути ослаблення з’єднань на гвинтах і шурупах, їх необхідно підкручувати. Щоб уникнути набрякання щитів, відклеювання пластика та іншого облицювального матеріалу не допускайте вплив пара і скупчення води на поверхні виробів.
 

замовити кухню студіо львів

 
Поверхня кухонних меблів слід мити теплою водою з подальшою протиранням насухо. Категорично забороняється використовувати в якості засобів для чищення розчинники, соду і засоби, що містять абразивні матеріали. Видалення пилу і забруднень з поверхонь з натурального дерева або шпону робите м’якою тканиною, злегка вологою, потім просушувати рушником.

При експлуатації виробів, що мають скляні двері, полки необхідно пам’ятати, що експлуатація скловиробів з тріщиною пов’язана з ризиком отримання травми. Для очищення вітражних стекол рекомендується використовувати спеціальні серветки для чищення скла. Також, для видалення забруднень із стекол рекомендується використовувати теплу воду або спеціальні рідини для чищення скла, протираючи насухо м’якою (НЕ ворсистої) тканиною або поролоновою губкою.

Категорично забороняється обробляти вітражне скло розчинниками, іншими агресивними рідинами, содою, а так само абразивними засобами.

Чистити кухонні меблеві ручки можна м’якою вологою серветкою. Не рекомендується використовувати порошки, активні лужні пасти, які можуть подряпати поверхню виробів.

При комплектації набору вбудовується побутовою технікою слід дотримуватися правил експлуатації даної побутової техніки згідно з інструкціями з експлуатації.
 

Кухня 2019 фото дизайн

 
При експлуатації стільниць з покриттям зі штучного каменю рекомендується металеві і важкі (понад 5 кг) предмети ставити на спеціальну підставку для каструль, а при обробленні продуктів користуватися обробними дошками.

Термостійкість стільниць з покриттям зі штучного каменю не більше 110 С, тому, при використанні газових плит, необхідний спеціальний захисний екран (кожух), що запобігає контакт розпечених продуктів горіння з поверхнею стіновий панелі або пристінкового бортика.

При експлуатації стільниці з покриттям зі штучного каменю не допускати ударів важкими предметами. У разі виникнення подряпин або плям поверхню стільниці можна оновити полировальной наждачним папером.

Для видалення забруднень на поверхні штучного каменю дозволяється використовувати миючі засоби, що не містять абразивних часток і косметичних добавок на жировій основі для догляду за шкірою. Використання коштів типу «Пемосоль», «Пемолюкс» заборонено. Абразивний порошок, на основі якого виготовлені ці кошти, залишає на поверхні мікроподряпини, які роблять поверхню шорсткою і псують зовнішній вигляд виробу.

Сильні забруднення і висохлі кольорові плями видаляються губкою з миючої рідиною. Для видалення стійких плям нанести на них пральний порошок і залишити на деякий час.

Вапняні плями видаляються оцтом, лимонною кислотою або рідкими засобами для видалення вапняного нальоту з металевих поверхонь.

Не допускається тривалий контакт поверхонь зі штучного каменю з розчинниками і агресивними рідинами, що містять ацетон, стирол. Після очищення поверхню зі штучного каменю промити водою і витерти насухо м’якою серветкою.
 

При експлуатації кухонних меблів з масиву або шпони, для кращого і довговічного їх використання рекомендуємо Вам дотримуватися деяких основних правил:

 
1. Вологість в приміщенні не повинна бути нижче 40% і вище 60%. Взимку зазвичай вологість опускається до 15-25% і це може привести втрати природної вологи дерева і як наслідок утворення невеликих тріщин, з які з підвищенням вологи потім зникають. Щоб уникнути цього рекомендуємо використовувати зволожувач повітря взимку.

2. Уникати прямого попадання сонячних променів, це може привести до поступового вицвітання ділянки, куди потрапляє пряме сонячне світло.

3. Чистити і доглядати засобами, які містять віск. Не застосовувати препарат образівние кошти, а так само засоби мають спиртові добавки або розчинники.

Дерево – це натуральний матеріал і тому кожному сорту деревини притаманні свої форма, колір і структура деревних волокон. Краса натурального дерева характерна тим, що структура, форма і колір не є постійною і повторюється величиною. Ці параметри є ключовою характеристикою багатьох компонентів для кухонних меблів і означають, що при обробці деревини неможливо домогтися однорідності всіх показників і завжди можна знайти місця, де структура волокон відрізняється один від одного, де тональність кольору злегка змінює свій відтінок, в залежності від щільності того чи іншого ділянки деревини. Сукупність усіх цих чинників і робить в результаті вироби з дерева такими «живими», природними і красивими.
 

Рекомендації по догляду та експлуатації за кухонними меблями:

 
1. Поверхня вироби слід оберігати від попадання рідин, особливо розчиняють лакофарбові плівки (ацетон, бензин, спирт і ін.). Випадково потрапила на поверхню кухонних меблів рідина слід тут же витерти сухою ганчіркою.

2. Вода не завдає шкоди лакової поверхні виробу, але може негативно вплинути на дерево під лаком. Потрапила на поверхню воду видаліть м’якою сухою тканиною, щоб волога не проникла в її основу, наприклад через шви.

3. Не ставте на поверхню меблів гарячі предмети без теплоізоляційної прокладки.

4. Не застосовуйте для очищення соду, абразивні порошки, пасти, не призначені для догляду за меблями.

5. Кращий спосіб підтримувати лаковані меблі у відмінному стані – регулярно протирати її спеціальним миючим розчином на основі бджолиного воску. Це засіб володіє водовідштовхувальним і антистатичним ефектом, надає меблям блиск, а також згладжує дрібні дефекти.
 

Правила експлуатації за дерев’яними кухонними меблями:

 
Для підтримки належного зовнішнього вигляду та довговічності меблів рекомендується дотримуватися таких загальних правил:

1. Кожен предмет меблів призначений для певної мети використання, тому слід користуватися будь-яким меблевим виробом відповідно до його функціональним призначенням.

2. Експлуатації кухонних меблів повинні проводитись в сухих і теплих приміщеннях, що мають опалення та вентиляцію при температурі повітря не нижче + 10’C і не вище + 40’C, відносна вологість 65-85%. Істотні відхилення від зазначених режимів призводять до значного погіршення споживчих якостей меблів.

3. Розташування меблів ближче одного метра від опалювальних приладів і інших джерел тепла, а також під прямими сонячними променями, викликає прискорене старіння лакофарбового покриття і деформацію меблевих щитів.

4. Слід оберігати поверхні меблів і її конструктивні елементи від механічних пошкоджень, які можуть бути викликані впливом твердих предметів, абразивних порошків, а також надмірними фізичними навантаженнями.

5. Важливо пам’ятати наступне – стілець використовується тільки для сидіння. Використання стільця не за призначенням може призвести до його пошкодження і до травми сидить. Не можна гойдатися на двох ніжках! Ви можете зламати стілець і нанести травму собі.

При експлуатації кухонних меблів оберігайте їх поверхню і її конструктивні елементи від механічних пошкоджень!

Недотримання правил експлуатації кухонних меблів може призвести до погіршення зовнішнього вигляду і скорочення терміну служби Ваших кухонних меблів на замовлення.
 
 


 
 
# правила експлуатації кухонних меблів, # меблі львів

Відгуків: 60   Оцінка: 4.9/5
Call Now Button