Що можна зробити з акрилового каменя?

 
 

Після ремонту досить часто буває складно підібрати кухонні меблі, мийку, раковину, стільницю і інші потрібні предмети і аксесуари, які «впишуться» в інтер’єр квартири. Майже завжди виникнуть питання по розташуванню радіаторів, за кількістю віконних прорізів, по нерівностях стін, за розмірами, за формою, по конфігурації і т. п.

Кращий вихід з цієї ситуації – це зробити всі необхідні меблі на замовлення. Звичайно, це буде коштувати трохи дорожче, але такі витрати обов’язково себе виправдають. При виборі предметів і аксесуарів варто звернути увагу на найсучасніші матеріали – наприклад, на акриловий камінь. З появою штучного мінералу почалася практично нова ера в оздоблення інтер’єру. Особливо оцінили дизайнери те, що при склеюванні окремих елементів з композиту вони стають єдиним цілим – швів майже не видно.

Отже, що можна зробити з акрилового каменя і для якої кімнати в квартирі він підійде найкраще?
 
можна зробити з акрилового каменя 

Акриловий камінь для кухонь і меблів.

 
Найважливішим предметом для кухні , безсумнівно, є стільниця. Від матеріалу, використовуваного для її виробництва, і розмірів стільниці залежить зручність в приготуванні їжі і, як наслідок, її смак і якість. Матеріал для виготовлення повинен бути дуже міцним, здатним витримати щоденні навантаження, яким піддається робоча поверхня.

Затребуваними сьогодні є кухонні стільниці зі штучного каменю – тільки вони поєднують надійність, міцність, оригінальний зовнішній вигляд і доступну ціну.

Досить оригінально виглядають барні стійки для кухні , які вже почали витісняти традиційні обідні столи. Особливо добре барна стійка з акрилового каменю виглядає на кухні, суміщеної з обідньою зоною.
 

Акриловий камінь для ванної кімнати, санвузла.

 
Кожен наш день починається і закінчується в душі. Дуже важливо, плануючи дизайн для ванної , продумати все до найдрібніших подробиць: інтер’єр, матеріал і колір обробки стін і стелі, сантехніку, інтенсивність освітлення і багато іншого. Оригінальна композиція, створена за допомогою акрилового каменю, зробить кожне відвідування ванної кімнати не тільки корисним, але і приємним.

Цей штучний матеріал популярний не тільки завдяки своїй естетичної привабливості, але і практичності. Він ідеально підходить для обробки приміщень, де постійна висока вологість і різкі перепади температури створюють сприятливі умови для розвитку цвілі і грибка на стінах.

Властивість акрилового каменю не залишати швів при склеюванні дозволяє творити справжні чудеса. Тепер мийки і раковини самих різних кольорів, розмірів і форм можна з’єднати з плоскою поверхнею такого ж кольору, отримуючи на виході ексклюзивні стільниці для ванної кімнати – справжні шедеври дизайну.

Крім того, акриловий камінь застосовується для обробки душових кабін, піддонів, подіумів, полиць. Його можна використовувати для об’єднання всіх елементів ванної кімнати в одну композицію, що, безсумнівно, додасть їй унікальний зовнішній вигляд.
 

Акриловий камінь у будь-якому приміщенні інтер’єру.

 
Взагалі варіантів використання композиту в будь-якому приміщенні квартири існує досить багато. Так, будуть досить цікаво виглядати підвіконня з штучного каменю чи елементи дизайну стін і стелі, журнальний столик, портал для електрокаміна, підставка під телевізор – з литого «мінералу» можна виготовити практично все що завгодно.

Якщо дозволяє місце, то можна спробувати обладнати невеликий бар з штучного каменю у вітальні. Буде потрібно невелика барна стійка на замовлення можна виготовити кілька високих стільців – і господарі, і гості будуть в захваті.
 
 
# штучний камінь львів, # можна зробити з акрилового каменя