Як вибрати стільницю для кухні.

 
 
Стільниця є основним елементом сучасної кухні. Саме на неї припадає високе навантаження, а тому вимоги, які пред’являються до цієї деталі меблів, досить високі. На них ріжуть м’ясо й овочі, ставлять посуд, причому найчастіше гарячу. На поверхню потрапляє вода, різні агресивні рідини, на неї можна ненавмисно пролити яскравий соус або кави і залишити незмивна пляма. Все залежить від якості матеріалу, що використовується для кухонного столу.

Так як вибрати стільницю для кухні, щоб вона була стійка до вологи і кислот, подряпин від ножа і барвним речовин? Щоб уникнути помилок при виборі, необхідно знати характеристики матеріалів і їх основні відмінності.
 
Як вибрати стільницю для кухні
 

Вибираємо стільницю.

 
Кухонні стільниці в своїй більшості експлуатуються щодня, а тому перше, на що потрібно звертати увагу, так це на практичність і міцність. Якщо поверхня часто буде піддаватися навантажень, тоді є сенс вибрати в якості матеріалу її виготовлення камінь. Він невибагливий в догляді і є найбільш стійким до високих температур. Камінь буває двох видів: природний і штучний. До найпопулярніших натуральних матеріалів відносяться мармур, піщаник, базальт і граніт. Всі вони, за винятком мармуру, мають широку гаму кольорів і дуже прості в догляді. Їх можна мити звичайними засобами, крім абразивних.

Штучний камінь для стільниці хороший своєю міцністю, а також привабливий своєю доступною ціною. Вірно підібравши відповідний під меблі малюнок, можна красиво і недорого оформити кухню. Стільниця зі штучного каменю не має швів, що дуже виграшно виглядає, відрізняється високою стійкістю до механічних пошкоджень, їй не страшні великі температурні перепади. Стільниці для кухні зі штучного каменя мають завжди позитивні відгуки покупців.

Також робоча поверхня стільниці може бути виконана з дерева. Це виглядають красиво і респектабельно. Але слід пам’ятати, що цей матеріал менш практичний, ніж штучний або натуральний камінь, і дуже складний у догляді. Дерев’яну стільницю можна мити тільки спеціальними засобами, час від часу полірувати і покривати спеціальними захисними складами. Вона легко піддається різним механічним пошкодженням, а тому її важко назвати повноцінною робочою поверхнею.

Отже, вибираючи стільницю, потрібно орієнтуватися на частоту і способи її експлуатації, зовнішній вигляд і, звичайно ж, на її вартість.
 
 
# як вибрати стільницю для кухні