Акрилова стільниця з інтегрованою мийкою – елегантна комбінція для кухні і ванної.

 
 
Поширення штучного каменю дало старт появі інтегрованих мийок – саме елегантне рішення в оформленні умивальників і кухонних раковин. Безшовна технологія з’єднання конструктивних елементів з акрилу ідентичних відтінків і текстур бездоганно маскує стики, не залишаючи на монолітній поверхні ні швів, ні захисних планок. Сполучною ланкою виступає двокомпонентний клей, підібраний в тон забарвлення стільниці.

Акрилова стільниця з інтегрованою мийкою

При встановленні чаші в конструкцію єдиної меблевої поверхні виходить вишукана стільниця з каменю з інтегрованою мийкою, що формує закінчений образ приміщення.
 

Акрилова стільниця з інтегрованою мийкою та їх переваги.

 
Монолітні раковини не сходять зі сторінок європейських журналів по дизайну. Разом з тим наївно вважати, що кам’яна стільниця з інтегрованою раковиною стала популярною тільки за примхою моди. Прагматична Європа віддає пальму першості найбільш функціональним тенденціям, що не створює складнощів у догляді і виправданим з точки зору ергономіки.

Крім безсумнівних естетичних достоїнств єдиної колірної гами, мийки і раковини інтегровані в стільницю зі штучного каменю, забезпечують ряд практичних переваг.

  • 1. Удосконалені гігієнічні якості. В силу відсутності бортиків, пор і швів монолітна стільниця не накопичує бруду, не утримує вологу, запахи і фарбувальні речовини. Все композити легко очищаються мильним розчином, а крихти і краплі можна без праці змахнути у вбудовану мийку.
  • 2. Абсолютна вологостійкість – кращий захист від гнилі і цвілі.
  • 3. Хімічна інертність. Незалежно від складу води, на поверхні чаші, зробленої з кварцу або акрилу, не утворюються відкладення неохайного вигляду, а контакт з агресивними реагентами і активна інсоляція не тягнуть за собою фатальних наслідків.
  • 4. Стійкість до всіх видів зносу. Стирання ніяк не відбивається на візуальної привабливості кам’яних виробів. Ні соскользнувшего ніж, ні абразиви не залишають на поверхні штучного каменю глибоких подряпин.
  • 5. Простота заміни і реконструкції. Дрібні тріщини легко заполірувати до відновлення первісного вигляду виробу, а в разі глибоких пошкоджень вийшов з ладу елемент легко замінити.

Для запобігання розтріскування слід берегти мийку від різких перепадів температур або встановити на дні піддон з нержавіючої сталі, а перед установкою подрібнювача зробити ущільнення стиків.
 
Форма мийки
 

Яку форму раковини вибрати?

 
Термоформируемий штучного каменю залишає за споживачем широкий вибір форм. Який варіант краще – прямокутні, квадратні, овальні, гнуті або кутові інтегровані мийки і раковини для поверхонь меблів для кухні та ванної – залежить від параметрів приміщення, обраного стилю і особистих переваг замовника.

Найпопулярніші моделі – прямокутні та квадратні мийки з округленими кутами. Кухонна стільниця з мийкою або раковиною з каменю стандартних розмірів характеризується внутрішнім радіусом кутів 10-12 мм. Як правило, така геометрія забезпечує досить простору для миття посуду.

Акрилова стільниця з інтегрованою мийкою пропонує більш компактні рішення – круглі і квадратні раковини з радіусом 60-70 мм, здатні вписатися в обмежену площу. Для великої родини буде зручна подвійна мийка, інтегрована в кам’яну стільницю, – ефективне рішення проблеми ранкових і вечірніх черг у ванну.

При замовленні гнутих стільниці слід приділити особливу увагу декору. При формуванні крутих вигинів масивні включення часто випадають, залишаючи непривабливі кратери, а великі розлучення мають звичай обриватися, порушуючи цілісність візерунка.
 

Стільниця на замовлення зі штучного каменю та інтегрованою мийкою чи раковиною.

 
Компанія Мебляр приймає заявки на виготовлення кварцових і акрилових стільниць з інтегрованими раковинами за кресленнями замовника. Наші виробничі потужності успішно оперують двома технологіями отримання виробів з штучного каменю – литтєвий і клейовий.

Литі мийки виготовляють методом термічного лиття, що забезпечує максимальну інтеграцію в стільницю, однак фіксований розмірний ряд лімітує застосування даної технології. При використанні каменю різних партій буває непросто підбирати інтегровані мийки або раковини в колір кам’яної стільниці, так як в різні проміжки часу використовується неоднакова кількість пігменту, що створює ефект перепаду кольору. Багаті запаси матеріалів від відомих європейських і азіатських брендів знімають всі обмеження за кольором – наші дизайнери підберуть відповідні забарвлення і фактури для створення гармонійних виробів.

Освоєння клейовий технології дозволило нам налагодити виробництво стільниці зі штучного каменю на замовлення з кухонною мийкою нестандартного розміру для концептуальних інтер’єрів. Стінки у клеєної мийки, як правило, товще, ніж у литих моделей, що забезпечує виграш в термостійкості і ударної міцності.

Професійне виготовлення кам’яної стільниці для кухні та ванної передбачає розширені можливості адаптації до потреб і звичок клієнта. Інтегрована раковина може бути доповнена крилом довільної форми для зручного розміщення кухонного приладдя, а для прискорення стоку води на дні чаші розташовують напрямні пази і канавки.

Виготовлення стільниці зі штучного каменя для вітальні – також не проблема для наших майстрів. Ми з однаковим успіхом відтворюємо розкіш бароко і вигадливі лінії футуристичних фантазій стилю хай-тек.

Крім іншого, ми можемо запропонувати стильні комплексні рішення для будь-якого інтер’єру: стільниця, мийка або раковина з штучного каменю, стінна панель і підвіконня з акрила, як єдиний виріб реалізується за найвигіднішою ціною!
 
 
# акрилова стільниця з інтегрованою мийкою