Переваги штучного каменю.

 
 
Штучний камінь – це екологічно чистий матеріал, який створюється на основі мармурової крихти, полімерних сполучних і натуральних пігментів. Важко перерахувати всі достоїнства акрилового композиту – їх занадто багато. Перш за все, це зносостійкий штучний камінь, що не псується від впливу вологи, ультрафіолетових променів, перепадів температур, механічних ударів.

Сьогодні наука зробила крок далеко вперед і на заміну натуральному каменю прийшов штучний! При цьому він володіє багатьма преимущест вами перед природним каменем. Натуральний камінь від перепадів температур починає давати тріщину на відміну від штучного. Промисловому каменю таке не загрожує, у нього відсутні пори, він не пліснявіє і не втрачає свого насиченого кольору. Також штучний камінь має дуже хорошу хімічну стійкість, тому він незамінний при обробці будь-яких фасадів, ступенів, колон.

Замовивши штучний камінь можна не боятися зіпсувати його. Він завжди підлягає ремонту, довговічний в експлуатації. Наприклад, якщо фасад будівлі був зіпсований, то можна легко замовити його копію, якщо камінь був штучним, а ось з натуральним каменем буде все набагато складніше.
 
Переваги штучного каменю
 

Деталі про штучний акриловий камінь.

 
Зараз штучні камені можуть набувати всю широту палітри кольорів. Який би ви колір не замовили, його можна буде створити штучно. Сьогодні зі штучного каменю роблять стільниці, столи, барні стійки, мийки, облицьовують ванні кімнати, підвіконня.

За вагою штучний камінь значно поступається справжньому, що дає багато плюсів і переваг йому в перевезенні і експлуатації. У створенні рукотворного каменю використовують спеціальний наповнювач, що і робить більш легким, ніж з натуральних природних порід, таких як мармур або граніт.

У вироби зі штучного каменю можна вкраплювати різні кольори, ви можете проявити всю свою фантазію і зробити будь-яке поєднання кольорів, при цьому камінь буде виглядати реально справжнім. При бажанні клієнта його можуть зробити максимально схожим на натуральний камінь, і тільки очей фахівця зможе відрізнити, що це за камінь.

Основні переваги штучного каменю є його висока пластичність, що дозволяє майстрам створювати дизайнерські меблеві композиції плавних форм і всіляких конструкцій. Гарний і якісний штучний камінь різноманітний по зовнішньому оформленню. Матеріал може імітувати текстуру мармуру, граніту, яшми, малахіту, інших природних мінералів.

Композит гармонійно поєднується з іншими видами обробки: склом, керамікою, металом, мозаїкою. Одним з головних переваг штучного мінералу є його гігієнічні властивості. Акриловий камінь не потребує спеціального догляду. У виконаних з нього предметів інтер’єру непомітні шви і стики, в яких зазвичай накопичується побутова бруд і пил. Для підтримки бездоганного зовнішнього вигляду досить щодня протирати поверхні вологою серветкою. Матеріал має однорідною структурою, легко реставрується, не накопичує статичну електрику, підтримує комфортну кімнатну температуру.
 
 
# штучний камінь львів, # переваги штучного акрилового каменя, # переваги штучного каменю