Стилі кухні на замовлення.

 
 
Перейшовши сюди Кухні Фото ви зможете переглянути фотографії дизайну різні стилі кухні на замовлення.

А зараз поговоримо більш детально про те, як оформити кухню на замовлення в одному з актуальних на сьогодні стилів інтер’єру.

Кухні на замовлення в класичному стилі.

 
кухня в класичному стилі

Інтер’єри, оформлені в класичному стилі, завжди виглядають актуально. Тому для виготовлення таких кухонь вибирається самі довговічні матеріали: масив дерева, натуральний камінь, фурнітура високої якості. Висока ціна буде виправдана довгим терміном служби. Сучасні штучні матеріали високої якості, в точності що імітують природну фактуру, мають не менший термін служби. Ціна ж їх набагато нижче натуральних, тому акрил, МДФ, штучний камінь також часто використовуються при складанні.

Класичний інтер’єр характеризується масивними меблями, прикрашеної ліпниною, різьбленням, позолотою. Строгі лінії, чіткі фігури, виражена геометрія меблів разом з багатим прикрасою, роблять приміщення, оформлене в традиційному стилі, урочистим і величним. Однак якщо приміщення невелике, важливо не перевантажити інтер’єр, залишити місце для світла і повітря.

Цей стиль найкраще підійде для великих приміщень, однак і в маленькій кухні можна облаштувати царство гармонії і витонченості в класичному стилі. Досвідчений дизайнер допоможе грамотно використовувати простір.

Кухні на замовлення в стилі модерн.

 
кухня в стилі модерн

Якщо ви прихильник мінімалізму і чітких ліній, вільних просторів і сучасних матеріалів, то кухня в стилі модерн стане для вас відмінним рішенням. Чіткі лінії, зручність, ергономічність, простота в догляді – ось що характеризує такі інтер’єри.

Для кухні на замовлення в стилі модерн ви можете вибрати поєднання двох-трьох яскравих кольорів, або зупинитися на білому кольорі. У другому випадку важливо розставити колірні акценти за допомогою інтер’єрних деталей.

Як матеріали вибирають пластик, скло, метал. Різні деталі і зовнішня фурнітура використовується по мінімуму, залишаючи простір максимально вільним. Кухонний фартух зазвичай оформляється за допомогою скляних панелей, однотонних або з яскравим малюнком.

Дуже часто стиль модерн вибирають для кухонь, суміщених з вітальнями. Вільні від зайвих деталей інтер’єри підкреслюють простір великого простору, а в невеликих приміщеннях дають можливість візуально збільшити кімнату.

Кухні на замовлення в провансальному стилі.

 
провансальний стиль екхні

Сад, що потопає в квітах, аромат лаванди, вишиті скатертини і красивий посуд – стиль прованс дозволяє зробити кухню особливо затишною.

Вибираючи колір кухні в стилі прованському стилі, віддайте перевагу пастельним відтінкам: білий, молочний, бежевий, м’ятний, оливковий, блакитний. У цьому стилі використовуються виключно натуральні матеріали: дерево, кераміка, текстиль, камінь. Щоб штучні матеріали ідеально вписалися в інтер’єр, їх поверхня повинна ідеально імітувати природну.

У Провансі сильна відданість традиціям, будинки і меблі там часто роблять міцними, на століття і передають з покоління в покоління. Роки використання залишають на предметах інтер’єру позначки: тріщинки, патину або шар старої фарби, що переглядає крізь нову. Такі деталі надають меблям особливий шарм, кожна річ як би набуває свій характер. Це варто врахувати, розробляючи кухню на замовлення в прованському стилі. Сучасні прийоми, такі як патинування або кракелюр, дозволять надати кухонних меблів автентичність.

Для кухні в прованському стилі характерна велика кількість відкритих полиць: на них розставляють гарний посуд, горщики, квіти. Не варто захаращувати ці полки, основна частина посуду, кухонного начиння і побутової техніки зберігається в закритих шафах.

При оформленні кухні використовуйте велику кількість текстилю: фіранки на вікнах, скатертини і тканинні серветки, подушечки на стільцях і інші дрібниці. Традиційні для Провансу розпис або вишивка, що зображують красивих птахів, лаванду, а також червона клітина.

Кухні на замовлення в стилі кантрі.

 
стиль кухні кантрі

Всі ми пам’ятаємо, як було тепло, затишно і смачно у бабусі в селі. Оформляючи інтер’єр кухні в стилі кантрі, ми ставимо перед собою мету відтворити сільський затишок. Для цього використовуються натуральні матеріали і деталі, які надають характерний колорит: глиняний посуд, плитка імітує кахлі, рушники, скатертини з вишивкою. Можна повісити декоративну в’язку цибулі або поставити плетений кошик.

Кухня на замовлення в стилі кантрі повинна бути зроблена максимально просто, навіть нарочито грубувато. Як матеріали варто використовувати дерево, або матеріали, що імітують його поверхню.

У виборі кольору для кухонних меблів в стилі кантрі ви практично не обмежені. Але перевагу треба віддати приглушеним відтінкам. Фурнітура для меблів повинна бути металевою, дерев’яною або зробленої з кераміки. Пластик в такій кухні неприйнятний!