Устаткування для меблевого цеху.

 
 
Величезна кількість меблевих заводів, які з’явилися останнім часом, славляться не тільки своїм високим попитом на вироблену меблі, але і тим, які використовують технології виробництва. Останнє багато в чому залежить від якості застосовуваного устаткування для меблевого цеху.

При всьому цьому, для того щоб почати свою власну справу, потрібно не так-то вже й багато знань. Сам процес складання готової продукції чимось нагадує конструктор, для складання якого цілком достатньо мати дриль і шуруповерт.
 

Різноманіття обладнання для меблевого цеху.

 
Виробництво меблевої продукції багато залежить від обраного напрямку. Щоб ваше меблеве виробництво змогло випускати конкурентоспроможну продукцію, слід правильно вибрати обладнання та інструмент, за допомогою якого виконуються всі технологічні операції виробничого процесу.

Грамотно підібране устаткування для меблевого цеху – це гарантія стабільної якості обробки при мінімальних виробничих витратах.

У більшості випадків для звичайного виготовлення меблів знадобиться наступне обладнання для меблевого цеху:

  • Стрічковопильні обладнання. Такі верстати необхідні для нарізування заготовок меблів з деревини, ДСП, МДФ або металу.
  • Сушильне устаткування. Воно необхідне при виробництві меблів з дерева.
  • Деревообробне обладнання. Сюди відносяться фрезерні, свердлильні і копіювальні верстати. А також обладнання для зрощування і т.п.
  • Склообробне обладнання. Це верстати для розкрою, порізки, обробок кромок скла, піскоструминне оброблення, свердління і гравірування.
  • Швейне обладнання. Необхідно таке обладнання для пошиття різних елементів меблів.
  • Металообробне обладнання. Так само як нарізка, полірування, свердління, різання і варіння металевих елементів меблів.
  • Додатковий інструмент. Це шуруповерти, дрилі, меблеві степлери, викрутки, плоскогубці і багато іншого.

 

Популярні меблі.

 
У нинішній час великою популярністю користуються шафи-купе, корпусні столи, кухні, ліжка і передпокої. Виготовляється така меблі в більшості випадків з МДФ, ДСП і ДВП. Для роботи з такими матеріалами вам обов’язково необхідний формат-розкрійний або круглопильний верстат. За допомогою такого обладнання вдається виконувати поздовжні і поперечні розрізи, а також розрізи під необхідним кутом або радіусом.

Сьогодні великою популярністю користуються меблі з ламінованої ДСП. Найголовнішим і відповідальним етапом такого виробництва є правильний і якісний розкрій матеріалу, облицювання його крайок, свердління отворів для збирання та кріплення фурнітури. Адже допущені мінімальні помилки при розкрої або свердлінні в подальшому призводять до неточної збірці і перекосів готового виробу.

А низька якість крайок і фасок істотно погіршує презентабельність таких меблів. Саме тому так важливо правильно вибирати обладнання. Воно повинно бути високотехнологічне, сучасне, точне і якісне. Тільки так можна гарантувати собі отримання конкурентоспроможної продукції, що автоматично призведе до зростання попиту і прибутку.

Меблеве виробництво не стоїть на місці і постійно розвивається. У зв’язку з цим вкрай важливо використовувати найостанніші розробки в області, що застосовується.

Крім усього цього обладнання для меблевого цеху має різною потужністю. Саме тому його слід підбирати, спираючись на розміри самого цеху по виробництву меблів.

Обов’язковим атрибутом цеху є верстат для зняття звисів, стружкоотсос і різний ріжучий інструмент, завдяки якому можна здійснювати точні і безпечні операції з застосовуваними матеріалами за короткий проміжок часу.
 

Що слід врахувати при виборі обладнання для меблевого цеху?

 
Для того щоб правильно вибрати обладнання для виготовлення меблів, слід звернути свою увагу на такі параметри, як масштаб самого виробництва, розміри і форма готової продукції, що, вживані матеріали.

Якщо ви зібралися проводити столи, ліжка, кухні, вітальні, передпокої і інший вид меблів, то вам в обов’язковому порядку знадобляться наступні види обладнання для меблевого цеху: Формат-розкрійні верстати, фрезерувальні та кантування обладнання з ЧПУ і т.д.

Також варто звертати свою увагу і на довжину самого пропила. Вона зобов’язана бути не менше оброблюваного листа матеріалу. Для того щоб дізнатися ширину пропилу, слід знати яким розміром володіє підтримуюча рамка, а також відстань між самим диском пилки і направляючою лінійкою. Висота пропилу повинна відповідати тій висоті, на яку виходить розкроювальна пила верстата.
 
 


 
 
# устаткування для меблевого цеху

Відгуків: 60   Оцінка: 4.9/5
Call Now Button