Сфера застосування штучного каменя

Облаштовуючи свій будинок, кожен хоче, щоб все в ньому було красиво, функціонально і довговічне. Сучасні технології дозволяють цього домогтися за рахунок використання штучного каменю в інтер’єрі. Акриловий композит – дивовижний матеріал, якості якого затребувані практично в будь-якій сфері.

Штучний камінь в кухні.

Найбільш обгрунтовано використання полімерного каменю в кухонній індустрії. Акриловий камінь міцний, термо- і зносостійкий, що досить важливо на кухні. Дрібнопориста структура полімеру робить його гігієнічним. Саме тому мийки зі штучного каменю є незмінними лідерами продажів.

Стільниці з цього ж матеріалу, на додаток до всіх перерахованих якостей, також дуже гарні. У штучного каменю широка палітра і набір фактур. Використовуючи акриловий камінь в дизайні кухні, можна легко створювати інтер’єр будь-якого стилю. Легкість матеріалу дозволяє активно застосовувати його в створенні незвичайних інтер’єрних рішень, таких як барні стійки або широкі підвіконня.

Акриловий камінь у ванній кімнаті.

Ванна кімната – місце, де будь-яка матерія буде схильна до підвищеного впливу вологи. Акриловий камінь ідеально підходить для використання у вологому середовищі. Завдяки своїм технічним характеристикам виробу з композиту не вбирають вологу, не деформуються і не піддаються гниттю.

У ванній кімнаті можливе використання полімерного каменю зі стелі до підлоги. Йдеться про обробку стін, акрил може служити гідною заміною кахлю.

Кам’яна ванна і раковина прослужать набагато довше за своїх чавунних і пластикових аналогів, а стінові панелі з акрилового композиту додадуть будь-якого інтер’єру шляхетність і завершеність.

Штучний камінь в інших приміщеннях.

Не тільки підвищені зносостійкі якості полімеру роблять його популярним в будівництві останніх років. Краса композиту робить його частим «гостем» в інших кімнатах.

У багатьох сучасних віталень можна побачити камін, облицьований штучним каменем, з оригінальною камінною полицею. У спальні або вітальні можна легко зустрітися з акриловим каменем на стінах. Навіть в медичних установах і підприємствах громадського харчування часто використовують штучний камінь, відомого своєю високою гігієнічністю. як бачите сфера застосування штучного каменя дуже велика.

Практично жоден сучасний дизайн-проект не обходиться без використання цього матеріалу. У будь-якій кімнаті штучний камінь розкриє всі свої найкращі якості і підкреслить відмінний смак свого власника – просто зателефонуйте фахівцям компанії Мебляр.

# сфера застосування штучного каменя.