Дизайнерські рішення в акрилових виробах.

Штучний акриловий камінь став одним з найпопулярніших матеріалів серед дизайнерів. Завдяки його унікальним властивостям він дозволяє втілити в реальність будь-яку забаганку замовника. Дуже популярні дизайнерські стільниці з каменю для кухні , підвіконня з акрилу будь-якої конфігурації, стільниці у ванну кімнату і стінові панелі – всі ці елементи сучасного інтер’єру можуть бути виконані в самих нестандартних варіантах.

Дизайнерські рішення зі штучного каменю

Акриловий композит для реалізації дизайнерських проектів.

Акриловий камінь – це композит нового покоління. Він володіє ідеально гладкою поверхнею без будь-яких вад і мікропор, вироби з нього відрізняють висока міцність і практичність. Особлива технологія обробки відкриває нові можливості для реалізації рішень в області дизайну за допомогою штучного акрилового каменю. Цього унікальний матеріал дозволяє фахівцям втілювати в реальність найсміливіші ідеї. Міцність і індивідуальність одержуваних предметів інтер’єру виділяють цей оздоблювальний матеріал серед інших аналогів. При цьому стилістика може бути найрізноманітнішою – від мінімалізму до Провансу і класики. Цей матеріал не штампується, але при нагріванні майстри можуть надавати йому будь-які форми, що робить готові предмети інтер’єру по-справжньому авторськими і унікальними. Широка колірна гамма дозволяє втілювати в життя будь-які дизайнерські рішення в акрилових виробах і повністю задовольняти потреби замовника.

При роботі з акриловим каменем застосовується технологія безшовного з’єднання. Завдяки такій можливості все вироби виглядають монолітно, вони можуть бути будь-якої довжини, ширини і мати найрізноманітніші форми. Структура цього композиту настільки щільна, що в ній немає доже мікроскопічних пір, характерних для матеріалів натурального походження. Вибираючи композит, можна не турбуватися про експлуатаційні властивості готового предмета інтер’єру: це дуже гігієнічний і бактерицидний матеріал, вироби з нього легко чистити, їх поверхня абсолютно не поглинає жир і вологу.

дизайн тільниці зі штучного камею

Кому довірити реалізацію проекту?

Якщо ви шукаєте виконавця, здатного грамотно реалізувати готовий дизайн-проект, або вам потрібно скласти креслення, максимально точно відображають ваші задумки, звертайтеся в нашу компанію. Спеціалізація компанії Мебляр – це дизайн і виробництво ексклюзивних високоякісних виробів зі штучного акрилового каменю. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами, гарантуючи високий рівень професіоналізму своїх майстрів.